• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?  (Przeczytany 19640 razy)

Offline mirkuls

• Gaduła
Odp: Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 30, 2016, 21:40:37 »
Odswieze moze troszeczkę tego "klopsa".
 Czy moze ktoś,coś powiedzieć na temat firmy"Twój styl" z Polic.
Będę wdzięczny za każde info.
Pozdrawiam.

Offline Żaba

• Stały bywalec
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 03, 2016, 21:14:43 »
.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2016, 21:19:58 wysłana przez Żaba »

Offline Krzychu

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2016, 12:43:40 »
Ja mogę polecić firmę Polgard z Polic.

Offline mirkuls

• Gaduła
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2016, 20:07:45 »
Witam.
Widzę, że nikt nie miał dawno styczności z firmą "Twój styl"(albo nie chce napisać, co o niej sądzi),
więc ja postaram się opisać, co mnie spotkało.
Jeżeli ktoś ma mocne nerwy i nie zależy mu na szybkiej realizacji zamówienia,  to może się tam jak najbardziej wybrać.
Wszystko jest w porządku(pani szefowa jest bardzo miła i ma zawsze czas na rozmowę) do czasu podpisania umowy i wpłacenia zaliczki.
Po wpłaceniu ustalonej zaliczki "pani szefowa" jest:(jak już odbierze telefon) w hurtowni, u klienta, zajęta i oddzwoni za chwileczkę. To tylko kilka przykładów jej odpowiedzi.
W siedzibie firmy można spotkać szefową albo szefa, albo córkę szefostwa. Każdy z tych państwa mówi co innego(prym wiedzie szef, , który wręcz odradza zakupy w tej firmie) totalna zadyma.
Jeżeli natomiast chodzi o montaż, to tu nie mogę powiedzieć złego słowa. Pan montujący meble jest naprawdę fachowcem na najwyższym poziomie. Wszystko jest spasowane jak najbardziej ok, robi powoli i bardzo dokładnie.
Efekt końcowy jest zadowalający, ale czy trzeba przechodzić przez to wszystko? Chyba nie.

Tak jak napisałem na samym początku, jeżeli ktoś chce, to proszę bardzo, ale ja osobiście nie polecam tej firmy.
Pozdrawiam

Offline konDonek

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 09, 2016, 10:55:54 »
Jeśli chodzi o Twój styl to zgodzę się w 100% z opinią mirkuls.
Początki zawsze są ok jak trzeba złapać klienta. Później wygląda to różnie. Najgorzej z terminowością obsuwy uzgodnionego terminu o miesiąc to w zasadzie norma. Wpadki typu uzgadniasz jedno zrobią inaczej też się zdarzały. Ślęczysz z szefową nad projektem a potem szef na produkcji coś pomyli bo szefowa nie dała ostatecznej wersji projektu po końcowych ustaleniach. No i zaliczki to jest brane chętnie a potem już kontakt się urywa i jesteś traktowany jak upierdliwy klient.
Szefostwo się raczej między sobą nie lubi i ta "miła" atmosfera potem się udziela klientom.
Montażyści są spoko i znają się na swojej robocie więc tutaj uwag nie mam jakiś szczególnych, no może tyko że czasami wpadną na montaż na godzinkę a potem zostawią rozgrzebaną kuchnię i jadą gdzieś indziej. Jakby klika srok za ogon trzymali naraz.
Meble robią ładne ale muszą poprawić stosunek do klienta, a z tym to chyba gorzej bo to taki typ ludzi.