Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: O samochodach słów kilka...  (Przeczytany 47314 razy)

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 08, 2010, 21:22:20 »
Cytat: "sekator"
teraza jeździłem suzuki (Made in Japan)


Człowieku zabiłeś mnie teraz,wozisz się czymś na co ludzie nie zwracają uwagi kupując auto i Ty śmiesz pisać ze odradzasz kupować aut z nazwą na F...., a Suzuki to co to jest??Niby auto??Smiech mnie ogarnął ale gratuluje gustu,brawo super samochód Suzuki,tandeta kiła i mogiła.Ale chwali się to co się ma.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 08, 2010, 21:28:35 »
Cytat: "Pieczka00"
Cytat: "sekator"
teraza jeździłem suzuki (Made in Japan)


Człowieku zabiłeś mnie teraz,wozisz się czymś na co ludzie nie zwracają uwagi kupując auto i Ty śmiesz pisać ze odradzasz kupować aut z nazwą na F...., a Suzuki to co to jest??Niby auto??Smiech mnie ogarnął ale gratuluje gustu,brawo super samochód Suzuki,tandeta kiła i mogiła.Ale chwali się to co się ma.

Co za roznica jaka marka? Samochod ma byc bezpieczny, malo awaryjny, tani w eksploatacji. Co za roznica czy bedzie to Ford, Suzuki, BMW czy Lada? Nie wyjedz tylko z tekstem, ze skoro chce bezpieczny samochod to powinienem sobie Stara kupic, bo mowa o samochodach osobowych :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 08, 2010, 21:28:58 »
Cytat: "sekator"
w mordę jeża, to szkodą że nie pogadaliśmy jakieś cztery lata temu...byłbym bogatszy o jakieś 20 tysięcy


Oj to faktycznie trafiłeś na wyjątkowo pechowy egzemplarz... Ogólnie nie wszystkie A6 były do bani, prócz słabego zawieszenia, o którym wspomniałem godne polecenia są modele z silnikami benzynowymi np. 2,4 V6 lub 2,8 V6 - nie należały do najoszczędniejszych ale bezproblemowo latały po 300 i więcej tys.km.

Cytat: "Opaler"
Moze inaczej, czy jest to dobry wybor na pierwszy samochod?


Myślę, że idziesz w dobrym kierunku, napisz jeszcze jaki budżet masz do dyspozycji.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 08, 2010, 21:29:41 »
Cytat: "speedbax"
Myślę, że idziesz w dobrym kierunku, napisz jeszcze jaki budżet masz do dyspozycji.

Okolo 5000zl. To ma byc cos na poczatek, jak juz znajde prace :P

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 08, 2010, 21:33:05 »
Cytat: "Opaler"


Co za roznica jaka marka? Samochod ma byc bezpieczny, malo awaryjny, tani w eksploatacji. Co za roznica czy bedzie to Ford, Suzuki, BMW czy Lada? Nie wyjedz tylko z tekstem, ze skoro chce bezpieczny samochod to powinienem sobie Stara kupic, bo mowa o samochodach osobowych :D


Dokładnie tak a nie jak kolega pisze żeby nie kupować nic na F...., a sam przemieszcza sie samochodem PATOLOGIĄ.
Za 5000 tyś nie ma aut,mało awaryjnych itp itd ale może starczy na jakieś zmęczone super japońskie Suzuuuuuuki:)

sekator

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 08, 2010, 21:33:11 »
Cytat: "Pieczka00"
i Ty śmiesz pisać ze odradzasz kupować aut z nazwą na F....,


wyluzuj chłopie, bo się zatrzesz :rotfl: , samochód to nie religia...jak zmienisz tyle razy furkę co ja to pogadamy.....pewnie kupiłeś fordzika i traktujesz go jak ołtarz..dla mnie auto to taki sam przedmiot jak każdy inny...ma być sprawny i niezawodny  reszta mi lotto.....
w sumie g,,,cię to powinno obchodzić czym jeżdże, ale jak już pojachałeś centralnie to ci powiem, że jeździłem wszystkimi japończykami  oprócz suzuki i miałem fantazję żeby sobie go sprawdzić....

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 08, 2010, 21:37:41 »
Za 5 tys. można kupić Golfa III, tutaj głównym problemem może być korozja (progi i tylna klapa) choć nie we wszystkich modelach. Skoncentruj się na roczniku najlepiej po 1995 roku, a co do silnika to wolisz diesla czy benzynę?

sekator

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 08, 2010, 21:39:22 »
Cytuj (zaznaczone)
ale może starczy na jakieś zmęczone super japońskie Suzuuuuuuki:)
_________________


no widzisz, tu jest między nami rozbieżność , bo ja mówię o autach od 50 tys w górę, a ty o przyrządach do przemieszczania się, więc dalsza rozmowa z tobą jest bezprzedmiotowa....

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 08, 2010, 21:40:58 »
Cytat: "sekator"
jeździłem wszystkimi japończykami  oprócz suzuki i miałem fantazję żeby sobie go sprawdzić....

Chyba chciałeś napisać ze jeżdziłeś wszystkimi markami japonów a nie wszystkimi japończykami(Modelami).Ciekaw jestem która osobą mająca A6 skusi się na przesiadkę do Suzuki.....

sekator

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 08, 2010, 21:41:20 »
Cytat: "speedbax"
Za 5 tys. można kupić Golfa III, tutaj


fakt , w tej kwocie VW jest chyba najbardziej bezpieczny, tylko trzeba trafić na naprawdę dobry egzemplarz, a to wymaga chyba wysiłku...

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 08, 2010, 21:44:30 »
Cytat: "sekator"
no widzisz, tu jest między nami rozbieżność , bo ja mówię o autach od 50 tys w górę, a ty o przyrządach do przemieszczania się, więc dalsza rozmowa z tobą jest bezprzedmiotowa....


A jakie to Suzuki jest tyle warte?? Grand Vitara?? Wstyd tym jezdzić.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 08, 2010, 21:45:51 »
Cytat: "Pieczka00"
a Suzuki to co to jest??Niby auto??Smiech mnie ogarnął ale gratuluje gustu,brawo super samochód Suzuki,tandeta kiła i mogiła.Ale chwali się to co się ma.


Widzę, że niewiele wiesz o tej marce, polecam jazdę próbną nową Vitarą. Znajomy lata tym autem już 2 lata i zero problemów. Osobiście byłem mile zaskoczony wyposażeniem i możliwościami tego auta.

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 08, 2010, 21:47:57 »
Cytat: "speedbax"
Osobiście byłem mile zaskoczony wyposażeniem i możliwościami tego auta.


Osobiście to ja jestem zaskoczony tym co mają starsze auta na pokładzie od tych nowszych.

sekator

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 08, 2010, 21:49:25 »
Cytat: "speedbax"
Widzę, że niewiele wiesz o tej marce, polecam jazdę próbną nową Vitarą


daj spokój, to tak jakbyś rozmawiał ze  ślepym o kolorach.... :lol2: ..

[ Dodano: 2010-05-08, 21:50 ]
Cytat: "Pieczka00"


Osobiście to ja jestem zaskoczony tym co mają starsze auta na pokładzie od tych nowszych.


chyba myślisz o rdzy i przetartych welurach :rotfl:

Pieczka00

  • Gość
O samochodach słów kilka...
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 08, 2010, 21:51:44 »
Grand Vitara samochód po paraliżu chcąca przypominać Ravke:)