Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chylę głowę!  (Przeczytany 11274 razy)

yak

  • Gość
[Ogólne] Chylę głowę!
« dnia: Kwietnia 27, 2010, 18:49:01 »
Otrzymałem "Prywatną wiadomość". Przekaz: "Twój post został usunięty". OK. Powód - "niski poziom intelektualny". Wstrząsnęło mną. Zrozumiałem, że Mariusz Hałgas i spółka to po prostu powieleni Leonardzi da Vinci naszych czasów. Gratuluję pozycji i sypię głowę popiołem. Ja, yak, mały, wiejski głupek.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 27, 2010, 19:06:00 »
Widocznie gdzieś w Twoje mądrości wkradł się jakiś "babol" a żeby nie popsuł Twojego image został usunięty :) przez któregoś z administratorów. Da Vinci - może da a może nie da, kto to wie :)
pozdrawiam
Wirtualne Police - www.police24.pl

yak

  • Gość
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 27, 2010, 19:09:48 »
Guzik prawda, Wielki Adminie. Rzecz (mój komentarz) wyrwano z kontekstu. Ale "niech tam". Niemniej - Najczcigodniejszy - działaj!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:25:16 »
Ale czemu obrażasz wszystkich moderatorów, przecież łatwo sprawdzić, którzy są odpowiedzialni za dział, w którym się wypowiadałeś, prawda? Prawdopodobnie był to dział polityka, a tam łatwo o zahaczenie o dno. Moderatorzy są po to, by dbać, aby to dno nie było coraz niżej.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: [Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 27, 2010, 22:05:40 »
Cytat: "yak"
Otrzymałem "Prywatną wiadomość". Przekaz: "Twój post został usunięty". OK. Powód - "niski poziom intelektualny". Wstrząsnęło mną. Zrozumiałem, że Mariusz Hałgas i spółka to po prostu powieleni Leonardzi da Vinci naszych czasów. Gratuluję pozycji i sypię głowę popiołem. Ja, yak, mały, wiejski głupek.


Oj yaku yaku. Ta formułka do której się przyczepiłeś jest jedną z gotowych opcji do wyboru przy podawaniu powodu wywalenia postu - nie miałem czasu się rozpisywać o powodach, a uznałem, że zrozumiesz dlaczego tamten post poleciał.

yak

  • Gość
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2010, 03:51:07 »
Przy tak niskim poziomie intelektualnym - nie zrozumiałem, ale niech tam...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 02, 2010, 23:51:52 »
Cytat: "yak"
Przy tak niskim poziomie intelektualnym - nie zrozumiałem, ale niech tam...


No więc uważaj Yak'u. Mnie już za niski poziom raz wyrzucili. Rok studiowałem etykę i próbuje jeszcze raz :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 02, 2010, 23:57:02 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
No więc uważaj Yak'u. Mnie już za niski poziom raz wyrzucili. Rok studiowałem etykę i próbuje jeszcze raz
Witam szkutniku ;-) Mam nadzieję, że tym razem będzie miło i kulturalnie.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 03, 2010, 00:47:13 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "Zdanowicz.J"
No więc uważaj Yak'u. Mnie już za niski poziom raz wyrzucili. Rok studiowałem etykę i próbuje jeszcze raz
Witam szkutniku ;-) Mam nadzieję, że tym razem będzie miło i kulturalnie.


Mam nadzieję. Przyjechałem specjalnie na koncert szant i spotkać się ze "starym" znajomym - Jurkiem Porębskim

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chylę głowę!
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 03, 2010, 11:01:09 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Mam nadzieję. Przyjechałem specjalnie na koncert szant i spotkać się ze "starym" znajomym - Jurkiem Porębskim
To mam złą wiadomość, niestety pana Porębskiego w tym roku nie będzie. Początkowo miał być, ale kilka dni temu poinformował nas, że nie będzie mógł przyjechać. Ale na koncert zapraszam ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.