Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI  (Przeczytany 19531 razy)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 28, 2010, 19:25:04 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Opaler"
Dodam tylko, że w razie gdybyś zdecydował się na internet na próbę ponosisz koszt aktywacji (za czasów kiedy pracowałem w Plusie - 50zł), który jest bezzwrotny.

Nadal jest 50 zł. Plus abonament proporcjonalnie do wykorzystanego okresu i ewentualne dodatkowe usługi. Ale lepszego sposobu na wypróbowanie nie ma - to, że ktoś się przeleci z lapkiem i modemem po Wojska, nic tak naprawdę nie da.
Chociaż... przecież on zdaje się ma modem. Zdjąć simlocka (jeśli trzeba) i kupić iPlusa na kartę za 20 zł...

Ewentualnie można wypożyczyć modem na 2-3 dni (zostawiając w sklepie koszt modemu jako zabezpieczenie). Niestety nie każdy sprzedawca idzie klientom na rękę. Zawsze można wykorzystać telefon komórkowy jako modem. Ja nie raz korzystałem z Nokii N70 (jako modem) przy użyciu Nokia PC Suite.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 28, 2010, 20:00:02 »
Cytat: "Opaler"

Ewentualnie można wypożyczyć modem na 2-3 dni (zostawiając w sklepie koszt modemu jako zabezpieczenie). Niestety nie każdy sprzedawca idzie klientom na rękę.

Ja tam wolę, żeby żaden w ten sposób nie chodził. Chciałbyś zostać szczęśliwym nabywcą takiego wypożyczanego na 2-3 dni modemu? ;)
Cytuj (zaznaczone)
Zawsze można wykorzystać telefon komórkowy jako modem. Ja nie raz korzystałem z Nokii N70 (jako modem) przy użyciu Nokia PC Suite.

Można. Tylko modem w telefonie potrafi być np. klasy GPRS.
No i według mapy zasięgu Plusa wychodzi, że HSDPA w domu przy Wojska Polskiego będzie miłą niespodzianką.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 28, 2010, 20:05:41 »
Cytat: "Wykidajło"
Ja tam wolę, żeby żaden w ten sposób nie chodził. Chciałbyś zostać szczęśliwym nabywcą takiego wypożyczanego na 2-3 dni modemu? ;)

Gwarancji przecież nie wystawiasz :) Wyeksploatować modemu też raczej się nie da w tak krótkim czasie. Zawsze można zyskać przychylność klienta. Fakt, jest to troszkę nie fair wobec innych, ale tylko troszkę :P W wielu sklepach, np. komputerowych sprzedaje się długo używany sprzęt.

Cytat: "Wykidajło"
Można. Tylko modem w telefonie potrafi być np. klasy GPRS.
No i według mapy zasięgu Plusa wychodzi, że HSDPA w domu przy Wojska Polskiego będzie miłą niespodzianką.

Zgadza się, zaznaczyłem to w pierwszym poście. Pytanie jakie należy w tym przypadku zadać to - jaki telefon ma autor wątku? W ten sposób będzie można ustalić czy telefon może posłużyć jako obiektywne źródło pomiaru prędkości.

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2010, 21:11:17 »
Hej. Ja mam iplusa i jestem zadowolona. Wiadomo że to nie to co neostrada ale jak nic innego sie nie da podłączyć to może być. Gdybyś nadal potrzebował pomocy to nią służe. Pracuje w Policach i mogę wziąć laptopa. A i codziennie jestem koło Ciebie bo remontuje ten budynak ww starego berti. Wiec nie ma problemu.
Pozdrawiam

andrzejos

  • Gość
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 28, 2010, 22:07:11 »
Cytuj (zaznaczone)
No to dlaczego nie wypróbujesz?
http://www.iplus.pl/indyw...z-na-probe.html
Bo koszta aktywacji. Dałem zapytanie myśląc, że ktoś ma Plusa i jakieś info na ten temat. Brałem już na próbe ORANGE, niby w zasięgu a lipa. Niby 50 ale to pół stówy.
Cytat: "Wykidajło"
Nadal jest 50 zł. Plus abonament proporcjonalnie do wykorzystanego okresu i ewentualne dodatkowe usługi. Ale lepszego sposobu na wypróbowanie nie ma - to, że ktoś się przeleci z lapkiem i modemem po Wojska, nic tak naprawdę nie da.
Chociaż... przecież on zdaje się ma modem. Zdjąć simlocka (jeśli trzeba) i kupić iPlusa na kartę za 20 zł...
Mam ściągniętego SIMLOCK w modemie (Huawei E169), lapa też mam. W zasadzie to włożyć karte SIM.
Cytat: "magmixa"
Hej. Ja mam iplusa i jestem zadowolona. Wiadomo że to nie to co neostrada ale jak nic innego sie nie da podłączyć to może być. Gdybyś nadal potrzebował pomocy to nią służe. Pracuje w Policach i mogę wziąć laptopa. A i codziennie jestem koło Ciebie bo remontuje ten budynak ww starego berti. Wiec nie ma problemu.
Pozdrawiam
... i to jest to na czym mi zależało  :faja: Jeśli tam lata to u mnie też. Chyba, że się upewnię. ? .

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 28, 2010, 22:18:42 »
Cytat: "andrzejos"
... i to jest to na czym mi zależało :faja: Jeśli tam lata to u mnie też. Chyba, że się upewnię. ? .

Działać będzie na pewno, natomiast ważne jest jaka będzie jakość połączenia :)

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 29, 2010, 10:27:37 »
Jęśli chcesz mogę w poniedziałek wziąć laptopa ja mam modem noki i jest ok ale syn ma Huawei i jest lepszy. Jestem na budowie codziennie rano ok 8,30 ale mogę byc o dowolnej porze. Napisz jeśli bedziesz chciał wypróbować.
Pozdrawiam Magda

andrzejos

  • Gość
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 02, 2010, 23:53:26 »
Dziękuje. Sprawdziłem PLUSA, nie lata HSDPA. EDGE i to słabo, zrywa.

Zostaje przy PLAY.

Pozdrawiam

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
iPLUS w Policach nawet 21Mb/s !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 25, 2010, 16:27:11 »
Od dziś w Policach sieć PLUS wdrożyła technologię mobilnego internetu HSPA+
Ciekawe jak będzie to wyglądało w praktyce, sam mam modem obsługujący tę technologię HUAWEI E1820, ale internet mam PLAY I ORANGE FREE. Chyba wezmę na próbę PLUSA ;)
źródło: http://telepolis.pl/news.php?id=18558

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 25, 2010, 16:39:48 »
Nie musisz brać plusa na próbę. Starczy kupić starter simdata - no chyba że masz simlocka na modemie.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
iPLUS w Policach nawet 21Mb/s !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 25, 2010, 20:18:16 »
Sołtysie właśnie mi chodziło o taki starterek z netem na kartę, aby spróbować czy faktycznie osiągnie wyniki zbliżone do zachwalanych 21 Mb/s.
Nawet nie wiem jeszcze czy całe Police pokryli tym zasięgiem, ale gdzieś mam starego sima simplus, więc chyba go doładuję i sprawdzimy ;D

[ Dodano: 2010-06-26, 17:55 ]

Wynik testowania iPLUS na Starych Policach ;)
Na modemie HUAWEI E1820, który obsługuję technologię  HSPA+, ale liczyłem na wynik zbliżony do 21Mb/s ;((

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 15, 2010, 19:52:17 »
Czy ktoś z Was miał przyjemność korzystać z iPlusa w okolicach Wyszyńskiego? (dokładniej leningrady) . Zastanawiam się nad kupnem ale nie jestem pewien jakby to chodziło a szkoda mi 50zł żeby wziąć na próbę :-) Z tego co wiem to najbliższy nadajnik jest na Zamenhofa więc powinno być w miarę ok?

Lenek

  • Gość
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 16, 2010, 14:49:18 »
Tomek: Mieszkam między Leningradami a rurówką, modem Huawei E220 (czyli nienajnowszy), cały czas 3g lub HSDPA - problemu nie ma.

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 16, 2010, 15:04:45 »
Cytat: "Lenek"
Tomek: Mieszkam między Leningradami a rurówką, modem Huawei E220 (czyli nienajnowszy), cały czas 3g lub HSDPA - problemu nie ma.


No to gitara:) Dzięki za info

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
[Police] IPLUS W STARYCH POLICACH - Wasze opinie - DZIĘKI
« Odpowiedź #29 dnia: Września 26, 2010, 14:58:32 »
Przymierzam się do zakupu mobilnego internetu i zastanawiam się nad wyborem netu na kartę w play lub orange. Co byście polecili?? Jak to śmiga u nas  w Policach w okolicy ryneczku  (pck)??

Czy modem huawei e1752 jest godny polecenia ??

Z góry dziękuje za opinie