Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Caritas  (Przeczytany 39410 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #105 dnia: Października 15, 2010, 23:17:50 »
Cytat: "Miska"
A Ty z kad wiesz jak to u niej jest co materacem jestes a moze posciela w jej domu ze wszystko wiesz co sie dzieje.


Będę szczery do bólu teraz. Dla mnie, to taka sama patologia, co "martaz". Qba, widzisz i nie grzmisz!

Interweniowałem. Pozdrawiam - Kuba

Thx. Również pozdrawiam. :)

Mobileme

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #106 dnia: Października 16, 2010, 16:50:30 »
Cytat: "Miska"
Cytat: "zuzanna"
Cytat: "Miska"
dziadek dziecka pracuje u ksiedza i zawsze go widze jak chodzi z taca

Domyślam się o kogo Ci chodzi. Ale owy dziadek nie pracuje u księdza, a z tacą chodzi może raz w roku, przy innej okazji i to nie oznacza, że jest pracownikiem księdza. Warto pisać o sprawdzonych informacjach, a nie coś dodawać.


Co do rodzicow nie wiem czy sa na rencie nie interesuje mnie to ja wiem co widze i duzo osob to potwierdzi a co do piekla to ja mam meza i nie cudzoloze jak nie ktore. A to ze brakowalo mi chwilowo pieniedzy jak stocznia upadla to znalazlam sie jak wiekszosc potrzebujaca osoba w caritas. Mysilalam ze w kosciele sa ludzie  bardziej lojalni i uczciwi ale niestety ludzie w kolejce co stoja po dary racje mowia. Powieram was mowcie glosno co myslicie niech oni wiedza ze bez karni krasc nie mozna i oni beda sie w piekle smazyc.


A ja myśle że ściemniasz

Mobileme

  • Gość
Re: Totalana Bzdura
« Odpowiedź #107 dnia: Października 16, 2010, 19:50:16 »
Cytat: "Miska"
Mobileme do postu "Totalana Bzdura"

A Ty skad wiesz jak to u niej jest co materacem jestes a moze posciela w jej domu ze wszystko wiesz co sie dzieje.
Wiem ile w stokrotce ludzie zarabiaja bo tam pracowalam. Lepiej zajmij sie tematem tego forum a wyjezdzaj poza REGULAMIN wyraznie mowi co tu powinno byc poruszane.

Ort. Proszę poprawić ortografię i interpunkcję. Pozdrawiam - Kuba


Po prostu znam ją i tyle.
I wnerwia mnie to że ktoś oczernia innych.
Nie powiedziałbym nic, a nawet bym poparł jeżeli w tym co napisałaś było by ziarnko prawdy.
Jak na razie to ty poruszasz nie to co trzeba, ja prostuje to, z czym ty się mijasz.

Miska

  • Gość
Re: Totalana Bzdura
« Odpowiedź #108 dnia: Października 21, 2010, 17:54:09 »
Cytat: "Mobileme"

Po prostu znam ją i tyle.
I wnerwia mnie to że ktoś oczernia innych.
Nie powiedziałbym nic, a nawet bym poparł jeżeli w tym co napisałaś było by ziarnko prawdy.
Jak na razie to ty poruszasz nie to co trzeba, ja prostuje to, z czym ty się mijasz.


A co trzeba poruszac w tych tematach chyba nie prawde?

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #109 dnia: Października 21, 2010, 19:34:25 »
Cytat: "Miska"
A co trzeba poruszac w tych tematach chyba nie prawde?


Temat brzmi "Caritas" a nie "Kogo by tu jeszcze oczernić?" Radzę: powiedz koleżance co o niej myślisz, zapytaj dlaczego dostaje pomoc z Caritasu i czy to na pewno ona ją otrzymuje.

Mobileme

  • Gość
Re: Totalana Bzdura
« Odpowiedź #110 dnia: Października 21, 2010, 20:48:36 »
Cytat: "Miska"
Cytat: "Mobileme"

Po prostu znam ją i tyle.
I wnerwia mnie to że ktoś oczernia innych.
Nie powiedziałbym nic, a nawet bym poparł jeżeli w tym co napisałaś było by ziarnko prawdy.
Jak na razie to ty poruszasz nie to co trzeba, ja prostuje to, z czym ty się mijasz.


A co trzeba poruszac w tych tematach chyba nie prawde?


Powiem jasno i wyraznie ty się mijasz z prawdą w swoich postach.
Porozmawiaj z koleżanką lepiej.
Koniec tematu.

krowa

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 25, 2011, 13:40:39 »
Wczoraj byla  rozdawana pomoc na 21 dni 80 gram sera żóltego i 1 kg maki ż :'( eby czasem się nie przejeść

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
[Police] Caritas
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 27, 2011, 15:14:18 »
Wydają to co mają.

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 22, 2015, 22:37:16 »
Tak się zastanawiam co ze zbiórkami z Caritasu, czy dalej będą organizowane czy też nie, bardzo było mi na rękę wystawianie zbędnych ubrań przed blokiem. W razie gdyby to się już nie powtórzyło to gdzie można oddać takie niepotrzebne rzeczy u nas w Policach?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 22, 2015, 22:59:22 »
Możesz zanieść do Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach przy ulicy Siedleckiej.

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 25, 2015, 20:41:27 »
Można też zanieść do Caritasu na starych Policach. W środy od 16.30 do 17.30. w salce w kościele. Pamiętajmy, aby oddawać innym wyprane i jeszcze porządne rzeczy :)

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 25, 2015, 23:34:32 »
Tak się zastanawiam co ze zbiórkami z Caritasu, czy dalej będą organizowane czy też nie, bardzo było mi na rękę wystawianie zbędnych ubrań przed blokiem. W razie gdyby to się już nie powtórzyło to gdzie można oddać takie niepotrzebne rzeczy u nas w Policach?

To nie są zbirki Caritasu żadna z tych rzeczy tam nie trafia.  Caritas dostaje tylko parę groszy za używanie ich logo

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 26, 2015, 09:02:03 »
A ja mam prośbę do osób związanych z caritasem, pomagających rozklejać te ich cholerne ulotki gdzie popadnie. Na wiacie przed klatką schodową w budynku gdzie mieszkam mieszkańcy wywiesili kartkę, by nie przyklejać gdziekolwiek na szybach/drzwiach/skrzynkach/w otoczeniu, ogólnie by nie rozwiszać ulotek jakichkolwiek. Po 1. pani sprzątająca nie musi zeskrobywać pozostałości kleju, po 2. ulotki nie wyglądają zbyt estetycznie, po 3. Żaden z mieszkanców nie odda już odzieży, po tym jak kiedyś przez kilka tygodni na klatce czekało 5 worków nieodebranej odzieży (co, za mało ekskluzywna by sprzedać do lumpeksu?). Czemu więc analfabeci z caritasu ZAWSZE muszą przykleić ulotkę i to jeszcze centralnie na szybie? Macie problem z czytaniem, czy może któreś z was nie dostało jeszcze od nikogo ochrzanu?

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Caritas
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 26, 2015, 11:20:09 »
Nawiązując do poprzednich wpisów nadmieniam, że rzeczy przyniesione bezpośrednio do Caritasu, trafiają na pewno do potrzebujących. Z przykrością stwierdzam jednak, że część z nich nie nadaje się do tego celu, bo niektórzy darczyńcy po prostu czyszczą szafy i bezkrytycznie dają wszystko, co tam zalega od nieraz stu lat. Zdarzają się rzeczy brudne, podarte i nadające się tylko na szmaty. Takie rzeczy można oddawać w workach do ogłaszających się pod logo Caritasu, na klatkach schodowych, bo faktycznie one chyba do ludzi nie trafiają.