Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] "Sama rama"  (Przeczytany 16142 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 16, 2010, 22:21:19 »
W sumie tez bym byl chetny zeby jezdzic a nie ma z kim, samemu to tak smutno;] No ale sie jezdzi tylko smiem przypuszczac ze ludzie z samej ramy nie sa w moich "widelkach" wiekowych

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 16, 2010, 23:04:33 »
W moich też pewnie nie ale jak widać można się dogadać w różnym wieku :) polecam
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 17, 2010, 18:42:13 »
to znaczy sugerujecie, że tam są sami emeryci? a jeśli nawet to całkiem żwawi  :lol2: należałoby im pozazdrościć, zresztą nieważne, w końcu nie chodzi o pogaduchy międzypokoleniowe :) dostałem maila od Pana z SamejRamy, że spotykają się zawsze w pierwszy wtorek miesiąca w MOKu i bardzo zapraszają

Sama Rama

  • Gość
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 17, 2010, 19:03:44 »
Aby włączyć się do dyskusji, założyliśmy konto na tym forum. Chciałbym sprostować informacje o rajdzie IVV - spotykamy się 23 maja, a nie tak jak wcześniej było podane na stronie 22. Szczegóły wkrótce na stronie klubowej. Nie bójcie się o "widełki". Najmłodszy z nas ma 16 najstarszy coś ponad 80. W rajdach rodzinnych startują nawet przedszkolaki, także każdy z was znajdzie u nas miejsce. Zapraszamy na zebranie klubu - każdy pierwszy wtorek miesiąca, godz. 18.00, sala nr 5 w polickim MOKu.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 17, 2010, 21:48:32 »
Dziękuje za cenne informacje dotyczące  tych  spotkaniu raz w miesiącu.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 17, 2010, 22:04:28 »
Tylko mi chodzilo o czeste jazdy a nie rajdy od czasu do czasu.

pozdrawiam

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] "Sama rama"
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 18, 2010, 20:54:32 »
zawsze możesz się z kimś umówić na takim rajdzie, jakby nie było będą tam pewnie mniejsi i więksi zapaleńcy jazdy na rowerze, ja też często jeżdzę, w okresie letnim codziennie po 2-3 godziny, w weekend to wiadomo, że dużo dłużej, a rajd to rajd, raz na jakiś czas frajda dla hobbystów, można się spotkać, pogadać, w końcu człowiek to "zwierzę stadne" :) tak to widzę