Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police  (Przeczytany 16306 razy)

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« dnia: Maja 24, 2010, 18:44:45 »
Witam. Czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat jedynego prywatnego liceum w Policach?

tomek1986

  • Gość
Re: Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2010, 18:47:19 »
Cytat: "magmixa"
Witam. Czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat jedynego prywatnego liceum w Policach?
Szkola dla glabow. Promocje do kolejnych klas odbywaja sie systemem na flaszke...

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2010, 18:53:17 »
Oj szkoda. Syn chciał tam skladac papiery. :(

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 24, 2010, 19:05:32 »
Tam się płaci za wszytko ;] a zimą uczniowie marzną . Zapytaj absolwentów mi koleżanka dużo opowiadała jak tam było.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 25, 2010, 15:09:37 »
Dzięki za info. Niestety nie znam nikogo kto kończył tą szkołę bo nie jestem z Polic, Dlatego moje pytanie na forum.
Pozdrawiam

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 25, 2010, 15:35:23 »
W Policach funkcjonują jeszcze dwa licea ogólnokztałcące w Fundacji Ośrodek Doskonalenia Kadr ul. Siedlecka 6a:
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - 3 -letnie
Uzupełniające \liceum Ogólnokształcące - 2 - letnie dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych.
Przyjmowane są osoby, które ukończyły lat 18, a w niektórych przypadkach lat 17.
Szkoły mają uprawnienia szkół publicznych, wielu absolwentów zdaje egzamin maturalny.
Szkoły pobieraja czesne w stałej wysokości od kilku lat.

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 09, 2010, 22:52:56 »
Może jednk jest ktoś naforum kto kończył albo jego dziecko konczyło ta szkołę i może mi coś powiedziec. |Byłabym wdzieczna. Z góry dziękuje.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 10, 2010, 00:07:07 »
Pragnę zwrócić uwagę, przedstawiłam licea ogólnokształcące dla dorosłych Fundacji Ośrodek Doskonalenia Kadr w Policach z siedzibą na terenie Zespołu Szkół im. Łukasiewicza, a nie te z ulicy Licealnej.

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 10, 2010, 14:08:53 »
airam: dziękuje za informacje ale do liceum dla doroslych syn nie moze iść , bo dopiero konczy 16lat. U mnie sytuacja jest nieco skomplikowana gdyż syn jest po ciężkiej operacji i dla niego nauczyciele w podstawowce i gimnazjum musieli przygotowywac specjalny tok nauczania. A szkoły ponadgimnazjalne tego nie robią . Z drugiej strony nie chciałabym aby zakończył naukę na poziomie gimnazjum. Police oferuja tylko zawodowke  kucharza a do liceum raczej nie zdobedzie wymaganej liczby punktów. Dlatego zastanawiałam sie nad prywatnym liceum.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 10, 2010, 14:26:32 »
Cytat: "magmixa"
airam: dziękuje za informacje ale do liceum dla doroslych syn nie moze iść , bo dopiero konczy 16lat. U mnie sytuacja jest nieco skomplikowana gdyż syn jest po ciężkiej operacji i dla niego nauczyciele w podstawowce i gimnazjum musieli przygotowywac specjalny tok nauczania. A szkoły ponadgimnazjalne tego nie robią . Z drugiej strony nie chciałabym aby zakończył naukę na poziomie gimnazjum. Police oferuja tylko zawodowke  kucharza a do liceum raczej nie zdobedzie wymaganej liczby punktów. Dlatego zastanawiałam sie nad prywatnym liceum.
]

Może iść. Nie musi mieć skończone 18 lat. Ja też z powodu Choroby i czestych zabiegów też musiałem chodzić do takiego liceum tylko w Sz-n. A miałem 15 lat ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:14:47 »
Jeżeli uczeń posiada orzeczenie poradni psychologiczno-pedagogicznej o potrzebie kształcenia indywidualnego, to szkoły ponadgimnazjalne również prowadzą je. Wystarczy skontaktować się np. z Zespołem Szkół im. Łukasiewicza, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Policach dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo.

Offline magmixa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:42:00 »
Wiem. Próbowalam zalatwic takie orzeczenie ale sie nie da. Syn jest w pełni sprawny fizycznie, jednoczesnie nie jest uposledzony umyslowo. Z uwagi na to iz mial usunietego tetniaka mozgu ma klopoty z zapamietywaniem np., A na to niestety nie mozna uzyskac takiego orzeczenia.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 11, 2010, 09:38:24 »
Poproś lekarza, aby na podstawie dokumentacji medycznej wystawił zaświadczenie lekarskie. Złóż dokumenty syna do wybranej szkoły , dołącz to zaświadczenie. Po przyjęciu do szkoły złóż w3 sekretariacie wniosek o nauczanie indywidualne. Powinno się udać. Powodzenia

Mazdaaa

  • Gość
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 21, 2010, 15:17:06 »
Witam. Chciałbym się zapytać jakie są koszty na semestr/miesiąc chodzenia do tej szkoły. Jeżeli nie będę miał innego wyjścia to będę musiał wybrać się właśnie tam. Proszę o szybką odpowiedź.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Prywatne liceum ogólnokształcące Police
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 21, 2010, 22:46:57 »
Roczna opłata rozłożona jest na raty miesięczne - po 160 zł.