Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komitety wyborcze 2010  (Przeczytany 64843 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #45 dnia: Października 25, 2010, 11:43:58 »
Cytuj (zaznaczone)

No tak to już bywa Pani babodrabo, że kandydując na radnego ma się 300 głosów a za 4 lata można mieć już tylko 50 głosów. Mogę podać przykłady, ale po co i tak wszystko w rękach i na łasce wyborców.


Durman też miał mocny wynik (ok. 200 głosów) a teraz dopiero 13. Zobaczymy jak to teraz będzie. Jak mówią: "Łaska pańska na pstrym koniu jeździ".
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline polichrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #46 dnia: Października 25, 2010, 11:48:44 »
Czy można znaleźć listy kandytatów na radnych, na których występuje informacja o ich wykształceniu?

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #47 dnia: Października 25, 2010, 11:54:06 »
Cytat: "polichrom"
Czy można znaleźć listy kandytatów na radnych, na których występuje informacja o ich wykształceniu


Obawiam sie, że takie informacje można uzyskać jedynie z materiałów własnych kandydatów. A szkoda, bo juz najwyższy czas aby nasi reprezentanci oprócz chęci działania i społecznego zacięcia posiadali odpowiednie wykształcenie, niezbędne w chwili obecnej do skutecznego sprawowania mandatu radnego.
pozdrawiam sekator

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #48 dnia: Października 25, 2010, 13:43:25 »
Cytat: "babadraba"

A swoją drogą 6 miejsce dla Sobczyka to ciekawostka, w poprzednich wyborach miał prawie 300 głosów.

Zabawna jest ta wiara w numerki w wyborach samorządowych. Głosujesz na liczbę czy na człowieka, którego znasz?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #49 dnia: Października 25, 2010, 15:25:09 »
To teraz mamy duży wybór w Wyborach Samorządowych, doszedł - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/320000/321104.html#tabs-2

Pozdrawiam

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #50 dnia: Października 25, 2010, 15:34:08 »
Cytat: "Wykidajło"
Zabawna jest ta wiara w numerki w wyborach samorządowych. Głosujesz na liczbę czy na człowieka, którego znasz?


W sumie to i racja. W odróżnieniu od parlamentarnych, te wybory są bardziej "imienne". Chyba z tego tez założenia wyszedł J. Kardziejonek, który zdecydował się na start z 5 miejsca w nie swoim okręgu.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

suszek

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #51 dnia: Października 28, 2010, 21:48:57 »
Są już plakaty komitetu wyborczego Police XXI. Co o nich myślicie?
 Mi się podoba jest taki ciepły, przyjazny i taki swojski.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #52 dnia: Października 29, 2010, 09:15:31 »
Suszku, a w którym okręgu startujesz? Bo z którego ugrupowania, to widać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #53 dnia: Października 29, 2010, 11:00:02 »
Cytat: "suszek"
Mi się podoba jest taki ciepły, przyjazny i taki swojski


Dla mnie jest nijaki, bezosobowy. Po wyborach ugrupowanie się rozmyje, a liderzy przeskoczą do innych ugrupowań. Pamiętajcie, że pierwszy to przepowiedział sekator. Znam większość ludzi z waszych list. Dla wielu z nich to kolejny autobus do którego wsiedli z nadzieją dojechania do przystanku pod nazwą : Dieta radnego.
pozdrawiam sekator

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #54 dnia: Października 29, 2010, 11:40:22 »
Sekatorze takie samo zdanie masz o Wojciechu Dudku?To nie jest tego typu człowiek.Co prawda Chmielewska to nie najlepszy wybór dla Polic XXI,co nie zmienia faktu,że Pan Wojtek to społecznik,a nie karierowicz.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

suszek

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #55 dnia: Października 29, 2010, 11:53:30 »
Sekatorze, żeby być poważnym kandydatem na radnego, to dietę trzeba umieć zarobić w ciągu dnia, a tacy w Policach XXI są.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #56 dnia: Października 29, 2010, 13:05:55 »
Niestety nie znam Pana Dudka, a Jacka Bubiłka pamiętam tylko z jakiejś kolonii  z dzieciństwa. Za to znam niestety wielu innych kandydatów i nie są oni najlepszą reklamą dla ugrupowania. No ale cóż, każdy orze jak może. Co do moich przewidywań, przyjmuję zakłady, rozstrzygnięcie powiedzmy za rok. Są chętni ?

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #57 dnia: Października 29, 2010, 13:09:19 »
Cytat: "suszek"
poważnym kandydatem na radnego, to dietę trzeba umieć zarobić w ciągu dnia, a tacy w Policach XXI są.


Chyba raczysz acan żartować. Znam wielu świetnych radnych i kandydatów, którzy nie są rekinami biznesu, a działają zawsze w imię dobra lokalnej społeczności. Dla mnie milioner, który pcha się do władzy zawsze śmierdzi (przepraszam za okreslenie) korupcją i przewalaniem przetargów. Przykładów dawać chyba nie muszę :faja:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #58 dnia: Października 29, 2010, 13:22:51 »
Cytat: "sekator"
 Po wyborach ugrupowanie się rozmyje, a liderzy przeskoczą do innych ugrupowań. Pamiętajcie, że pierwszy to przepowiedział sekator.

Z całym szacunkiem sekatorze, ale w taki sposób można również przepowiedzieć nieuchronność końca świata. Zauważ jak uogólniasz swoją wypowiedź, czyniąc ją  nieprawdziwą już u podstaw. Stwierdzasz, że: „a liderzy przeskoczą…” Takie  postawienie sprawy zmusza mnie do skwitowania jej jako nieprawdziwej. Dlaczego? Ano dlatego, że mnie jako liderowi jednej z list nawet przez myśl nie przeszło takie rozwiązanie. Nie mam też najmniejszego zamiaru i w żaden sposób wpisywać się w  scenariusz Twojej przepowiedni. Nie zamierzam również zakończyć swojej podróży na przystanku „dieta radnego”. Zresztą już to nawet w pewnych kręgach zapowiedziałem, że minimum dwie diety rocznie przeznaczę na sponsoring młodych i utalentowanych sportowców z UKL „Ósemka”. Od kilku lat, nie będąc nawet radnym, pomagam tym dzieciakom - co nasze polickie media skrzętnie przemilczały w tym roku? - ale możesz się o tym przekonać sam, wchodząc na stronę UKL „ósemka” lub wstąpić do mnie do sklepiku i poczytać dyplomy z podziękowaniami. Dlatego jak już coś piszemy, to dobrze by było, gdybyśmy lepiej precyzowali swoje wypowiedzi.  A ja wiem, że Ty potrafisz mówić konkretami bez potrzeby uciekania się do uogólnień. W temacie "wybory” jest to szczególnie uzasadnione.  Moją wypowiedź proszę traktować jako osobistą, bez skojarzeń. Pozdrawiam

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #59 dnia: Października 29, 2010, 13:47:54 »
Pomimo mojej sceptycznej postawy, życzę Panu powodzenia. Proszę mi wierzyć, że wolałbym się mylić, ale ten dylemat rozstrzygnie za nas życie.
pozdrawiam sekator