Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police  (Przeczytany 155614 razy)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 10, 2010, 23:29:23 »
Cytat: "speedbax"
Kuba doskonale wiesz, że niektórzy ludzie się nie zmieniają, może zamiast zamykania tematów warto pomyśleć o innym rozwiązaniu. Pozdrawiam.
Niestety nie mogę dawać ostrzeżeń, a z chęcią kilku użytkowników bym tym wyróżnieniem obdarował. Jeżeli temat dalej będzie zaśmiecany przez wyzwiska i obrzucanie się szpachlą, będę wnioskować do adminów o ostrzeżenia, a temat się wyczyści ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 13, 2010, 09:43:12 »
Witam a ja troszkę z innej beczki ,a mianowicie mamy autko i żonka jeździ nim do pracy (asterka f) i autko juz wygląda jak po jednym wielkim zakrapianiu,i chcieli byśmy złożyć wniosek o odszkodowanie,czy mógłby ktoś nas pokierować w tym temacie bo auto juz przestaje wyglądać a przydało by się jednak jeszcze nim troche pojeździć.Jeśli ktoś załatwiał taką sprawe to proszę o PW z odpowiednim opisem co gdzie i jak oraz jakie dokumenty sa potrzebne,dziękuje .

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 13, 2010, 11:32:20 »
Cytat: "kokos126"
Witam a ja troszkę z innej beczki ,a mianowicie mamy autko i żonka jeździ nim do pracy (asterka f) i autko juz wygląda jak po jednym wielkim zakrapianiu,i chcieli byśmy złożyć wniosek o odszkodowanie,czy mógłby ktoś nas pokierować w tym temacie bo auto juz przestaje wyglądać a przydało by się jednak jeszcze nim troche pojeździć.Jeśli ktoś załatwiał taką sprawe to proszę o PW z odpowiednim opisem co gdzie i jak oraz jakie dokumenty sa potrzebne,dziękuje .

Poszło na PW. pozdro

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 20, 2010, 11:03:24 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "robert1995"
Wcześniej miałem Focusa '99 i tu, i tam korozja się już pojawiała... Poszedł więc w inne ręce.


No to musiałeś trafić  rozbitka który był tu i tam trzaśnięty, zrobiony na sprzedaż no i się sprzedał.Osobiście nie widziałem jeszcze Focusa z gramem rdzy na karoserii. Tym bardzej ze mam na stanie  Focusa z roku 98.A co do odszkodowania to pierw poczekaj na wycenę i dopiero zakładaj temat.Nie jeden zacierał ręce na darmowo "dużą" kasę a ty wielkie rozczarowanie.Polakieruj 2 letnie auto za kwotę 2200zł....

Odkopałem sobie hihi , kolego focusy pierwszej generacji zarło juz na prospektach . Wez sobie wejdz na pierwsze lepsze forum focusów mkI to sie przekonasz . W mojej rodzinie jezdziły dwa focusy od nowosci , jeden z 99 roku , drugi 2001 . W tym pierwszym cztery sztuki drzwi --- czyli wszystkie poszły do wymiany :D --- udało sie na gwarancji wymienić , w  tym drugim klapa bagaznika . Nigdy nie byly nawet drasniete , te autka . Niestety , mondeo , focus to lipa pod tym wzgledem była . Jak jest teraz to nie wiem .

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #49 dnia: Września 27, 2010, 21:17:51 »
Wrócę do tematu, polecicie jakiegoś lakiernika? Mogą być Police, może być Szczecin, abym nie musiał tylko jechać 50km gdzieś na wylot ze Szczecina :P

monia2115

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #50 dnia: Września 27, 2010, 21:45:50 »
witam
ja mogę polecić warsztat auto cygan w jasienicy na piotra i pawła

pac

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #51 dnia: Września 27, 2010, 21:50:08 »
ostatnio jak czekałem na żone pod mediką, trwało to może z pół godziny, całe auto "pokryło" mi się małymi kropelkami, myślałem,że to z drzewa, ale pod drzewem nie stałem, czyżbym załapał się na opady kwaśnego deszczu?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #52 dnia: Października 06, 2010, 20:40:24 »
Cytat: "monia2115"
witam
ja mogę polecić warsztat auto cygan w jasienicy na piotra i pawła


Ich galeria robi pozytywne wrażenie.
Sprawdzę, dzięki!

monia2115

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #53 dnia: Października 07, 2010, 14:38:10 »
robi robi i ja też  z nich zadowolona bardzo jestem i ceny też maja normalne

Offline monwol

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 17, 2011, 14:18:31 »
A co powiecie o lakiernikach z Przęsocina, słyszałam także że w Trzebieży (Małej) jest  jakiś zakład - może o  nich jakies opinie??

Mam ogólnie do zrobienia rysy po kluczy czy gwożdziu, które jakiś oszołom mi zrobił. Niby drobnostka ale auto spaskudzone.

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 21, 2011, 16:07:13 »
Witam wszystkich.
Czy ktoś mógłby mi wysłać formularz oraz opisać całą procedure związaną z odszkodowaniem za lakier ponieważ na intranecie nie moge znaleść jakichkolwiek informacji.
Z góry dziekuje

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 29, 2011, 00:04:13 »
Czy wie ktoś z was gdzie znajdę w Policach (lub okolicach) dobrego lakiernika? Chodzi mi fachowca, który porządnie wykonuje swoją pracę. Chciałbym przemalować cały samochód. Czy orientuje się ktoś jaki może być koszt takiej usługi (Ford Focus - Hatchback)?

MłodyS53

  • Gość
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 30, 2011, 14:38:42 »
Cytat: "Jasiu86"
Witam wszystkich.
Czy ktoś mógłby mi wysłać formularz oraz opisać całą procedure związaną z odszkodowaniem za lakier ponieważ na intranecie nie moge znaleść jakichkolwiek informacji.
Z góry dziekuje


Przyłączam się do prośby.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 30, 2011, 15:22:45 »
Ok info dla teraźniejszych i przyszłych "pochlapanych" ,potrzebne są :
ksera: dowodu rej. , dowodu osobistego , prawo jazdy , karty pojazdu (jesli jest) , umowy kupna sprzedaż
następnie wyciąg z zakładu pracy z 3 ostanich m-cy i poświadczenie zatrudnienia
podanie adresowane do warta s.a.
złożyć to wszystko w Warta s.a. ul.dworcowa 1A (adresu nie jestem pewien)
w recepcii zapytac o numer pokoju lub powiedziec ze w sprawie odszkodowania od z.ch.police.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 30, 2011, 15:32:24 »
Cytat: "kokos126"
zapytac o numer pokoju


pokój 407 III piętro