• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?  (Przeczytany 20758 razy)

Offline polo

• Rozpisuje się
Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2010, 12:56:46 »
Również jestem niezadowolony z firmy Mag- mar. Szafa zrobiona niby weług projektu, ale są nie,doróbki. Jak wskazywałem na te nie dociągnia zwrócono mi uwagę ze nie jestem fachowcem.

Offline zaksiu

• Gadatliwy
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2010, 17:24:48 »
Witam ,moją kuchnie robiła inna policka firma nie podam nazwy przez grzecznośc.Mógłbym połączyc narzekania innych ale po kilku latach robię w podobnej branży i wiem jak trudno jest "dogodzic" klientowi.Narzekają nieliczni i najczęsciej maruderzy  a reszta widocznie jest zadowolona.

Offline tatankas

• Moderator
  • VIP
    • http://www.toz.police.pl/
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2010, 12:27:33 »
Cytat: "zaksiu"
Narzekają nieliczni i najczęsciej maruderzy

Wiesz co,ja przy trójce dzieci i psie mam ogrom cierpliwości,ale jak napisałam,jeżeli mówią,że sprzęt będzie za 2 tygodnie,oni się przez pół roku do mnie nie odzywają,sprzęt inny trafił do mnie dopiero po roku to nie jest profesjonalizm.Szczególnie,że ja dotrzymałam umowy i całą kwotę wpłaciłam w terminie.No i jeszcze te listwy boczne,które odchodzą,a zahaczone odpryskują,zgłosiłam już 6 miesięcy temu,w tym czasie u mnie w bloku robili już  dwie kuchnie u kogoś innego,mieli wpaść za tydzień,nie pojawili się do tej pory.Czy jak ty byś oddał np.samochód do naprawy i czekał na niego pół roku,byłbyś zadowolony,myślę że raczej nie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline maja9999

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 03, 2012, 08:15:07 »
Witam :*
Proszę o komentarze dotyczące firmy Manus Meble, czy ktoś z użytkowników forum zamawial tam meble? Jakie jest wykonanie itp. Z góry dziękuję za komentarze.

roga

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:08:00 »
Co do jakosci to moge tylko powiedziec, ze znajomi maja kuchnie i dwie szafy na wymiar robione przez Manus Mebel i nie maja zastrzezen co do wykonania. Sam widzialem i musze powiedziec ze wykonanie jest ok.

Co do ceny to jak sam szukalem mebli do kuchni na wymiar to w Manusie chcieli 3000 zl (slownie: trzy tysiace) wiecej niz zaplacilem w innej firmie. Oczywiscie zalozenia projektu i zastosowane komponenty byly w obu przypadkach takie same.
Slyszalem, ze w Manusie zawsze rzucaja wieksza kwota na poczatek zeby sie targowac, jednak watpie zeby zeszli z ceny te 3000 i to mnie zniechecilo.

Jeszcze raz jednak podkreslam ze widzialem ich meble na zywo i naprawde nie ma sie do czego przyczepic.

Offline bolo

• Stały bywalec
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:41:46 »
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.

Proszę zapoznać się z regulaminem - rbk

Offline mieszkaniec

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:47:37 »
a ja nie_polecam manusa bo sa drodzy, ta sama jakosc w o_wiele przystepniejszej cenie jest w tym salonie na grunwaldzkiej na przeciw pocztym,i co NAJWAZNIEJSZE biora kase po skończonej robocie, dopóki sie klientowi nie_podoba nie_płaci, to ich warunki, zdecydowanie POLECAM

Proszę o skorzystanie ze słownika przy tworzeniu następnego posta.
Kubapolice

Offline salomon

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:30:17 »
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.

p75

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:10:29 »

Offline DJK

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:48:16 »
Manus Meble polecam z czystym sumieniem. Jakiś czas temu robili mi 2 szafy, niedawno cała kuchnię. Może i cena nie jest najniższa, ale generalnie warto oszczędzić nerwów. Solidne wykonanie, dotrzymują terminów, doradzają. Nie mam zastrzeżeń.  Meble do kuchni zrobili w trybie pilnym, dużo przed terminem. Kuchnia jest przemyślana, funkcjonalna. Przy projektowaniu słuchali czego oczekuję i dopasowali projekt idealnie.

Offline arturrop1

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:39:02 »
a jak to wygląda na dzień dzisiejszy? każda sroka swój ogonek chwali, więc gdzie nie pójdę to są gotowi wszystko zrobić za przystępną cenę, terminy ok i montaż u klienta w jeden dzień, a ja szperam na forum i załamuję ręce, tyle jest tych firm.

Offline lio

• Gadatliwy
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 13, 2012, 19:42:56 »
polecam tego pana: artmebel.szczecin.pl/
Pan Tomasz zna sie na rzeczy robi dokładnie, zna się na rzeczy i robi mebelki z bardzo dobrych materiałów. robilem mebelki 5 lat temu u niego i ostatnio też i wiem, że kolejne również będę robił właśnie u niego. polecam szczerze. Mily gość.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline grubcia1982

• Gaduła
Odp: Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:04:52 »
Witajcie! Czy ktoś korzystał z firmy "Twój dom meblowy"  przy ulicy Roweckiego? Ma ktoś opinie na ich temat? Dziękuję za odpowiedź!
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline ona

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2016, 12:14:14 »
Grubcia1981 ja i mogę z czystym sumieniem polecić :)

Offline Power

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 23, 2016, 12:36:45 »
Grubcia1981 ja i mogę z czystym sumieniem polecić :)

Ja także! Robiłem kuchnię na wymiar.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!