• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Stomatolog dziecięcy?!!!  (Przeczytany 8372 razy)

aninka

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« dnia: Marzec 23, 2010, 18:59:04 »
Zastanawiam się gdzie wybrać się z moją 3,5 letnia córeczką do dentysty w Policach. Czy w Policach jest miły lekarz przyjmujący maluch mający umowę z NFZ i mający podejście do dzieci?

Offline Agnes_1976

• Rozpisuje się
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2010, 20:02:03 »
Dentysty przyjmującego w ramach NFZ nie znam, ale jeśli mogę polecić płatnego stomatologa, to prywatnie przyjmuje przemiła Pani Diana Muchajer i Pan Żabski (nie pamiętam imienia) w gabinetach stomatologicznych na Spółdzielców. Mają rewelacyjne podejście do dzieci!
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

kamka

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2010, 20:43:10 »
ja polecam dr.Aleksandrę Staroń w sp8,ma super podejście do dzieci,gabinet nazywa się Magnolia

Ally

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2010, 17:41:08 »
niigdy w SP8! kiedyś się tam wybrałam do stomatologa i kobieta chciała mi wyrwać zdrowego zęba bo tak miała napisane w  karcie, a tam był po prostu błąd ;/

Offline Sweeti Belle

• Rozpisuje się
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2010, 20:40:38 »
Nigdy w życiu na bankowej obok złotnika!
żle zrobiłam,że najpierw nie popytała.5-cio letniemu dziecku założono plombę w znieczuleniu miejscowym,(chociaż słyszałam że są inne praktyki,miałam nadzieję ,że pani stomatolog wie lepiej co się powinno a co nie),dziecko dostało histerii,3 dorosłe osoby trzymały,w kńcu pani lekarz wkurzona sytuacja(bo następny pacjent)chciała nas odesłać do kliniki do Szczecina.Wiem jedno ,dziecko zraziło się do stomatologa do końca życia...

mirek

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2010, 20:47:49 »
TO PEWNIE PANI RAJCHEL CHCIAŁA CI WYRWAĆ ZDROWEGO ZĘBA :) TERAZ W SP8 PRZYJMUJE DOKTOR OLA, KTÓRA MOIM ZDANIEM JEST O NIEBO LEPSZYM LEKARZEM NIŻ POPRZEDNICZKA. OSOBIŚCIE POLECAM GABINET W ÓSEMCE! :rotfl:

Nie krzycz (nie używaj caps locka) - rbk.

Offline kasia

• Bywalec
  • **
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2010, 01:18:05 »
Ja natomiast bardzo polecam stomatologa na bankowej ( obok złotnika:P)
Dokładnie nazwisk nie pamiętam ale 2 panie blondynki jedna w dlugich włosach, druga w krótszych . Rewelacyjne podejście do dzieci , najpierw chwila zabawy później leczenie. Niestety na pierwszą wizytę z synkiem wybrałam się do kliniki dziecięcej na Pomorzanach i powiem tylko - nigdy więcej ! Ceny jak w prywatnym gabinecie, nazwa ( dziecięca) chyba nadana przez przypadek, wszystko robione na siłe z zaskoczenia nigdy więcej i nikomu nie polecam

Offline zainteresowana

• Nowicjusz
  • *
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2010, 10:31:16 »
Polecam panią Bochniak na Spółdzielców,ma super podejście do dzieci.Córka 3,5 roku nawet nie wiedziała kiedy miała kolorowe wypełnienie w ząbku.Ile było potem radości z tego!

ozuzka2008

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2010, 14:20:51 »
Też słyszałam o Pani Bochniak od koleżanki i mówiła że dla dzieci jest idealna sama tam chodzi z synem. Sama mam 2-letnią córeczkę i muszę iść na przegląd ząbków i chyba właśnie do Pani Bochniak sie wybierzemy.

katana65

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2010, 17:24:21 »
Witam, ja natomiast polecam edentist w Szczecinie (Szczanieckiej 18). Moja córeczka panicznie się bała dentysty, a tam na pierwszej wizycie pozwoliła sobie zrobić 2 ząbki. Gabinet bardzo przyjazny, puszczone bajki podczas leczenia, super podejście Pani dentyski (p. Edyta) zagadywała do córki non stop. Gorąco polecam na naszym przykładzie.

Offline Sweeti Belle

• Rozpisuje się
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2010, 19:28:24 »
Jak juz pisałam nie polecam stomatologa na bankowej obok złotnika,przynajmniej jeśli chodzi o moje dziecko wizyta zakończyła się założeniem plomby,to prawda,ale co było przedtem wolę zapomnieć....
Ja osobiście leczę tam swoje ząbki,jest ok...z tym ,że moja lekarz nie miała już miejsca i z dzieckiem poszłam do Jej koleżanki z gabinetu obok...tylko dlatego ,że zabek się ukruszył i kaleczył język zależało mi na czasie...
Zapewne inni mają inne ,przyjemne doświadczenia,napisałam jak było w naszym przypadku.

Offline zuzanna

• Bywalec
  • **
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2010, 13:06:22 »
Polecam gabinet na Przecławiu (trochę daleko) ale czego nie robi się dla dziecka.
www.gronwald.pl
Chodzimy do dr Jarząbek (po tym jak na przeciwko nowego kościoła Pani dentystka stwierdziła, że dziecko trzeba będzie trzymać siłą). Tam bajeczka, na początku nie używa się wody, która tryska z wiertła, no i podejście - rewelacja, córka wiedziała co będzie się działo, nawet na palcu poczuła jak działają narzędzia.

marta45

• Gość
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2010, 15:01:00 »
Ja poleciłabym panią dr Jolantę Szymańską na Bankowej .Gabinet  dr Adam. Pani Szymańska ma podejście do dzieci. Moja córka chodziła od 4 latek. Miała próchnicę. Dała sobie wyleczyć ,załozyła  kolorowe plomby .Sama wybierała sobie. W zamian rysuje rysunki dla pani doktor .Bardzo lubi tam chodzić . Obecnie ma 8 lat i dalej korzystamy z usług pani dr nawet potrafi doradzić ortodonte i wie kiedy nalezy z dzieckiem skorzystać ze specjalistów. Gorąco polecam.

Offline NIKA

• Gaduła
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 22, 2010, 19:10:42 »
NFZ?! Nie zrobię dziecku takiej krzywdy.
Polecam Panią Bartnicką ze Stomaxa.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

Tacyt

Offline Sweeti Belle

• Rozpisuje się
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2011, 19:13:55 »
Witam.
Mam pytanie : co sądzicie państwo o leczeniu zębów "mleczaków " u 6-7 letniego dziecka.Moje dziecko miało już kiedyś leczone 2 ząbki,dziś okazało się że doszły kolejne 3 ,dziecko po tamtej wizycie panicznie się boi. Słyszałam już różne opinie.
Może ktoś coś podpowie od siebie ??/
Proszę o radę..