Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grawerowannie obrączek  (Przeczytany 10571 razy)

karolina

  • Gość
Grawerowannie obrączek
« dnia: Czerwca 01, 2010, 20:20:37 »
Niedługo mój ślub. Zakupiliśmy cudowne obrączki -niestety bez grweru w środku. Gdzie można zrobić grawer szybko, ładnie i w rozsądnej cenie???

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2010, 21:10:35 »
Ja zdaje się robiłem u złotnika na Bankowej (koło stomatologa), z tym że ja tam kupowałem obrączki. Pewnie na zakupionych w innym sklepie też zrobi - o ile jeszcze się tym zajmuje. Trzeba zweryfikować - ja robiłem 6 lat temu. Cen nie pamiętam rzecz jasna. Jakość? Po 6 latach nadal są literki więc chyba ok ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2010, 21:19:24 »
Polecam złotnika na Przyjażni.
Kupowaliśmy tam obrączki,grawer był gratis.
Ładnie wyszło i jest do dziś.
Na razie nie ma podpisu......

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2010, 21:21:48 »
karolina, my z żonka robiliśmy u gościa co na Roweckiego przy farmerze ma taką dobudówke czy jak to nazwać.Swego czasu pracował w Sirvelpor-ze i poszliśmy do niego bo znajoma nam go poleciła.Odwalił kawałek dobrej pracy bo 6 latek mija ,literki czytelne,a i wzór obrączek rzadki w trafieniu nam zaproponował.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 17, 2010, 09:19:22 »
Złotnik na Przyjaźni nie graweruje sam. Oddaje gotowy produkt do grawera zdaje się w Szczecinie.
Myślę, że jak do niego pójdziesz to da Ci namiar. Sama kiedyś go od niego dostałam ale przesiałam.
Jeśli chodzi o Pana Kotkowiaka (złotnik na Przyjaźni) jest najlepszy w Policach.
Jest jubilerem więc większość robi sam.
W innych sklepach jeśli oddajesz coś do np. zlutowanie to i tak trafia do Kotkowiaka co w konsekwencji zwiększa koszty bo sklep musi tez coś na tym zarobić.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

pac

  • Gość
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 19, 2010, 00:45:09 »
Źaden złotnik w Policach nie graweruje sam, wszyscy zlecają to w Szczecinie, ale u każdego można zamówić taką usługe,cena wszędzie podobna,
jest też kilku którzy sami wykonują naprawy/usługi nie tylko p.Kotkowiak,
a co do napisów wewnątrz obrączek, są trwałe bo  nie mają się jak wycierać  :faja:

Martek

  • Gość
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 19, 2010, 08:33:41 »
Grawerowanie obrączek na miejscu wykonuje złotnik koło akropolisu salon nazywa się Ida:) niestety nie znam ceny:( sama miałam gratis grawerkę przy zakupie obrączek, dziwne że wy takowej usługi nie otrzyaliście?

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 19, 2010, 21:07:28 »
Polecam złotnika u zegarmistrza na Bankowej. Nie tylko graweruje ale i robi bardzo ładne obrączki. Robiłem, rewelacja w bardzo dobrej cenie.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 01, 2016, 20:25:48 »
nie chcę zakładać nowego wątku.
mam pytanie, czy jest gdzieś jeszcze grawer w Policach prócz okraglaka na Rynku?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:41:33 »
iwonawa, możesz iść do sklepu jubilerskiego w Policach przy ulicy Bankowej - w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grzybową.