• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?  (Przeczytany 20746 razy)

pepsi441

• Gość
Gdzie mogę w Policach kupić meble do kuchni na wymiar?
« dnia: Styczeń 20, 2010, 23:23:46 »
PROSZĘ  O POMOC w Policach tyle sklepów meblowych gdzie najlepiej się udać ,aby zrobić meble do kuchni na wymiar i szafę na przedpokój?
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 10:23:48 wysłana przez rbk »

Offline BARTEKK83

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2010, 10:05:33 »
ja robilem na miasteczku rzemieslniczym wlasnie kuchnie na wymiar polecam

Offline tommen0

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2010, 10:15:27 »
Ja całe mieszkanie mebli na wymiar robiłem http://www.focus-meble.pl/  polecam naprawde solidna firma

Offline jacek.wilczek

• Gadatliwy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2010, 12:01:37 »
Ja swoje mebelki robiłem w "twój-styl" http://www.twojstyl-police.com/  z jakości jestem zadowolony, ceny normalne (wiem można taniej), terminy no nie wiem jak teraz ale 2 lata temu to się czekało do 3-4 tygodni.

tą firmę mogę polecić

--
jacek

pepsi441

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:09:08 »
U violi jest cena naprawdę konkurencyjna,tylko właśnie nie wiem jak wykonanie czy ktoś miał z tą firmą styczność.

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:39:46 »
Nie daj Bóg masakra 2 lata reklamacji kuchnie jako tako poprawili a szafa w przedpokoju rozpada się od samego początku nie terminowi nie solidni wykonanie okropne .Szkoda czasu,pieniędzy i nerwów  .Ja po 2 latach bezskutecznego reklamowania rozglądam się za nowym wykonawcą bo co popatrzę to szlag mnie trafia.Powiem tak po 2 miesiącach okleina z mebli kuchennych schodziła jak tapeta ,wymieniono wszystkie front,.potem blaty źle docięte też wymiana .To tylko niewielki fragment perypetii .A w końcu ile może trwać remont w domu już machnęłam ręką .

Offline kanioma

• Gaduła
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2010, 14:00:40 »
Storczyk, przy Twoich przejściach o ja nawet z moją jedną szafka "kuchenną" do salonu kosmetycznego nie będę się wychylać :) Też w tej firmie robiona, powiem tylko tyle, że na początku wystawiono mnie z transportem, bo miał być gratis w efekcie usłyszałam rozmowę że " za 300 złotych szafka to niech se ją sama zabiera...". Gdy jakoś udało mi się upchać ją do małego auta, to w salonie okazało się, że jest nierówna, kiwa się, szuflady opadają i nie można ich domykać. Reklamacji nie uwzględniono... To było jakieś 4-5 lat temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło. I nie jest to żadne oczernianie, tylko fakt!

P.S. już kiedyś o tym wspominałam na forum, myślałam, że po koleżeńsku to jakoś inaczej będę potraktowana, ale skoro tak się traktuje znajomych, to nie chcę wiedzieć jak się obchodzi ze zwykłym klientem...

Offline jasia

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2010, 18:56:50 »
Ja robiłam u Violi meble do kuchni, 3 lata temu, jestem bardzo zadowolona. Żadnych reklamacji. Dowóz gratis. Po roku jedną szafkę chciałam przerobić i też bez problemu.
Kupowałam tam jeszcze inne gotowe meble i nie mam żadnych zastrzeżeń

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:31:21 »
Problem u VIOLI jest taki że pan który to montuje jest straszny bo niby jest wcześniej ustalone co i jak jest komputerowo zrobiony plan a pan sobie robi co on chce i jak chce.Dalekie jest to od wcześniejszych ustaleń ,krzywo docięte a np: blaty kuchenne pociął na kila chociaż wcześniej uzgodnione była że ma być cały .Może meble gotowe mają dobre ale na zamówienie zabudowa to koszmar.Chyba że zmieniła ta pani fachowca .I wcale nie tak tanio syn robił gdzie indziej wykonanie super i cena zbliżona.A jakość materiałów kiepska dopiero po reklamacjach wymieniono na inny .Szafę mam dalej źle zrobioną ale już dłużej nie mam ochoty na cokolwiek z tego sklepu .Ileż można zgłaszać reklamacje?

Offline palana

• Gadatliwy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2010, 11:32:32 »
Nie robiłam nigdy nic u VIOLI, ale wiem tylko kto tam pracuje.... Wierzcie mi nie polecam! Za to świetny fachowiec ART Mebel! Mam od tego pana mebelki i jestem bardzo zadowolona. Widziałam także jego robotę u znajomych. Naprawdę polecam! Telefon mogę podać dla zainteresowanych.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline magmixa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2010, 11:24:36 »
Cytuj (zaznaczone)
U violi jest cena naprawdę konkurencyjna,tylko właśnie nie wiem jak wykonanie czy ktoś miał z tą firmą styczność.

Cytat: "pepsi441"
Sama widziałam wykonanie i bardzo mi się podoba.

Dobre!!! Sama zaprzeczasz sobie.
HMMMM mam pewne podejżenia ale zostawie je dla siebie.

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2010, 11:50:21 »
Cytat: "magmixa"
Meble montuje z tzw gotowizny- taniej. Więc nie można wymagać jakości.
A dlaczego nie mam wymagać jakości i fachowości ,ogłasza się że meble na wymiar ,prospekty pokazuje super   to  zaufałam tej firmie .A to co zobaczyłam u siebie w kuchni to przeszło moje oczekiwania to był koszmar.Pan niesolidny nie punktualny były dni że w ogóle się nie pojawiał montaż trwał w nieskończoność .Na moje uwagi że plan kuchni jest inny w ogóle nie reagował .A potem wszystko od nowa musiał montować tyle materiału zmarnował .A zabudowa szafy w przedpokoju to już katastrofa płyty krzywo przycięte i całość do dziś jest niewykończona krzywa brakuje wielu elementów szkoda słów jak zapomnę to innej firmie zlecę ponownie wykonanie szafy.A i jeszcze jedno szefowa prosi swojego pracownika kilkakrotnie aby coś poprawił a on odpowiada sama se popraw ja nie będę  tego poprawiał.Czułam się jak w kabarecie.

exstasy

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2010, 12:34:09 »
moją wykonali Państwo ze sklepu meblowego mag-mar http://mag-mar.biz.pl/

Offline tatankas

• Moderator
  • VIP
    • http://www.toz.police.pl/
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 24, 2010, 10:49:58 »
Mag-mar też wykonał mi meble do kuchni ale nie polecam,dosyć ,że nie dotrzymują terminów,wiecznie im czegoś brakuje,to na ewentualne poprawki się z nimi trzeba umawiać po kilkanaście razy,zanim przyjadą,czasu im brakuje.Gdy już całą kwotę mają zapłaconą tak jak u mnie,a listwa boczna się odkleiła po 2 tygodniach to już od 6 miesięcy czekam aż mi ją wymienią.

[ Dodano: 2010-05-24, 10:51 ]
aha no i zamawiałam u nich sprzęt też,chciałam wszystko tej samej firmy,niestety na mikrofalówkę czekałam też 6 miesięcy i w końcu dostałam innej firmy bo tej co zamówiłam nie mogli sprowadzić.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline koko

• Gaduła
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 24, 2010, 12:52:39 »
Ja również słyszałam wiele złego o firmie Mag-Mar. Sama nie korzystałam z ich usług, ale z relacji i dokumentów wynika, że firma jest bardzo kiepska: nie dotrzymuje terminu montażu, nie kończą montażu i robią go niesolidnie, wykonane meble różnią się znacznie od projektu, brakuje elementów, poszczególne części różnią się kolorem i grubością frontów.