Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zaginione zwierzaki  (Przeczytany 72903 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 28, 2012, 13:11:52 »
Ja znowu trzy dni temu na wieczornym spacerku spotkałam Srebrną sunię Husky w czerwonej obróżce i szelkach.Sunia łagodna i spokojna,nie burzyła się nawet do mojej rudej,która ją zaczepiała.Sprawdziłam szelki i obrożę,niestety żadnego znaczka czy adresówki.Sunia najprawdopodobniej  z cieczką,bo latał za nią czarny psiak i ją naskakiwał.

Czy naprawdę tak trudno psiakowi zamówić adresatkę,koszt na allegro z przesyłką to 11zł.Jak by sunia miała adresatkę,to można byłoby zadzwonić do właściciela,czy odprowadzić sunię do domku.Na piękną obróżkę stać,na szeleczki też,ale żeby psa zabezpieczyć,to już kasy nie ma.Ludzie opamiętajcie się.Może zdarzyć się każdemu,że pies zwieje,ale to tylko wina właściciela,że nie wróci do domu,bo nie jest dobrze zabezpieczony pies.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 29, 2012, 00:15:51 »
Cytat: "tiramisu"
[u
rl=http://images45.fotosik.pl/1396/85232181f0261b1am.jpg]Obrazek
[/URL]


Sunia ma wlasciciela, mieszka w domku naprzeciwko Zamenhoffa 48. Sunia jest stara i nie dowidzaca.

cindy123

  • Gość
zaginął kotek
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 23, 2012, 16:35:24 »
W Tanowie na ulicy Szczecińskiej zaginął kot! Kotek ma dwa lata i jest wykastrowany. Jeżeli jest Ktoś kto widział go albo przygarnął do siebie to bardzo proszę o kontakt 514 053 580.
zaginione koty

cindy123

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 23, 2012, 23:28:47 »
proszę pomóżcie mi bo bardzo tęsknie za nim !!!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 24, 2012, 22:36:46 »
Przede wszystkim musisz napisać jak kot wyglądał,czyli jakiej maści jest,a najlepiej,jakbyś wstawiła zdjęcie,jeżeli nie umiesz to wyślij mi na maila tatankas@vp.pl a ja zdjęcie wstawię.Czy kotek miał na sobie obróżkę,ma jakieś znaki szczególne?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 25, 2012, 00:30:37 »
Ok,mam,a więc tak:

kotek nie miał obroży był szaro bury pręgowaty i miał długie łapki

I zdjęcia:



Wstawiłam kocura na nk i fb
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline oopaulka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Pies rasy Husky
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 08, 2012, 10:28:51 »
Czy komuś przypadkiem nie uciekł pies rasy Husky? Pies wygląda na zadbanego i ma czarną obrożę. Suczka w bloku ma cieczkę i pies koczuję pod balkonem na Wyszyńskiego. Może ktoś coś wie? Szkoda żeby pies tak leżał cały dzień na słońcu i utrudniał właścicielowi spacerki z sunią bo do małych adoratorów z pewnością nie należy. ;P

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:25:39 »
Nie zaginął może komuś pies husky ,młody,reaguje na komendy,ma czerwoną obrożę z ćwiekami.?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 25, 2012, 09:39:30 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Nie zaginął może komuś pies husky ,młody,reaguje na komendy,ma czerwoną obrożę z ćwiekami.?


Niestety ten psiak,a raczej suczka jest nagminnie wypuszczana na wyprawy przez właścicieli,czasami jest tylko w czerwonej obróżce,czasami jeszcze ma założone szelki.Lata przeważnie w okolicach ul:26 Kwietnia,ale i na Wróblewskiego do mnie raz zawędrowała.Niestety nie wiemy kto jest jej właścicielem i nie możemy interweniować,a po hycla dzwonić nie chcemy :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 25, 2012, 22:51:45 »
Cytat: "tatankas"
Cytat: "Sweeti Belle"
Nie zaginął może komuś pies husky ,młody,reaguje na komendy,ma czerwoną obrożę z ćwiekami.?


Niestety ten psiak,a raczej suczka jest nagminnie wypuszczana na wyprawy przez właścicieli,czasami jest tylko w czerwonej obróżce,czasami jeszcze ma założone szelki.Lata przeważnie w okolicach ul:26 Kwietnia,ale i na Wróblewskiego do mnie raz zawędrowała.Niestety nie wiemy kto jest jej właścicielem i nie możemy interweniować,a po hycla dzwonić nie chcemy :(
To zdecydowanie był pies,nie suka,błąkał się  na ul.Grzybowej i już go nie ma.:)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 26, 2012, 00:28:43 »
W sumie Huskych błąkających się po Policach jest kilka,chyba około 4 .Codziennie mamy w ich sprawie telefony,ale zanim tam dotrzemy to psiak jest już w innym miejscu :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 16, 2012, 16:37:32 »
Jeśli komuś zaginął dog arlekin - to widziałam go przed kwadransem na ścieżce rowerowej. Nie wiem czy to pies czy suczka, jechałam w sznurze aut w kierunku Szczecina, a psiaka widziałam w okolicach wyjazdu z ul. Polickiej. Bardzo wystraszony, chciał co chwilę skręcać w las, jeśli dobrze widziałam - czerwona obroża z nitami.

PS. mogłam rasę pomylić z dalmatyńczykiem, ale psina była spora i biegła dość charakterystycznym dla dogów kołyszącym kłusem.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

taaga20

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 10, 2012, 21:40:49 »
Dziś z rana zaginął mojej znajomej szczeniak rasy yorkshire terrier. Piesek bardzo garnął do ludzi i boimy się że mógł go ktoś podprowadzić.
Piesek wabi się Snoopy. Zaginął w okolicy działek Jasienica.
Trzy małe dziewczynki z utęsknieniem czekają na powrót ukochanego pupilka.
Dla znalazcy przewidziano nagrodę.


Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 13, 2012, 16:18:56 »
Wczoraj wieczorem w okolicach Urzędu Stanu Cywilnego w Policach zaginęła  młoda czteromiesięczna szarobura (delikatne prążki)  kiciunia, bez żadnych białych łatek , ani innych znaków  szczególnych (zwykły dachowiec), niestety  nie mamy  zdjęcia - reaguje na imię  Misia. Informacje poprosze na PW lub tel 722060479
garde

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #89 dnia: Października 03, 2012, 21:59:40 »
Witam. Dziś koło sklepu Lidl leżał sobie pies  głodny i wychudzony.Może to czyjś może się zgubił dlatego informuje.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !