Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: sklepy wędkarskie  (Przeczytany 10392 razy)

kod-88

  • Gość
sklepy wędkarskie
« dnia: Października 04, 2010, 19:53:09 »
Jakie macie opinie na temat Polickich i Szczecińskich sklepów  wędkarskich gdzie waszym zdaniem najlepiej robić zakupy do których jest dorzucana dobra rada gratis??;>

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2010, 21:46:09 »
W szczecińskich większy wybór i taniej ale na drobniejsze zakupy (zanęty, haczyki, itp)  to wole Police

krzywy

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2010, 22:28:38 »
Ja tam zawsze zakupy robię w sklepie wędkarko-rowerowym kolo placu na Wyszyńskiego tam za leningradami.

kod-88

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #3 dnia: Października 06, 2010, 12:11:05 »
a co sądzicie o sklepie [ciach] nazwa sklepu - w związku z poniższą wypowiedzią została edytowana[koniec edycji] ???

kod-88

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #4 dnia: Października 21, 2010, 12:04:46 »
w tym rowerowym to nic nie ma , ja mam więcej przynęt w swoich pudełkach niż oni na sprzedaż .


Ja tam zawsze robię zakupy w [ciach] Dalsza część wypowiedzi zbyt mocno zawadziła o granice reklamy. Proszę o zamieszczanie wyważonych wypowiedzi z ostrożną dawką pochwał.
[koniec edycji]


Pozdrawiam wszystkich wędkarzy ;)

pozdrawiam wszystkich hobbystów
draculka

kod-88

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #5 dnia: Października 23, 2010, 21:01:19 »
widze że na tym forum to tylko moderatorzy mogą się wypowiadać np (krzywy) też wskazuje jakiś sklep .


Post edytowano o część wypowiedzi: Pisanie dużymi (wielkimi) literami oznacza krzyk. Nie widzę powodu do takiego unoszenia się w kwestii wyżej edytowanych postów.
To nie kwestia stronniczości. Z niczym w branży wędkarskiej nie mam do czynienia.

draculka

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #6 dnia: Października 25, 2010, 13:24:37 »
O widzę że właściciel xxxxxxx sie sam poleca,hehehe.


Post edytowany. Reklama.
draculka
Na razie nie ma podpisu......

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #7 dnia: Października 25, 2010, 14:20:07 »
Cytat: "gumcia76"
ja robie zakupy tylko w xxxxxxx!nie musze jezdzic do szczecina!pozdrawiam stalego bywalca,ma racje!!!



Post edytowany.  Reklama.
draculka
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

gumcia76

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #8 dnia: Października 25, 2010, 15:09:56 »
ok,to na pisze ze na wyszynskiego 4f do typowo wedkarskiego sklepu!!!!!

gumcia76

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #9 dnia: Października 25, 2010, 15:13:24 »
widzisz sam ciekawy,robia co chca,pozdrawiam!!!

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #10 dnia: Października 25, 2010, 15:40:21 »
Uważam ,że w tym konkretnym wypadku to przesada,że wykasowywane są nazwy sklepu.

Skoro jest pytanie do forumowiczów, jaki sklep polecacie, to piszę że ja na przykład robie zakupy tam czy siam,i jestem zadowolony lub też nie.

W analogicznym wątku na temat pizzerni ,na kilku dobrych stronach ludzie piszą ,która pizzernia im odpowiada ,do których chodza i wszystkie lokale są tam wymienione z nazw.

To tylko jeden z przykładów,(tematy o kwiaciarniach,lokalach dyskotekowych...)


Poddaję Ci to Draculko pod rozwagę.
Nie popadajmy w przesadę ani w jedną ani w drugą stronę.

Pozdrawiam również.
Na razie nie ma podpisu......

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #11 dnia: Października 25, 2010, 17:31:34 »
Cytat: "Ciekawy"

Poddaję Ci to Draculko pod rozwagę.
Nie popadajmy w przesadę ani w jedną ani w drugą stronę.

Pozdrawiam również.


Dobra.
Rozejm.
Wiecie sami, że granica pomiędzy polecaniem z dobroci serca a reklamą, w różnym wydaniu - miłym i ordynarnym, jest cienka....bardzo cienka granica.
Może najbardziej zapaleni wędkarze z forum zrobią ankietę? Listę? Z rzeczowymi argumentami.
Co proponujecie by faktycznie polecenie nim było, a reklama nie waliła po oczach jak neon?
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

gumcia76

  • Gość
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #12 dnia: Października 25, 2010, 19:33:48 »
specjalnie sie tutaj zalogowalem,ale tylko dlatego ze ktos gra nie fer.jezeli jest pytanie to jest krotka odpowiedz,bez przesady!!!co wydziwiac!!draculka-badz wyrozumialy dla wszystkich!nie ma tutaj przeklenstw ani innych wyrazow,takze daj komus napisac co sadzi i wyrazic sie o punkcie czy sklepie!!!pozdrawiam!!!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
sklepy wędkarskie
« Odpowiedź #13 dnia: Października 25, 2010, 19:44:18 »
Przypominam o jednym drobnym paragrafie regulaminu:

Cytat: "Regulamin"
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy