Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka  (Przeczytany 8130 razy)

myszkaee

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« dnia: Września 24, 2010, 20:22:31 »
ciekawi mnie jedno jak to będzie otwarte skoro do godziny 18 będą podwozić taryfy z dobosza. to ciekawe czy to będzie pub otwarty od pon do niedz czy w weekendy i od której godziny... dziwie się troszkę jeżeli to powstanie i będą popołudniowe godziny otwarcia wspominając  na przeciwko szkoła i kościół.... dziwne.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2010, 12:54:19 »
Nic, a raczej nie wiele zrozumiem z posta powyżej...

Ciaciek

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #2 dnia: Września 25, 2010, 13:06:26 »
Też za wiele nie zrozumiałem, ale..... co ważniejsze.... DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ AKADEMII!!!! W końcu zamykają ten lokal :)

misiek

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #3 dnia: Września 25, 2010, 13:22:25 »
ja też nc nie zrozumiałam z posta myszkaee,  ale za to ucieszył mnie post Ciaciek,   :jupi:  :jupi:  :jupi:  wkońcu ten "burdel" i "meliniarnie" zamkną :jupi:  :jupi:

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #4 dnia: Września 25, 2010, 13:38:17 »
Cytat: "Ciaciek"
Też za wiele nie zrozumiałem, ale..... co ważniejsze.... DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ AKADEMII!!!! W końcu zamykają ten lokal :)



ooooo a to czemu? Nie żebym był zwolennikiem albo klientem tego lokalu ale mnie to ciekawi.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Ciaciek

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #5 dnia: Września 25, 2010, 13:46:34 »
Z tego co wiem będzie bank tam. Kit z tym, że kolejny, ale zawsze to lepsze od słynnej "Aka". Dzisiaj jeszcze ostatni raz na pożegnanie zrobią zadymę przed lokalem i Pa Pa :)

myszkaee

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #6 dnia: Września 25, 2010, 14:39:08 »
hmm proste ciekawi mnie jak będzie otwarty pub83 czy to od pon do niedzieli czy tylko w same weekendy?, skoro w artykule jest napisane na stronie powiatu polickiego że taksówki będą gości dowozić do godziny 18 do pubu 83 za darmo to interesują mnie też godziny otwarcia lokalu.

karolina

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #7 dnia: Września 25, 2010, 15:04:44 »
Cytat: "myszkaee"
hmm proste ciekawi mnie jak będzie otwarty pub83 czy to od pon do niedzieli czy tylko w same weekendy?, skoro w artykule jest napisane na stronie powiatu polickiego że taksówki będą gości dowozić do godziny 18 do pubu 83 za darmo to interesują mnie też godziny otwarcia lokalu.


może teraz bedzie wiadomo o co chodzi
http://www.powiatpolicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=293:rewia-ubarwi-imprezowanie-w-clubie-83&catid=19:clubbing&Itemid=24

coś żle mi się "wkleja" adres tego arykułu
[ciach!]

police100

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #8 dnia: Września 25, 2010, 17:00:29 »
Pub będzie otwarty codziennie od 16, a taksówki Dobosza będą dowozić gości bezpłatnie tylko do godz. 18. Wczoraj grał facet na pianinie, a drugi śpiewał kawałki Amstronga. Puszczane były płyty analogowe. Był fany klimat. Nie wiem czy tek będzie codziennie. Dobrze by było.

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 26, 2011, 16:14:43 »
czy wie ktoś może, czy w tygodniu coś się dzieje w clubie 83?
“imperfections make you more beautiful”

kinia

  • Gość
[Police] godziny otwarcia Pub 83 a darmowa taksówka
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 26, 2011, 16:55:49 »
Lilo chyba lokal zamknięty jest na cztery spusty:)Wystarczy,że w weekend daje się okolicznym mieszkańcom we w znaki.