Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka  (Przeczytany 79353 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 01, 2010, 11:58:29 »
Police to wiocha!!!!Takie buractwo nastoletnie powinno się pozamykać!!!!Chciał ktoś dobrze otwierając lokal ale widać NIC się nie zmieniło....Szczere wyrazy współczucia dla rodziny chłopca...Dlatego szerokim łukiem mijam Polickie lokale.Gównarzeria i zero klasy:/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Orkan

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 01, 2010, 12:06:28 »
nieważnie kto to jest jawne morderstwo gdzie była ochrona gdzie byli nasi stróże prawa gdzie?????

mmaatt

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 01, 2010, 12:20:02 »
Aż nie chce mi się wierzyć w to co się stało. Sam tam byłem ale całe szczęście, że mi się nie spodobało i około 22:30 wyszedłem.. Przecież to jest jakiś koszmar, a najgorsze jest to że pełno było szemranych gości..

Orkan

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 01, 2010, 12:34:27 »
no właśnie w okolicy powinien być patrol policji wiedząc że jest otwarcie klubu. pytanie tylko czy wiedzieli ??

mmaatt

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 01, 2010, 12:35:04 »
Ja pierdziele.. dla mnie to jest szok, że człowiek we własnym mieście nie może czuć się bezpieczny. Najgorsze jest to, że policja musiała być powiadomiona o tak dużej imprezie a mimo wszystko patroli było wczoraj na prawdę nie wiele.. Ciekaw jestem czy ten, który to zrobił jest z Polic czy ze Sz-na. Jeśli jest z Polic to ja szczerze mówiąc jemu szczerze współczuję..

gruba

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 01, 2010, 12:35:21 »
http://www.chemik.police.pl/ wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

spont

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 01, 2010, 12:38:40 »
Cytat: "Orkan"
no właśnie w okolicy powinien być patrol policji wiedząc że jest otwarcie klubu. pytanie tylko czy wiedzieli ??
Ja wracałem do domu po 23 to widzialem Policje spisywali chlopaczkow

A co do klubu ,to jest nowy wlasciciel (wlasciciele) z Polic

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 01, 2010, 12:40:32 »
Ja mam tylko nadzieję, że złapią mordercę i że dostanie dożywocie i nie wyjdzie za dobre sprawowanie.
Morderstwo z premedytacją - cios prosto w SERCE - szok...

spont

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 01, 2010, 12:48:37 »
Cytat: "Opaler"
Cytat: "spont"
Cytat: "Orkan"
no właśnie w okolicy powinien być patrol policji wiedząc że jest otwarcie klubu. pytanie tylko czy wiedzieli ??
Ja wracałem do domu po 23 to widzialem Policje spisywali chlopaczkow

A co do klubu ,to jest nowy wlasciciel (wlasciciele) z Polic

Wlasciciel juz dawno sie zmienil. Teraz po prostu zmienili nazwe.

Policji w dzien sie duzo krecilo. Mowili ze sa ze Szczecina, ze Polic nie znaja. Kazali przyjechac to przyjechali.
kolego
wlasciciele sa z Polic
stary wyglad byl ostatnio na sylwestra ,potem byl zamkniety i remontowany
poprzedni wlasciciel to byl chlopak ze szczecina

nelly

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 01, 2010, 12:54:18 »
Wracałam z klubu ok. 1:00 i policji było dużo. Wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka!

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 01, 2010, 13:40:56 »
Czytałam  na portalu powiatpolicki.pl, że wczoraj była tam wielka impreza, ponad 550 osób się bawiło, były wybory Dziewczyny Radia Eska miesiąca kwiecień. Wydaje mi się, że jest Marcin na jednym ze zdjęć (to jego ostatnie w życiu :( )
Taka wielka impreza to policji powinno być mnóstwo !

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 01, 2010, 13:47:46 »
Wyrazy współczucia... :(
Co do imprezki to czy jak w jakimś klubie jest imprezka to od razu pod nim powinien stać szwadron policji? Jakaś bzdura ...czy w Szczecinie jak jest mega impreza w jakimś klubie to tak jest? Nie ma... bo to jest normalne że w klubach są imprezy.
Co do 83 to akurat na starym mieście wczoraj w nocy policji bylo sporo z patrolami pieszymi opp włącznie. Więc po co pisać głupoty że ich nie było :/
Ciekawe co byście pisali jak by stali na każdym rogu?
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

jenn

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 01, 2010, 13:52:31 »
Tak dokladnie jest on na jednej fotce,masakra nawet czlowiek nie mysli w takich chwiach ze to jego ostatnie zdjecia cieszy sie i bawi tak jak on, to  jakas tragedia ,strach wyjsc na balety w swoim miescie,tez bylam tam wczoraj,ale dla mnie lokal nie ciekawy a teraz bedzie sie tylko kojarzył z jednym...

lusia

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 01, 2010, 14:07:05 »
Wielka strata, Marcin był spokojnym, dobrym człowiekiem-miał całe życie przed sobą.
Co do klubu 83 to mam nadzieję, że w końcu zamkną to przeklęte miejsce raz na
zawsze.
Zawsze żle tam się działo, zmiana nazwy i wystroju to za mało.
Nie było mnie tam, ale internauci napisali, że byli tam wczoraj jacyś szemrani goście.
Oglądalam zdjęcia z wczorajszej imprezy i widziałam sporo fotek gimnazjalistek, dzieciaków ok 15-16 lat, czyli dalej nie ma tam zadnej selekcji i wejść może każdy.
Ktoś powinien wyciagnąć z tego wnioski.

Bezsensowna śmierć, trudno się z nią pogodzić,
Wyrazy wspólczucia dla najbliższych.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 01, 2010, 14:10:01 »
anetatro, to dlaczego media podają Klub? Nie ma znaczenia gdzie. Tragedia, bestialstwo, bezsilność. Niech szybko złagodzą prawo do posiadania broni, bo strach po bułki rano wyjść... I niech wreszcie wprowadzą karę śmierci. Od razu bym się zgłosił do pracy, nawet w ramach czynu społecznego...