Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ocenzurowany tekst??  (Przeczytany 10767 razy)

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Ocenzurowany tekst??
« dnia: Stycznia 19, 2010, 13:22:42 »
Witam administracje. Chciałbym zapytać dlaczego  w temacie "Kultura w Policach POturbowana" brakuje tekstu.

Cytuj (zaznaczone)
Tak, tak. Kiedyś to były majówki. I pieniędzy było mniej. Wyraznie ubolewasz nad tym faktem. Ja też. Tylko że w tych czasach wjazd "łysego rycerza" nie. Czy stać Gminę wydać tyle forsy na taką zabawę? Nie ma pilniejszych potrzeb? i jak to się ma do kultury?
Kulturę można mieć za mniejsze pieniądze. A rozpustę urzędników słusznie Radny Kardziejonek ukrócił. Bo akurat taka rozpusta ma się nijak do kultury. Płacz p. dyrektor MOK-u jest więc nie na miejscu. A pretensje niech ma do tych co takie wydatki planują.


   W zdaniu....Tylko że w tych czasach wjazd "łysego rycerza" nie ...

brakuje -  kosztuje 180 tys. plz a nagłośnienie 60.000?
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Ocenzurowany tekst??
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2010, 13:58:40 »
Cytat: "malkontent8"
Witam administracje. Chciałbym zapytać dlaczego  w temacie "Kultura w Policach POturbowana" brakuje tekstu.

Cytuj (zaznaczone)
Tak, tak. Kiedyś to były majówki. I pieniędzy było mniej. Wyraznie ubolewasz nad tym faktem. Ja też. Tylko że w tych czasach wjazd "łysego rycerza" nie. Czy stać Gminę wydać tyle forsy na taką zabawę? Nie ma pilniejszych potrzeb? i jak to się ma do kultury?
Kulturę można mieć za mniejsze pieniądze. A rozpustę urzędników słusznie Radny Kardziejonek ukrócił. Bo akurat taka rozpusta ma się nijak do kultury. Płacz p. dyrektor MOK-u jest więc nie na miejscu. A pretensje niech ma do tych co takie wydatki planują.


   W zdaniu....Tylko że w tych czasach wjazd "łysego rycerza" nie ...

brakuje -  kosztuje 180 tys. plz a nagłośnienie 60.000?


Po każdej edycji posta zostaje ślad. W przypadku tego posta nie ma żadnego śladu... wniosek - nikt go nie ruszał, więc nie wiem czemu brakuje fragmentu tekstu.

Napisz mi jak powinno dokładnie wyglądać to zdanie to "dokleję" je we właściwe miejsce.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Ocenzurowany tekst??
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:07:04 »
Cytat: "Denver"

Po każdej edycji posta zostaje ślad. W przypadku tego posta nie ma żadnego śladu... wniosek - nikt go nie ruszał, więc nie wiem czemu brakuje fragmentu tekstu.

Napisz mi jak powinno dokładnie wyglądać to zdanie to "dokleję" je we właściwe miejsce.


Zdanie powinno zawierać tekst: Tylko że w tych czasach wjazd "łysego rycerza" nie kosztował 180 tys. plz a nagłośnienie 60.000.
Dzięki.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...