Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010  (Przeczytany 12503 razy)

Poganin

  • Gość
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 26, 2010, 14:16:55 »
Ja będę w piątek i w sobotę, miałem zostać na Perfect w niedzielę, ale odwołali koncert, więc w sobotę wieczorem chyba się zawinę z Kostrzyna.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 26, 2010, 15:58:37 »
Cytat: "demoskinos"
No juz niedlugo :D


Czwartek godzina 17:00 powrot: jak sie uda ;]

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 26, 2010, 18:52:53 »
No udac sie uda ale po ilu dniach ? :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 31, 2010, 12:52:55 »
Ja już wróciłem. Papa Roach dali radę chociaż bez kawałków z Infest koncert byłby średni (jakoś nie przepadam za nowymi płytami, aczkolwiek ten najnowszy całkiem wpada w ucho). Trzy ostatnie piosenki - miazga. Moje ulubione Between Angels and Insects było więc czuję się zaspokojony hłehłe.

Tylko pogojeby wszystko jak zwykle psuły. Podszedłem pod scenę a ci jak nie zaczęli się napier***ać to trzeba było uciekać dalej i telebim podziwiać. ;/

Ale ogółem bardzo na plus. Chociaż dziwnie dobrali repertuar, Steczkowska po Papa Roach? Nigga pleeeez.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Ann

  • Gość
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 31, 2010, 19:23:01 »
Według mnie Papa Roach był świetny! Pojechałam tylko na ten koncert i w ogóle pierwszy raz byłam na Woodstock'u i jestem bardzo miło zaskoczona :) Fakt, że Steczkowska to jakaś pomyłka większość zaczęła się rozchodzić jak tylko ją usłyszała :D

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
[Kostrzyn] Przystanek Woodstock 2010
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 31, 2010, 21:22:41 »
Ja własnie wróciłem z Woodstocku byłem trzeci raz i jak zawsze było super polecam wszystkim impreze.