Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.  (Przeczytany 81153 razy)

głos rozsądku

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 05, 2010, 20:55:01 »
Cytat: "tad19601963"
Ja... napisał coś o przyszłości ...nie będzie problemów z Krzyżami bo będą Półksiężyce...


tad19601963, załóżmy że krzyże zostały zastąpione półksiężycami. Zapewne chciałbyś wtedy aby zostały zdjęte, co nie? A wtedy na forum znalazłby się cwaniak, który napisałby: "Skoro jesteś niewierzący to wara od półksiężyca! Nikomu on nie przeszkadza a zdjęcie go to atak na religię! Poza tym nie dam zastąpić półksiężyca portretem Lenina ty komunisto jeden!" Przyjemne?
Wystarczy zamienić półksiężyc na krzyż i otrzymuje się główny argument obrońców krzyża z tego wątku.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 05, 2010, 21:12:23 »
Głosie... zrozumiałeś na opak ...ja jestem aborygenem tej ziemi piastowskiej ... jestem przy krzyżu

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 07, 2010, 16:57:50 »
Cytat: "tad19601963"
Głosie... zrozumiałeś na opak ...ja jestem aborygenem tej ziemi piastowskiej ... jestem przy krzyżu

Ale temat dotyczy oznakowanej przez krzyże przestrzeni publicznej.Głos rozsądku, na przykładzie z półksiężycem pokazał, jak niebezpieczne jest zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez jakąkolwiek religię.A przy okazji, w 966 roku Polska została kolonią Watykanu, zarządzaną przez katolicki kler.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 08, 2010, 21:42:51 »
jezat   oki ale zrozum ..w tej chwili czyli aktualnie na świecie za wiarę najwięcej zabija się Krzyży ...Półksiężycem ( muzułmanie  mordują chrześcijan )... jak chcesz Nas zabić...to walcz dalej z Krzyżem

[ Dodano: 2010-04-09, 19:49 ]
wg mnie słabość Europy( z korzeniami Krzyża) polega na tym że jest zbyt tolerancyjna a pozostali jeszcze nie dorośli do tego bo się nie potrafią naprawić... nie mieli chociażby  Martina Lutra czy innych naprawiaczy

[ Dodano: 2010-04-09, 20:09 ]
coś krzaczy na wirtualnych policach...czas nie miął... bo chciałem naprawić wpis ...nie potrafią naprawić się ... miało być

zajac

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 09, 2010, 22:09:44 »
Cytat: "tad19601963"
zapomnieliście o jednym... a nawet o  10... przykazaniach...krzyż jest tego symbolem... moralności..a nawet nie trzeba byłoby pisać jakiś kodeksów K.K. czy K.C. wystarczy przestrzegać 10 przykazań jak ktoś je przestrzega nie ma problemów z kodeksami...ja nie chcę żeby krzyże zniknęły niech wszystkim przypominają nie moralnym a przypominały o moralności...to tyle.. a co było zanim Sądy i Biurokracja weszła... 10 przykazań musiało wystarczyć i to wystarczyło... a Emmanuel Kant z Królewca poszedł dalej  o krok napisał 11 przykazanie ... niebo gwiaździste nade mną , a prawo moralne we mnie...


Emmanuel   :grin:

Prawo moralne w Czeczenii, Iranie czy Kongu, a nad przyjaznymi mieszkańcami niebo gwiaździste.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 10, 2010, 00:32:20 »
Ubolewam ciągle nad tym ze osoby broniące krzyża w miejscach publicznych odbierają ten spor jako atak na kościól i ich religie. Naturalnie osoby takie jak jezat mogą Was w tym utwierdzać ale proszę Was nie odbierajcie tego w tak skrajny sposób.

Argumenty tutaj podnoszone ze gdyby nie wiara chrześcijańsko to mielibyśmy najazd muzułmanów  są tak niedorzeczna aż ciężko je komentować a już dodawanie o mordowaniu katolików przez muzułmanów zakrawa na tania probe wywołania burzy w okol tego tematu. Dla osób z takimi poglądami mam rade, poczytajcie o konfliktach religijnych w Europie, nie będę podawał żadnych odnośników bo ja już lekcje historii odrobiłem.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 10, 2010, 16:01:36 »
Cytat: "gzzz"
Ubolewam ciągle nad tym ze osoby broniące krzyża w miejscach publicznych odbierają ten spor jako atak na kościól i ich religie. Naturalnie osoby takie jak jezat mogą Was w tym utwierdzać ale proszę Was nie odbierajcie tego w tak skrajny sposób.

Ja też ubolewam ,że taki giezzz nie lubi czytać.A jeśli potrafisz czytać udowodnij swoje insynuacje przykładami tych moich ataków.Zachęcam do czytania Faktów i Mitów.Dowiesz się duuuużo prawdy o kościele rzymsko- katolickim i jego ofiarach.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 10, 2010, 16:26:58 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "gzzz"
Ubolewam ciągle nad tym ze osoby broniące krzyża w miejscach publicznych odbierają ten spor jako atak na kościól i ich religie. Naturalnie osoby takie jak jezat mogą Was w tym utwierdzać ale proszę Was nie odbierajcie tego w tak skrajny sposób.

Ja też ubolewam ,że taki giezzz nie lubi czytać.A jeśli potrafisz czytać udowodnij swoje insynuacje przykładami tych moich ataków.Zachęcam do czytania Faktów i Mitów.Dowiesz się duuuużo prawdy o kościele rzymsko- katolickim i jego ofiarach.

Czy nie uwazasz, ze ktos kto slepo wierzy w to co jest tam napisane w jakims stopniu moze byc za posrednictwem tej gazety manipulowany? Z Twoich wypowiedzi wniosku, ze ta gazeta ma na Ciebie ogromny wplyw i wiecej w Twoich wypowiedziac faktow z gazety niz Twoich wlasnych przemyslen.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 10, 2010, 17:12:39 »
Cytat: "Opaler"
Cytat: "jezat"
Cytat: "gzzz"
Ubolewam ciągle nad tym ze osoby broniące krzyża w miejscach publicznych odbierają ten spor jako atak na kościól i ich religie. Naturalnie osoby takie jak jezat mogą Was w tym utwierdzać ale proszę Was nie odbierajcie tego w tak skrajny sposób.

Ja też ubolewam ,że taki giezzz nie lubi czytać.A jeśli potrafisz czytać udowodnij swoje insynuacje przykładami tych moich ataków.Zachęcam do czytania Faktów i Mitów.Dowiesz się duuuużo prawdy o kościele rzymsko- katolickim i jego ofiarach.

Czy nie uwazasz, ze ktos kto slepo wierzy w to co jest tam napisane w jakims stopniu moze byc za posrednictwem tej gazety manipulowany? Z Twoich wypowiedzi wniosku, ze ta gazeta ma na Ciebie ogromny wplyw i wiecej w Twoich wypowiedziac faktow z gazety niz Twoich wlasnych przemyslen.

No więc okaż swoją madrość i wykaż te fakty z Faktów i Mitów.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 10, 2010, 17:18:59 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Opaler"
Cytat: "jezat"
Cytat: "gzzz"
Ubolewam ciągle nad tym ze osoby broniące krzyża w miejscach publicznych odbierają ten spor jako atak na kościól i ich religie. Naturalnie osoby takie jak jezat mogą Was w tym utwierdzać ale proszę Was nie odbierajcie tego w tak skrajny sposób.

Ja też ubolewam ,że taki giezzz nie lubi czytać.A jeśli potrafisz czytać udowodnij swoje insynuacje przykładami tych moich ataków.Zachęcam do czytania Faktów i Mitów.Dowiesz się duuuużo prawdy o kościele rzymsko- katolickim i jego ofiarach.

Czy nie uwazasz, ze ktos kto slepo wierzy w to co jest tam napisane w jakims stopniu moze byc za posrednictwem tej gazety manipulowany? Z Twoich wypowiedzi wniosku, ze ta gazeta ma na Ciebie ogromny wplyw i wiecej w Twoich wypowiedziac faktow z gazety niz Twoich wlasnych przemyslen.

No więc okaż swoją madrość i wykaż te fakty z Faktów i Mitów.

Ja sie nie wymadrzam. Po prostu zadalem Ci proste pytanie.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 12, 2010, 21:41:38 »
a może najpierw Mity są a potem Fakty.. czyli Mity i Fakty

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 18, 2010, 19:11:34 »
Kurde Gdybym wiedział wtedy ze :!
Śniadek na uroczystości pogrzebowej!!
Cytuj (zaznaczone)
Solidarność upomniała się o wolność, o sprawiedliwość społeczną i o obecność krzyża w życiu publicznym
.

To na pewno bym wtedy nie spał na styropianie.!!!
Ten Śniadek szuka poklasku u publiki??
Oj żyłują na tragedii narodu już niektórzy!!!!!
Panie Śniadek nie w krzyżach idea solidarności!!!!!!!
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 25, 2010, 21:20:06 »
Cytat: "Mickd"
Kurde Gdybym wiedział wtedy ze :!
Śniadek na uroczystości pogrzebowej!!
Cytuj (zaznaczone)
Solidarność upomniała się o wolność, o sprawiedliwość społeczną i o obecność krzyża w życiu publicznym
.

To na pewno bym wtedy nie spał na styropianie.!!!
Ten Śniadek szuka poklasku u publiki??
Oj żyłują na tragedii narodu już niektórzy!!!!!
Panie Śniadek nie w krzyżach idea solidarności!!!!!!!

A czego się spodziewałeś po bohaterskim synu Krk.Sniadek nie szuka poklasku u publiki.Śniadek jezdzi ze swoimi zadymiarzami od pogrzebu do pogrzebu.Na jednych biją brawo na innych buczą.Związkowcy tak mają,"są solą tej ziemi"i gdzie tylko mogą tam solą,choćby ostatnio na wawelskim pogrzebie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 25, 2010, 22:41:43 »
Jazet, czy ciebe podobnie jak twoją idolkę Madzię Środę tak ,,krzyż boli"???
Czyli oprócz wiadomych dolegliwości, jeszcze sie biedaku kontuzji nabawiłeś???

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 26, 2010, 19:15:43 »
Cytat: "sekator"
Jazet, czy ciebe podobnie jak twoją idolkę Madzię Środę tak ,,krzyż boli"???
Czyli oprócz wiadomych dolegliwości, jeszcze sie biedaku kontuzji nabawiłeś???

Cieszę się ,że jesteś pilnym słuchaczem Magdaleny Środy.Może kiedyś coś z tego zrozumiesz.Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli religijnych to tylko kwestia czasu.Tak samo jak oczyszczenie Krk z pedofilów.