Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ślubna bielizna  (Przeczytany 11975 razy)

butterfly1_86

  • Gość
Ślubna bielizna
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 03, 2010, 11:48:04 »
Bielizna jak bielizna, ale gdzie najlepiej udać się po wymarzoną suknię ślubną i czy któraś z Pań kupowała najważniejszą część garderoby w tym dniu na Allegro, na aukcji typu ,,szyte na miarę"?
Macie Panie jakieś doświadczenie, bądź może jakaś z waszych znajomych?
Mam niecałe pół roku na znalezienie tej jedynej.

karolina

  • Gość
Ślubna bielizna
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 04, 2010, 00:44:57 »
Cytat: "butterfly1_86"
na aukcji typu ,,szyte na miarę"?


ja osobiście nie polecam tej metody. Sama jestem na etapie szycia kiecki. Krawcowa mierzyła mnie ok 1,5 miesiaca temu i pomimo tego ze uszyła mi kieckę o dwa cm węższą to i tak teraz na przymiarce okazało sie ze jeszcze trzeba pomniejszyć- z tego tytułu to akurat sie cieszę. wybierając opcje na allegro szyta na miare" nie masz takiej możliwości

agape31

  • Gość
Ślubna bielizna
« Odpowiedź #17 dnia: Września 23, 2010, 00:16:26 »
Cześć dziewczyny co do sukni to ja szyję w Policach na Okulickiego, a co do butów bo taki też padł temat mam malutki rozmiar więc normalnie zostają mi komunijne hihihi ale znalazłam taką stronkę    http://akces2.com/obuwie-slubne.html  pozdrawiam mam nadzieje że info komuś może się przyda.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Ślubna bielizna
« Odpowiedź #18 dnia: Września 23, 2010, 09:01:08 »
Jeśli bielizna to oczywiście, że Szczecin.
Kiedyś był fajny wybór w Fali ale nie wiem czy to nadal aktualne.
Jest też sklep z bielizną Triumph chyba jest to ulica Potulicka. Jest to w tej uliczce, którą idziemy przy więziennym mrze do US. Sklepik na początku tej ulicy, schodzi się do niego schodkami.
Jeśli chodzi o buty to dobrym rozwiązaniem jest szukanie ich najpierw w normalnych sklepach.
Często te np. białe w salonach z sukniami są tandetne.
Zależy jednak też od gustu.
Ja wypożyczałam sukienkę w Policach w salonie Vera (lombard koło biedronki na Wróbla).
Była z koronki ecru i wyszywana złota nitką. Pani na siłę wciskała mi niskie i tandetne buty na dodatek białe bo ecru nie miała i dobrze bo chyba nie chciała bym ich jednak widzieć.
Proponowana cena to 250 zł za coś czego już nigdy bym, nie ubrała!
Okazało się, że kupiłam buty za 100 zł.
I wiecie co?
Były ecru, wysoki obcas jak lubię i wyszywane złotą nitką, wspaniały szpic...
Ślub miałam ponad 3 lata temu.
Buty czasem służą mi do tej pory.
Życzę powodzenia



A! I nie wiem jakie kto miał doświadczenie z w/w wypożyczalnią sukien ale ja stanowczo nie polecam!!!!
Na początku panie pięknie gadają i wszystko jest ok. Sprawa wygląda inaczej kiedy sukienkę się oddaje i kiedy trzeba płacić.
Na tamten czas krawcowe to po prostu masakra!
Idziesz mówisz co byś chciała bo Ci się to podoba i tyle. Nie wiesz jak będziesz we tym wyglądała bo się nie znasz.
Prosząc o uszycie kiecki na poprawiny za  300 zł powinny doradzić.
Niestety nie potrafią tego albo nie chcą.
Uszyły mi taką sukienkę, w której wyglądałam jak abażur od starej lampy. Nie odebrałam jej i tyle. Obraza była ogromna.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Ślubna bielizna
« Odpowiedź #19 dnia: Września 23, 2010, 09:25:52 »
ja po swoją ślubną wybrałam się do triumph`a ... trochę pochodziłam po Szczecinie i Policach i tam byłam najbardziej zadowolona, i w sumie dużo nie zapłaciłam jak na wyroby tej marki bo za staliczek z push up`em i stringi zapłaciłam chyba z 90 zł....