Inne tematy > Edukacja

[Police] Polickie gimnazja - które polecacie?

(1/9) > >>

boho:
Moja siostra niedługo zakończy naukę w szkole podstawowej i ma dylemat, do którego - zaznaczyła polickiego-  gimnazjum pójść. Jest z rejonu Gim 1, ale  zastanawia się nad Gim2. Nauczyciele proponowali jej gimnazja szczecińskie - podobno o wyższym poziomie (uczy się naprawdę wzorowo : średnia w ubiegłym roku: 5,7, start w  konkursach matematycznych i humanistycznych- chyba wszystkich!...) Niestety uparła się, że chce się uczyć w Policach. Dlatego doradzano jej, by wybrała  "dwójkę".  Kiedy ja  byłam w gimznajum, słyszałam calkiem inne zdania o tej szkole : łobuzy,  niski poziom nauczania (ale może to tylko plotki?) Osobiście uczyłam się w Gim 1 i siostra również chce tam pójść, jednak teraz o tej szkole twierdzą, że "nie jest jej warta". Co o tym myślicie, czy to prawda? Którą szkołę można jej polecić?

xP:
co do wyższego poziomu w Szczecinie to wątpie patrząc na kolegów i koleżanki w klasie ;) ja kończyłem gim 1 i byłem zadowolony niewiem jak jest teraz

boho:
Ja własnie też nie narzekałam na jedynkę. Uważam, że nauczyciele tam  dobrze opiekują się uczniami,  jest szereg kół zainteresowań,konkursów, towarzystwo, gdy ja tam uczęszczałam bylo OK, ale ona 'chce posłuchać zdania innych, niż tylko mojego " :P

Ważniak:
Ja również polecam jedynkę. Fajna szkoła, fajni nauczyciele.

grubcia1982:
a o wyborze gimnazjum nie decyduje rejonizacja?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej