Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.  (Przeczytany 81112 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 26, 2010, 20:49:30 »
Cytat: "jezat"
Cieszę się ,że jesteś pilnym słuchaczem Magdaleny Środy.Może kiedyś coś z tego zrozumiesz.Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli religijnych to tylko kwestia czasu


Człowiek światły, zanim zacznie wyrażać publicznie swoje opinie, najpierw stara się zapoznać ze zdaniem wszystkich stron zabierających głos w dyskusji. W ten sposób okazuje szacunek swoim kontrdyskutantom.
A co jest kwestią czasu, to sam czas pokaże i obyś nie miał kolejnych powodów do nowych frustracji.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 27, 2010, 15:25:07 »
Cytat: "jezat"
Cieszę się ,że jesteś pilnym słuchaczem Magdaleny Środy.Może kiedyś coś z tego zrozumiesz.Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli religijnych to tylko kwestia czasu


Cytat: "sekator"
Człowiek światły, zanim zacznie wyrażać publicznie swoje opinie, najpierw stara się zapoznać ze zdaniem wszystkich stron zabierających głos w dyskusji. W ten sposób okazuje szacunek swoim kontrdyskutantom.
A co jest kwestią czasu, to sam czas pokaże i obyś nie miał kolejnych powodów do nowych frustracji.

To po co dyskutujesz z człowiekiem ,którego poglądów nie potrafisz tolerować,bo twoje musi być zawsze na wierzchu?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 27, 2010, 20:20:13 »
Cytat: "jezat"
To po co dyskutujesz z człowiekiem ,którego poglądów nie potrafisz tolerować,bo twoje musi być zawsze na wierzchu?


Pomieszały ci się pojęcia...ale po kolei i powolutku...Cudze poglądy szanuję (no chyba, że są one krzywdzące dla innych, np wyśmiewanie się z czyjejś wiary uważam za wyjątkowo niskie, wtedy absolutnie tego nie toleruję). A dyskutuję, żeby wymienić się poglądami i być może czegoś nauczyć i dowiedzieć....
Wcale jak to mówisz ,,moje nie musi być na wierzchu", bo nie ma ludzi nieomylnych i często się zdarza, że na skutek trafnej i mądrej (sic!) argumentacji, potrafię przyznać rację osobie o odmiennych pogladach. Natomiast na pewno nie przekonują mnie agresywne wypowiedzi, pełne złośliwości i jadu którymi są nacechowane twoje wypowiedzi.....jestem typem wojownika i atakowany nie pozostaję bierny, choc zawsze staram się zachować kulturalnie i na poziomie czego i tobie życzę na przyszlość...
Twój sekator :batman:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:02:39 »
Cytat: "jezat"
To po co dyskutujesz z człowiekiem ,którego poglądów nie potrafisz tolerować,bo twoje musi być zawsze na wierzchu?


Cytat: "sekator"
Pomieszały ci się pojęcia...ale po kolei i powolutku...Cudze poglądy szanuję (no chyba, że są one krzywdzące dla innych, np wyśmiewanie się z czyjejś wiary uważam za wyjątkowo niskie, wtedy absolutnie tego nie toleruję). A dyskutuję, żeby wymienić się poglądami i być może czegoś nauczyć i dowiedzieć....
Wcale jak to mówisz ,,moje nie musi być na wierzchu", bo nie ma ludzi nieomylnych i często się zdarza, że na skutek trafnej i mądrej (sic!) argumentacji, potrafię przyznać rację osobie o odmiennych pogladach. Natomiast na pewno nie przekonują mnie agresywne wypowiedzi, pełne złośliwości i jadu którymi są nacechowane twoje wypowiedzi.....jestem typem wojownika i atakowany nie pozostaję bierny, choc zawsze staram się zachować kulturalnie i na poziomie czego i tobie życzę na przyszlość...
Twój sekator :batman:

No to powtórzę pytanie mimo,że cały czas jestem obiektem polowania/Kuba czycha/
Po co dyskutujesz ze mną jeśli ci moje poglądy nie odpowiadają,poglądy nie naruszające prawa ani gumowego regulaminu.Nie wierzysz ,sprawdz ile razy zgłoszono do admina potrzebe usuniecia mojego postu.Jeszcze na tym forum nikogo nie nazwałem komuchem za to wierni synowie Krk takiego pieszczotliwego określenia wobec mojej osoby używają i admini nie reagują.I ja wiem dlaczego a ty nie.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:39:47 »
sekator, w jaki sposób człowiek światły ma poznać opinie innych forumowiczów? Jeśli brać Twoje słowa na poważnie, to nikt nie zabierałby głosu na forum, bo najpierw czekałby na wyrażenie opinii przez innych forumowiczów, czyli w sumie nie odezwałby się nikt w danym temacie. Czy chcesz zamknąć usta jezatowi?
Może jezat nieraz wyraża swe zdanie zbyt dosadnie, ale często jest ono poparte argumentami. Nie podoba Ci się, że ktoś ma inne zdanie niż Ty? Światły człowiek wysłuchuje odmiennych poglądów, nie komentuje ich i walczy na argumenty, a nie górnolotne ogólniki.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:40:10 »
Cytat: "jezat"
Jeszcze na tym forum nikogo nie nazwałem komuchem


no wybacz, trudno  zebyś wyrażał się nieprzyzwoicie o osobach,które mają podobne do ciebie poglądy....
ale już katolików, zwolenników PiS-u i członków Platformy ,,jechałeś" niemiłosiernie, więc nie udawaj teraz zbiedzonego misia....

[ Dodano: 2010-04-27, 21:41 ]
Cytat: "jezat"
za to wierni synowie Krk


co oznacza skrót Krk, ponieważ częto go używasz a ja niestety go nie rozumiem, co nie pozwala mi się do tej części wypowiedzi logicznie i sensownie odnieść....

[ Dodano: 2010-04-27, 21:43 ]
a propos, czy mnie też uważasz za ,,wiernego syna Krk"czy jak go tam nazywasz?

[ Dodano: 2010-04-27, 21:45 ]
Cytat: "koko"
sekator, w jaki sposób człowiek światły ma poznać opinie innych forumowiczów?


Zawsze staram się czytać wszystkie posty w interesujacym mnie temacie, w ten sposób właśnie poznając opinie innych na dany temat. Potem odpowiadam, ewentualnie dyskutuję jeżeli moje zdanie jest odmienne.

[ Dodano: 2010-04-27, 21:52 ]
Cytat: "koko"
Czy chcesz zamknąć usta jezatowi


Absolutnie nie jest to moim celem, natomiast nie podoba mi się to, że jazet obraża np ludzi wierzących, dla których może to być bardzo bolesne (wyobraź sobie jak jego słowa muszą boleć ludzu starszych , dla których wiara jest wszystkim ). I pewnie dlatego admin reaguje w taki sposób na niektóre jego wypowiedzi.
To że nie ma cenzury, nie oznacza że możemy bezkarnie wyszydzać, wyśmiewać i opluwać czyjeś uczucia religijne. Ja się jazetów nie boję i nie raz proponowałem spotkanie en face swoim adwersarzom, ale są ludzie których to naprawdę boli.
Trochę empatii, anonimowość nie zwalnie nas z kultury i dobrego wychowania.

[ Dodano: 2010-04-27, 21:53 ]
Cytat: "koko"
Ci się, że ktoś ma inne zdanie niż Ty?


Bardzo mi się to podoba, inaczej nie byłoby z kim dyskutować. A co ma piernik do wiatraka?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 27, 2010, 22:25:45 »
Cytat: "sekator"
co oznacza skrót Krk,

Wydaje mi się, że jest to skrót od Kościoła rzymsko-katolickiego...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 27, 2010, 22:47:13 »
Cytat: "archanioł"
Wydaje mi się, że jest to skrót od Kościoła rzymsko-katolickiego...


dzięki za rozwianie wątpliwości, czy jezat może to potwierdzić ? żeby się później nie wypierał, że chodziło mu o coś,, zupełnie innego".....

[ Dodano: 2010-04-28, 18:03 ]
a może wprowadzi słowniczek swoich neologizmów, ponieważ jegoo inwencja słowotwórcza w zakresie obrażania innych ludzi, jest tak intensywna że trudno za nia nadążyć....zresztą widać że każda wymyślona przez niego inwektywa doprowadza go do jakiejś orgastycznej ekstazy.....  : :crazy:

marcin

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 18, 2010, 03:11:30 »
Cytat: "justi11"
Ja jako katoliczka krzyża zawsze broniłam i będę bronić wszędzie i w każdej sytuacji. Krzyż jest symbolem mojej religii więc jak się można go wyprzeć.....nigdy !!!!

To sobie powieś go w domu i nie zmuszaj innych do oglądania go. Amen

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 18, 2010, 19:13:48 »
marcin oto odpowiedz godna prawdziwego człowieka.Nikt jej nie broni bronic krzyży. Ale po jaka cholerę go profanować!!!!!!!! Co by powiedziała jak by w szalecie i burdelu go powiesili ?? Lamentował by ze gdzie wieszają .Słowem PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW JUŻ NIEMA     zostali ślepi fanatycy.
Pozdrawiam
Dla odczepnego JA TEZ JESTEM KATOLIKIEM I MAM DWA KRZYŻE W DOMU  i mi starczają

[ Dodano: 2010-07-11, 14:26 ]
No i zapowiada się nowa wojna o krzyże.
Oto początek.(osobiście wolał bym aby polubownie to załatwili)
Śmiać się czy płakać.
Krzyż

[ Dodano: 2010-07-11, 14:31 ]
No i zapowiada się nowa wojna o krzyże.
Oto początek.(osobiście wolał bym aby polubownie to załatwili)
Śmiać się czy płakać.
Krzyż w miejscu publicznym
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #235 dnia: Marca 18, 2011, 17:22:33 »
Cytat: "gazeta.pl"
Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł dziś, że krzyże mogą wisieć na ścianach szkół publicznych. wyrok jest wiążący we wszystkich 47 krajach Unii Europejskiej.

W listopadzie 2009 r. Trybunał orzekł, że obecność krzyża może być naruszeniem praw ateistów i uczniów innego wyznania niż chrześcijańskie. Kilka państw europejskich złożyło apelację od tego wyroku.

Dziś Trybunał wydał ostateczną decyzję, zezwalając na wieszanie krzyży w klasach.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,9281107,Europejski_Trybunal_Praw_Czlowieka__Krzyze_moga_wisiec.html

Dzisiejsze orzeczenie w sprawie krzyża wydane przez ETPCz.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #236 dnia: Marca 18, 2011, 17:29:58 »
Mogą wisieć,ale to nie znaczy że muszą.
Na razie nie ma podpisu......

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #237 dnia: Marca 18, 2011, 21:22:52 »
Ciekawy... W tym kraju muszą ;D  Ale mnie osobiście nie przeszkadzają, pomimo że nie wierzę w krzyż...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

jezat

  • Gość
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 21, 2011, 15:43:45 »
Cytat: "Ciekawy"
Mogą wisieć,ale to nie znaczy że muszą.

Niedawno czterej mędrcy na zlecenie marszalicy sejmu uznali że;
1.dr R.Piotrowski z UW "próby rozwiazania problemu powinny respektowac godnośc krzyza i
   godność Sejmu.W sali posiedzeń sejmu moze znajdować się krzyz,jednak nie jako znak
   religijny,ale jako znak kultury,która jest żródłem tożsamości narodu polskiego,jego
   trwania i rozwoju.
To jakas nowość u tego bogobojnego doktora.Krzyż w sejmie nie jest znakiem religijnym.No,no facet nieżle się wysilił!
2.Panowie eksperci z KULu dr.D.Dudek i ks.dr.P.Stanisz (świetni fachowcy robiący za
   popleczników watykańskiej ideologii)uznali że;obecnosc krzyza w sali posiedzeń Sejmu
   nie oznacza przejawu dyskryminacji i nie jest niezgodne z żadnymi przepisami
   prawnymi
I mają rację ci geniusze manipulacji.Obecność krzyża w sali posiedzeń sejmu nie jest niezgodna z żadnymi przepisami,bo przecież w konstytucji nic na ten temat nie ma w związku z tym nie ma podstaw prawnych do przestrzegania konstytucji.
3.Prof.R.Wieruszowski z PAN zwrócił uwagę,ze prawo polskie wymaga przestrzegania
   zasady bezstronności w kwestiach swiatopoglądowych i wyznaniowych oraz zakazuje
   stosowania dyskryminacji na tym tle
4.prof.L.Morawski z UMK w Toruniu(w miescie tym rządzi biznesmen Rydzyk) stwierdził że;
  każdy ma prawo być niekatolikiem(epokowe odkrycie godne błogosławieństwa Rydzyja)
  oraz dawać wyraz swoim przekonaniom i na tym właśnie polega uwaga......."tolerancja"
  i przestrzeganie indywidualnych praw człowieka ale nikt nie ma prawa żądać,by katolicka
  większośc żyła wg.zasad ,których ona nie uważa za słuszne.
Brawo panie Morawski.Idąc dalej tak odkrywczym stwierdzeniem demokracja katolicka może wprowadzić karę śmierci do KK,bo katolicka większość ma prawo żyć wg zasad ,które uważa za słuszne i zbawienne a co najważniejsze sprawiedliwe.Jak katolicka większość uzna,że niekatolicy nie żyją wg ich słusznych zasad to ta większość będzie mogła
wyeliminować nawet fizycznie mniejszość nie żyjącą wg katolickich zasad bo każde inne działanie naruszałoby prawo katolickiej większości do samostanowienia w swoim własnym państwie.Czyż nie jest to rewelacyjny bełkot godny uswięcenia?????

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Krzyże w Miejscach publicznych.
« Odpowiedź #239 dnia: Października 01, 2012, 21:41:58 »
Yacek, skończ z tymi marnymi prowokacjami.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy