• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grawerowannie obrączek  (Przeczytany 4357 razy)

karolina

• Gość
Grawerowannie obrączek
« dnia: Czerwiec 01, 2010, 20:20:37 »
Niedługo mój ślub. Zakupiliśmy cudowne obrączki -niestety bez grweru w środku. Gdzie można zrobić grawer szybko, ładnie i w rozsądnej cenie???

Offline robert1995

• Wielka Gaduła
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2010, 21:10:35 »
Ja zdaje się robiłem u złotnika na Bankowej (koło stomatologa), z tym że ja tam kupowałem obrączki. Pewnie na zakupionych w innym sklepie też zrobi - o ile jeszcze się tym zajmuje. Trzeba zweryfikować - ja robiłem 6 lat temu. Cen nie pamiętam rzecz jasna. Jakość? Po 6 latach nadal są literki więc chyba ok ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Ciekawy

• Wielka Gaduła
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2010, 21:19:24 »
Polecam złotnika na Przyjażni.
Kupowaliśmy tam obrączki,grawer był gratis.
Ładnie wyszło i jest do dziś.
Na razie nie ma podpisu......

Offline kokos126

• Gaduła
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2010, 21:21:48 »
karolina, my z żonka robiliśmy u gościa co na Roweckiego przy farmerze ma taką dobudówke czy jak to nazwać.Swego czasu pracował w Sirvelpor-ze i poszliśmy do niego bo znajoma nam go poleciła.Odwalił kawałek dobrej pracy bo 6 latek mija ,literki czytelne,a i wzór obrączek rzadki w trafieniu nam zaproponował.

Offline NIKA

• Gaduła
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:19:22 »
Złotnik na Przyjaźni nie graweruje sam. Oddaje gotowy produkt do grawera zdaje się w Szczecinie.
Myślę, że jak do niego pójdziesz to da Ci namiar. Sama kiedyś go od niego dostałam ale przesiałam.
Jeśli chodzi o Pana Kotkowiaka (złotnik na Przyjaźni) jest najlepszy w Policach.
Jest jubilerem więc większość robi sam.
W innych sklepach jeśli oddajesz coś do np. zlutowanie to i tak trafia do Kotkowiaka co w konsekwencji zwiększa koszty bo sklep musi tez coś na tym zarobić.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

Tacyt

pac

• Gość
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2010, 00:45:09 »
Źaden złotnik w Policach nie graweruje sam, wszyscy zlecają to w Szczecinie, ale u każdego można zamówić taką usługe,cena wszędzie podobna,
jest też kilku którzy sami wykonują naprawy/usługi nie tylko p.Kotkowiak,
a co do napisów wewnątrz obrączek, są trwałe bo  nie mają się jak wycierać  :faja:

Martek

• Gość
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2010, 08:33:41 »
Grawerowanie obrączek na miejscu wykonuje złotnik koło akropolisu salon nazywa się Ida:) niestety nie znam ceny:( sama miałam gratis grawerkę przy zakupie obrączek, dziwne że wy takowej usługi nie otrzyaliście?

Offline lupka

• Rozpisuje się
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2010, 21:07:28 »
Polecam złotnika u zegarmistrza na Bankowej. Nie tylko graweruje ale i robi bardzo ładne obrączki. Robiłem, rewelacja w bardzo dobrej cenie.

agape31

• Gość
Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2010, 13:29:26 »
Ja się przyznam że Narzeczony zamawiał pierścionek zaręczynowy na Przyjaźni pierścionek piękny ale grawer co prawda chyba gratis ale bardzo krzywo jednej cyferki prawie nie widać nie wiem czy On to robi sam ale niestety to moim zdaniem za duże pieniądze jak na taką chałę.

Offline iwonawa

• Rozpisuje się
Odp: Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2016, 20:25:48 »
nie chcę zakładać nowego wątku.
mam pytanie, czy jest gdzieś jeszcze grawer w Policach prócz okraglaka na Rynku?

Offline koko

• Gaduła
Odp: Grawerowannie obrączek
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2016, 11:41:33 »
iwonawa, możesz iść do sklepu jubilerskiego w Policach przy ulicy Bankowej - w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grzybową.