Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 72490 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:36:29 »
Cytat: "yak"
Platfusie, pardon - Platformersie, nie zawracaj gitary


Platforma, od dna do samego szczytu to jedno bagno. Tylu nieuczciwych  i aroganckich  polityków nie posiada  żadna partia w tym kraju. Choć niejaki jezat uważa, że na dnie jest bagno,a u góry kwiatki kwitną.....J.K jest be, ale już Bronek cacy.... :rotfl:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:52:35 »
Panie YAK podczas strajku w ZCH POLICE jako młody chłopak woziłem jedzenie dla swojego dziadka ,mogę podać jeszcze parę przykładów ,tylko komu.
Mariusz

jezat

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:13:03 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "yak"
Platfusie, pardon - Platformersie, nie zawracaj gitary


Platforma, od dna do samego szczytu to jedno bagno. Tylu nieuczciwych  i aroganckich  polityków nie posiada  żadna partia w tym kraju. Choć niejaki jezat uważa, że na dnie jest bagno,a u góry kwiatki kwitną.....J.K jest be, ale już Bronek cacy.... :rotfl:

Kandydat twoich marzeń -zawsze dotrzymuje słowa."Jak mój brat zostanie prezydentem to ja nigdy nie będę premierem".Jest człowiekiem wpływowym - tak dalece wpływał na swojego brata,że ten nawet nie zauważył,że Jarkacz nim rządzi.Jest osobą głębokiej wiary -
wierzy w to,że nie wolno ufac nikomu.Jest za to gorącym zwolennikiem inwigilowania wszystkich oraz każdego z osobna.Urodzony bohater .Gotów walczyć ze wszystkimi wrogami Polski.Zwłaszcza na zachodzie z Niemcami i na wschodzie z Rosjanami.Jest męczennikiem i ofiarą wstrętnej komuny.Męczennikiem bo strasznie męczył się myślą,że bezpieka nie chiała go iternować;ofiarą,bo tak nazywały go koleżanki w szkole od najmłodszych lat.Wobec tego znienawidził je na zawsze.Ma niesamowite wyczucie.Zawsze potrafi świetnie się ustawić.Najpierw sprawdza,gdzie stało ZOMO,potem staje po drugiej stronie i to czyni z niego wybitnego patriotę .A na koniec zrzekł się znajomości z PiSem.W wyborach startuje jako nikt.Trudno szukać lepszego bagna.