Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wiązanka ślubna  (Przeczytany 25655 razy)

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #30 dnia: Września 26, 2010, 22:29:22 »
Ok ladne i bogate - wierze, ale przecież we włosach nie miałaś wielkiego bukietu tylko coś drobngo do ozdoby fryzury. 130 zl za wiazanke i te ozdoby to nie duzo tak mysle, ale agape31 porównała Twoja cene z ceną 310 w ktorej byly zawarte jeszcze dwie duze wiazanki dla rodzicow 2 butonierki i bransoletka, dzielac to wszystko na 310 zl to tez nie duzo wychodzi, tak tylko dla porownania napisalam. Przepraszam jak Cie urazilam :)

Cytat: "agape31"
ale i tak jak by co wiązanki "Martek" chciała bym zobaczyć


No, ja tez bym chciala, Martek pochwal sie :P

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #31 dnia: Września 26, 2010, 22:37:15 »
Nie, nie uraziłaś :>
Martek, dawaj bo jesteśmy ciekawe:)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

agape31

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #32 dnia: Września 27, 2010, 10:34:40 »
Przepraszam dziewczyny bo to ja zrobiłam taki ferment. Pozdrawiam:):):) i jeszcze raz przepraszam.

Martek

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #33 dnia: Września 30, 2010, 11:55:39 »
Witam miłe Panie zdjęcie wrzucę jak tylko uda mi sie temu poswięcic czas... , wiązanka piękna i bardzo orginalna, oczarowała wszystkich gości i gapiów, koszta jakie oniosłam były naprawdę smieszne, bukiet bezcenny... ech szkoda że trzeba go było zasuszyć :)

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #34 dnia: Września 30, 2010, 15:56:02 »
Śliczne wiązanki ślubne ostatnio kupowaliśmy w Lawencie. Polecam.

Chyba Lawendzie?

Dzieki Caarola za poprawke. pozdrawiam

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #35 dnia: Września 30, 2010, 17:46:04 »
Cytat: "Daurel"
Śliczne wiązanki ślubne ostatnio kupowaliśmy w Lawencie. Polecam.


to ile mieliscie tych slubów? :P

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #36 dnia: Września 30, 2010, 18:43:40 »
Cytat: "addicted"
Cytat: "Daurel"
Śliczne wiązanki ślubne ostatnio kupowaliśmy w Lawencie. Polecam.


to ile mieliscie tych slubów? :P


wiązankę kupowaliśmy dla kuzynki "na prośbę"...  a ślubów to raz :P

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 03, 2010, 11:48:37 »
ja swoją zamawiałam u kwiaciarek na placu Sprzymierzonych w Szczecinie, po cenach które zaproponowano mi w innych kwiaciarniach tam wyszło naprawdę korzystnie. Wiązanka była na mikrofonie więc kwiatki wytrzymały ponad tydzień.

I wchodząc do nich powiedziałam: " Potrzebuję wiązanki ale nie chce używać magicznego słowa ("ślubnej") gdyż gdy tylko go użyje cena rośnie przynajmniej o połowę w górę"

Babeczka się uśmiechnęła i powiedziała, że wie o co chodzi i za 180 zł miałam wiązankę dla siebie i dla świadkowej, mąż miał chustkę więc nie zamawialiśmy butonierek.

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 06, 2014, 13:20:55 »
A ja chcę wszystkim odradzić usługi właścicielki kwiaciarni na deptaku w Policach (ul. Wyszyńskiego). Zamówiłam wiązankę ślubną, miały to być goździki w dwóch odcieniach różu, ozdobione perełkami itd. plus butonierka- również goździk z przybraniem. Dodam, że zapłaciłam od razu, niecały miesiąc przed ślubem. Pierwsza sprawa to niedotrzymywanie terminu- kwiaty miały być gotowe na godzinę 11:00, po czym moja świadkowa została odprawiona z kwitkiem, gdyż pani stwierdziła, że umawiała się ze mną na godz. 13:00. Druga kwestia jest taka, że mało nie padłam, jak zobaczyłam ten pożal się Boże "bukiet" i "butonierkę". Bukiet nie dość, że składał się z dużych goździków różowych (jak chciałam) i o zgrozo małych biało- fioletowych, o których absolutnie nie było mowy, miały być również duże w innym odcieniu różu, nie posiadał oczywiście żyłki z perełkami, to jeszcze był tak tandetnie wykonany, niestarannie i nieprofesjonalnie, że mnie byłoby wstyd sprzedać komuś coś takiego i to jeszcze na ślub. Jeśli chodzi o butonierkę- koszt 15 zł a dałabym za nią, co najwyżej 3 zł (taka cena goździka). Wyglądała tak, jakby ktoś od niechcenia obwiązał tego nieszczęsnego goździka organtyną i przyczepił agrafkę... Pani "kwiaciarka" zrobiła mi na złość, tylko dlatego, że nie zdecydowałam się na skorzystanie z jej usług ozdobienia sali, zresztą za niebagatelną cenę w porównaniu z tym, co wcześniej mówiła i z ceną jaką wzięła za ozdabianie innych, dużo większych sal.... Ja i moi goście weselni, którzy mieli "przyjemność" widzieć "dzieła" pani właścicielki, będziemy szerokim łukiem omijać tę kwiaciarnię. Totalny brak profesjonalizmu i na dodatek złośliwość. Dno.
Pomagaj-jeśli możesz

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 06, 2014, 22:16:34 »
Ja dodam od siebie, że ja tez zamówiłem 'kwiatek', 3 dni przed ceremonią zapytałem czy pamięta - 'oczywiście, że pamięta', w dniu święta jak przyszedłem, tak myślałem, że jej różę w dupę wsadzę. Nic nie przygotowała, jeszcze głupio się uśmiechała stwierdzając' że nie było takich kwiatków w hurtowni (podałem telefon w razie gdyby..).

Nigdy w życiu nie kupię niczego w FANTAZJI na Deptaku-Wyszyńskiego.

Offline olapola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #40 dnia: Września 06, 2014, 14:25:33 »
Mnie się marzą polne kwiaty, ale wszyscy mówią, że to zły pomysł