Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zaginione zwierzaki  (Przeczytany 72906 razy)

georg

  • Gość
Zaginął Posokowiec Bawarski
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 07, 2011, 23:19:42 »
WItam.

W dniu 07.06.2011 około godziny 11 w Jasienicy zaginął pies rasy Posokowiec Bawarski. Pies przestraszył się burzy i przeskoczył przez ogrodzenie i uciekł w nieznanym kierunku. Pies jest koloru brązowego, Zadbany, Wabi sie Spyke. Pies ma około 1,5 roku. Jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje na jego temat to prosił bym o kontakt na email: georg23@tlen.pl

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 08, 2011, 09:17:42 »
Bardzo częsta trasa ucieczkowiczów z Jasienicy wiedzie przez Wieńkowo-Tatynię-Witorzę do Tanowa. Jeśli pies się nie znalazł, rozwieś ogłoszenia w tamtejszych sklepach na tablicy ogłoszeń, spróbuj też skontaktować się z okolicznym kołem łowieckim. Posokowce i foksteriery to rasy, na którą myśliwi zwracają uwagę szczególnie, bo sami mają takie psy.
Życzę by piesek się szybko znalazł!
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

georg

  • Gość
Zaginął Posokowiec Bawarski
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 09, 2011, 22:43:46 »
Jak już wcześniej pisałem że zaginął Posokowiec Bawarski dnia 07.06.2011 roku w Jasienicy. Dodam że widziano go 08.06.2011 W Jasienicy na ul. Podgórnej (niedaleko tartaku). A 09.06.2011 był widziany przy pętli autobusowej także w Jasienicy. Tak jak już podawałem to proszę o jakieś informacje jak by był gdzieś widziany na adres email georg23@tlen.pl

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2011, 20:38:16 »
Witam.
Dziś wywiozłem do schroniska w Szczecinie błąkającego się szczeniaka.
Błąkał się w okolicy Zamenhofa między wieżowcem a klatkami 28-32.

Młody, bez obroży, maść ciemna, długie łapki. Nie wiem czy pies czy suczka.
Bardzo chudy i głodny, mile nastawiony. Dzieciaki z okolicy rzucali w niego patykami, straszyli próbami rozjechania rowerem, piesek bał się i uciekał.

Może komuś uciekł i szuka??

P.S. Sam brałem psa ze schroniska, piesek będzie kilka dni w izolatce zanim trafi do ogólnego boksu gdzie już nie będzie miał łatwo, jak ktoś myśli o adopcji niech podjedzie go odwiedzić.
W aucie usnął, ogólnie spokojny był.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 29, 2011, 17:00:55 »
Dnia 30 maja 2011 r. w Policach na ul. Wyszyńskiego ( koło Kingi) zaginął
pies rasy Kundel. Ma na imię BRUTUS. Pies jest koloru czarnego. Ma białą
plamę na szyi i pod ogonem. Na szyi ma czerwoną obrożę z napisem ,, PROSZĘ
NIE KARM MNIE ''. Znalazcę psa proszę o kontakt telefoniczny pod numer
601928005.

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 01, 2011, 11:22:45 »
ZAGINĘŁA Z NOWEGO DOMU

Imię: Frotka
Płeć: suczka
Rasa: mieszaniec
Wielkość: średnia
Umaszczenie: czarno - biała
Wiek: ok 3 lat
Stan Zdrowia: bardzo dobry
Kastracja / Sterylizacja: tak
Upodobania i nawyki: 03.06.2011- Z Frotką spotkaliśmy się podczas prowadzonych działań interwencyjnych. Suczka popychana z kąta w kąt mieszkała na zaniedbanej działce z kobietą nadużywającą alkoholu. Nikt się nią specjalnie nie interesował bo i po co? Kobieta bez problemu zrzekła się suni na rzecz TOZ. Dla niej był to tylko jeden problem mniej na głowie. Frotka to oaza spokoju. Początkowo wystraszona, nieufna, niechętnie wychodziła na spacery. Każdy hałas, tramwaj, auto wywoływał w niej paniczny lęk. Dziś, po kilku tygodniach czułej opieki naszych wolontariuszy widać, że Frotka to nie ten sam pies. Na widok dzieci wesoło merda ogonkiem, czeka na spacer, pieszczoty i zabawy. Z każdym psem ma bardzo dobre kontakty. Nie wszczyna bójek. Jest czysta i bardzo spokojna. Widać jednak, że pobyt w kojcu bardzo jej nie służy. Zabieramy często Frotkę do nas do biura. Odpręża się wtedy bardzo i przy grzejniku smacznie śpi. Serce nam pęka, gdy musimy ją popołudniem odprowadzić do kojca. Tak bardzo nie lubi być sama - bez ludzi. Pomimo swojego młodego wieku jest psem bardzo ale to bardzo ułożonym, spokojnym i zrównoważonym. Ponadto jest też bardzo urodziwa. Szukamy dla Frotki domu spokojnego i kochającego. Sunia może zamieszkać zarówno z innym psem jak i kotem.
Miejsce pobytu: dom tymczasowy
Uwagi: Oferta TOZ, dodano dnia 14.06.2011, adopcja dnia 29.06.2011, aktualizacja 01.07.2011
Kontakt: Biuro TOZ 91 487 04 37 , Monika 503 020 159,Renata 607 701 117



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 01, 2011, 22:19:43 »
Frotka jeszcze wczoraj latała po Tanowie!

Była dokładnie pod moim domem. Gdybym wiedziała wcześniej...
 :'(

Dziś jej nie widziałam, a zwracam uwagę na wszystkie nowe psy w okolicy. Teraz może być wszędzie.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 02, 2011, 00:16:15 »
Cytat: "draculka"
Była dokładnie pod moim domem.


Możesz zadzwonić do Reni 607 701 117 i przekazać,gdzie dokładnie(adres),albo mi na pw,to przekażę dalej-niech się przejdą  w twoje okolice,może akurat gdzieś w pobliżu dalej jest.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

hunter*

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2011, 19:37:12 »
W sobotę 9.07 o godzinie 22  zaginął pies rasy husky czarno-szaro-biały, jedno oko ma niebieskie, a drugie brązowe, na prawej łapie ma niezagojoną ranę,  proszę o kontakt jeśli ktoś widział psiaka tel.608-636-787

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 12, 2011, 21:50:45 »
Cytat: "hunter*"
W sobotę 9.07 o godzinie 22 zaginął pies rasy husky czarno-szaro-biały, jedno oko ma niebieskie, a drugie brązowe, na prawej łapie ma niezagojoną ranę, proszę o kontakt jeśli ktoś widział psiaka tel.608-636-787


Gdzie dokładnie zaginął???Widziałam huskiego na Wróblewskiego kilka dni temu, to była niedziela po południu chyba,niestety nie reagował na zawołanie-pomknął w stronę osiedla,napisz coś więcej-czy ma obrożę na sobie,jak tak to w jakim kolorze?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

hunter*

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 12, 2011, 22:34:18 »
Dokładnie to uciekł podczas spaceru w lasku na Mieszka I, był na smyczy, ale wyślizgnął się z obroży i pobiegł, husky  wabi się Rocky. Jeden znajomy właśnie widział go w okolicach Wróblewskiego, więc możliwe że to był on, lecz niestety kiedy tam pojechaliśmy już go nie było, możliwe że lata po całych Policach lub go już ktoś przygarnął.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 13, 2011, 12:17:30 »
Przydałoby się zdjęcie,bo na Policach ich dość sporo.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

hunter*

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 14, 2011, 11:34:18 »
Zdjęcie pieska


cassidy

  • Gość
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 19, 2011, 19:43:56 »
Nie wiem,czy ten piesek husky już się odnalazł,ale właśnie przed chwilą przy deptaku koło leningradów biega taki husky o podobnym umaszczeniu, czarny z białymi znaczeniami. Nie wiem,czy to pies czy suczka, bo widziałam go z daleka,ale na pewno jest bez właściciela.

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Zaginione zwierzaki
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 20, 2011, 09:31:21 »
Potwierdzam wczoraj późnym wieczorem jakiś Husky biegał w okolicach kinga - sklep "wszystko za 5 zl"