Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 72489 razy)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 15, 2010, 17:07:23 »
Dalej nie rozumiem na czym polega "afera studzienkowa". Niech zabierze głos ktoś, kto  został pokrzywdzony.  Niech wyjaśni i wyliczy ile jest stratny. I przez kogo.  Bo na razie nie ma żadnego głosu pokrzywdzonego.  A Kardziejonek został  samozwańczym obrońcą "uciśnionych"  jak wyrzucono ze ZWiK-u dyrektora-protegowanego przez PO-za zakup od samego siebie samochodu dla ZWiK.

Gminka

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 15, 2010, 17:38:21 »
Cytat: "piotr S"
Dalej nie rozumiem na czym polega "afera studzienkowa".


Korzystaj z opcji "Szukaj". Słowo kluczowe np. ZWIK
Temat wyjaśniony kilkukrotnie i dość dokładnie.
Na przyszłość trochę inwencji. Szanuj czas innych.
Pozdrawiam.

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 15, 2010, 18:00:53 »
I w tym Piotrze jest cały problem. Pokrzywdzonych nie ma. Znam jedynie wkurzonych, że zostali przymuszeni do określonego rozwiązania. Nikt jednak nie oddał sprawy do sądu, czy prokuratora. Bo jak miałby oddać, kiedy 75% kosztów zrefundowała mu gmina?

I drugi problem, a zarazem temat. Gdyby przyjąć, że są zainteresowani wróceniem do punktu wyjścia, czyli sytuacji sprzed przyłączenia, procedura musiałaby wyglądać tak. Gmina via ZWiK zwraca pieniądze wydatkowane przez delikwenta, ale... zabiera swoje urządzenia. Zatem dumny posiadacz świeżo wybudowanego, skanalizowanego i zaopatrzonego w wodę domu zostaje z ręką w nocniku. I to dosłownie. Wodę musi sobie przywozić cysterną, a szamba nie wybudował, bo po co, wiec może fekalia zbierać do wiaderek. Do czasu ponownego skanalizowania posesji. Trzeba byłoby być skończonym kretynem, by na coś takiego się zdecydować. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy "krzywda"ogranicza się jedynie do "przymuszenia". Kardziejonek bije pianę, prawdopodobnie zamierza kandydować na burmistrza Polic. Gdyby zdołał ten plan przeprowadzić - wiele osób po prostu musiałoby wyjechać z Polic.

PS Gminka, nie opowiadaj takich rzeczy, z tego, że masz relacje z pewnym panem nie wynikają racje w materii ZWiK.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 15, 2010, 18:39:08 »
Sam nie wiem o co chodzi dokładnie w tej aferze, ale po obejrzeniu filmu rzuca się w oczy że cała sesja została specjalnie zakończona wcześniej. Ogólnie za PO nie jestem, ale tutaj Pan Kardziejonek zasługuje na uznanie. Dobrze że zrobił taką aferę, bo sprawa zrobiła się głośniejsza niż gdyby nawet zaprezentował to co miał w tym netbooku. Ci którzy głosowali za przerwaniem sesji powinno być wstyd! Ochraniają złodziei! Po następnych wyborach pewnie dużo zmieni w składzie rady

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 15, 2010, 18:48:06 »
Jakich złodziei, dziecko?

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 15, 2010, 18:51:14 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Prawdziwym, moim zdaniem, powodem wspomnianych reakcji było to, że nie wypalił misternie przygotowany spektakl, napisany i wyreżyserowany przez Panów radnych z PO zasiadających w Komisji Rewizyjnej.
Była cała seria dokumentów, była prezentacja multimedialna przygotowana do wyświetlania z netbooka(nie wiem czy prywatny, czy służbowy ten netbook???).


Czy postęp w dobie medialnej boli polityków PiS'u? Czy zazdrości Pan że potrafią to zrobić?

Ale nie o tym chciałem pisać. Z wielu publikacji i wypowiedzi radnego wynika iż radny Pachis groził Panu Wirkijowskiemu. Byłem obecny w promieniu dwóch metrów od radnego Pachisa do momentu opuszczenia budynku. Nic podobnego nie słyszałem. Być może dlatego że Prezes Banku opuścił sesję natychmiast po ogłoszeniu zamknięcia sesji.
Czy ktoś ma informacje w jakim momencie do tego doszło?

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 15, 2010, 18:54:14 »
Dałem w googlach "szukaj" i nic nie znalazłem. Proszę o link. Jeśli jest afera, to są poszkodowani. Podaj mi /to do Gminki/ jednego. Niech wyliczy mi koszty. Ile stracił i z jakiego powodu. Na razie o żadnej konkretnej osobie nie  słyszałem. Dlaczego mowa jest o zastępcy dyrektora ZWiK, a nie o dyrektorze. Był nim członek PO oskarżony o to że zakupił od siebie dla ZWiK samochód. Po tym został zwolniony. Na razie to jedyny złodziej. Działanie Kardziejonka przypomina mi działanie Lenina, który sam wiedział lepiej co potrzeba robotnikom i chłopom.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 15, 2010, 19:05:55 »
Dziecinko yak uspokój się. Też się boisz o swoje 4 litery? Mówię o tych złodziejach którzy kradną moje pieniądze. A których radni gryfu i PiS bronili. Głosowałem na nich i widzę że była to zła decyzja. Pewnie nie tylko ja tak myślę, tylko większość policzan.

Gminka

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 15, 2010, 19:11:45 »
Drogi Yaku,
Wiem, że nie jestem istotą nieomylną, jednak w tym konkretnym przypadku wiem o czym piszę.
Nie będę się z Tobą kłóciła, dochodziła racji. Nie chce mi się udowadniać spraw oczywistych.
Co do Twojego źródła informacji, to pewnie jest nim Burmistrz. Nie dziwi mnie więc Twoje płytkie zorientowanie w sprawie. To o czym piszesz nijak ma się do rzeczywistości. Wybacz, ale to są bzdury. Nie obrażaj się proszę, pisze to tylko po to, abyś zmobilizował się i dotarł do prawdy. To nie jest trudne. Więcej obiektywizmu, o który Tobie coraz trudniej ( Twoim chlebodawcą jest w końcu Burmistrz). Uwierz mi, nie masz racji. Mylisz fakty podstawowe. Zostałeś wprowadzony w błąd (celowo lub nie) i dalej te błędne informacje powielasz.
Prawda i tak w końcu ujrzy światło dzienne i wtedy sam przekonasz się kto miał rację.
Nie miej mi za złe tych kilku krytycznych słów. Każdy się może w końcu mylić - Ty też. Pozdrawiam Ciebie.

Do piotra S:
korzystaj z opcji szukaj w tym forum drogi Sherlock-u.
Co to pozostałej części Twojej wypowiedzi, to delikatnie zwrócę Ci uwagę: to oskarżenia za które można być pociągniętym do odpowiedzialności. Rób jak uważasz.

Sunny29

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 15, 2010, 20:33:50 »
Chciałabym pogratulować panu Kardziejonkowi.
Na pewno w wyborach ja, moja rodzina i znajomi zagłosują na pana!
Brawo więcej ludzi takich jak pan!

suszek

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 15, 2010, 20:58:02 »
A ja  gratuluję W. Dudkowi , po dwóch dniach braku zasięgu , mój komp, dzięki Panu mówi mi wszystko  o władzy wykonawczej i uchwałodawczej w Policach. Panie Wojtku, żadne You Tube, bo ci studenci z młodzieżówki ..................  Pan wie czym oni pachną.          
 A sesja przepiękna. STRZYŻENIE BARANÓW.
        Ukłony i pozdrawiam.

Orbit

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 15, 2010, 21:13:47 »
Cytat: "Sunny29"
Chciałabym pogratulować panu Kardziejonkowi.
Na pewno w wyborach ja, moja rodzina i znajomi zagłosują na pana!
Brawo więcej ludzi takich jak pan!


Brakuje takich ludzi w Naszej Gminie! Nie da się tego ukryć.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 15, 2010, 21:42:22 »
Dałem opcję "szukaj" na naszym forum ze słowem kluczowym ZWiK i dalej brak wyliczeń. Proszę o jednego pokrzywdzonego. Niech poda koszty poniesione i koszty które by poniósł gdyby nie wstrętna vice-szefowa ZWiK i jej studzienki polimerobetonowe. Proszę też o podanie niecnej firmy gdzie zatrudniony był mąż tej wstrętnej vice-szefowej i ile studzienek sprzedał w Policach.  A na razie wiadomo tyle że szef ZWiK z PO kupił sam od siebie samochód dla ZWiK. Za co wyleciał. I od tego rozpoczęła się afera studzienkowa.

[ Dodano: 2010-05-15, 21:48 ]
Piotr Sosnowski

sekator

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 15, 2010, 21:48:42 »
Niestety, muszę przyzanać że przebieg sesji to hańba dla Gryfa i wszystkich zblatowanych stronników. Żałuję, że radni PiS nie wstrzymali się od głosowania. Lewicy w ogóle nie traktuję poważnie (dlaczego nie muszę tłumaczyć).
Nie jestem zwolennikiem radnego Kardziejonka, ale jeszcze bardziej nie jestem zwolennikiem złodziejstwa, cwaniactwa, korupcji, nepotyzmu i proceduralnych gierek których celem jest walka z opozycją i ukrywanie prawdy. Zachowanie Wirkijowskiego i Króla uważam za szkodliwe dla mieszkańców gminy, zachowanie Diakuna to w ogóle skandal (nie rozumiem kariery tego człowieka i tego co on jeszcze robi na stanowisku burmistrza).
PO powinno mieć możliwość przedstawienia przygotowanej prezentacji. Dla mnie , jako mieszkańca tej gminy, stało się oczywiste, że skoro do tego nie doszło, sprawujący władzę ukrywają przede mną swoje brudne szwindle.
Żałuję tylko, że PiS został wmanewrowany w niepotrzebną koalicję z Gryfem i teraz, pomimo swojej dobrej woli, będzie utożsamiany z ciemnymi układami swojego wielkiego koalicjanta.
Gerneralnie HAŃBA.

djlethal

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 15, 2010, 21:57:04 »
Cytat: "piotr S"
Dałem opcję "szukaj" na naszym forum ze słowem kluczowym ZWiK i dalej brak wyliczeń. Proszę o jednego pokrzywdzonego. Niech poda koszty poniesione i koszty które by poniósł gdyby nie wstrętna vice-szefowa ZWiK i jej studzienki polimerobetonowe. Proszę też o podanie niecnej firmy gdzie zatrudniony był mąż tej wstrętnej vice-szefowej i ile studzienek sprzedał w Policach.  A na razie wiadomo tyle że szef ZWiK z PO kupił sam od siebie samochód dla ZWiK. Za co wyleciał. I od tego rozpoczęła się afera studzienkowa.

Być może była szansa byś poznał odpowiedź, gdyby nadzwyczajna sesja Rady miała normalny przebieg i pozwolono przedstawić sprawozdanie z prac Komisji Rewizyjnej.
A tak byliśmy po raz kolejny świadkami żenady i chamstwa oraz pokazu siły "inteligencji" z Gryfa. Wnikliwy obserwatorzy dostrzegli również co wystaje z butów miłościwie nam panującego pana Władka, który oddawał się po raz kolejny fotograficznej pasji...
Chocholi taniec trwa najlepsze...Szkoda tylko, że nie widać róży, która ożyje po zrzuceniu słomy z chochoła...Smutne