Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Avon czy Oriflame ?  (Przeczytany 20923 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Avon czy Oriflame ?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:57:01 »
Cieszę się, że w dobie postępującego bezrobocia, szczególnie w naszym regionie i szczególnie dotyczącego kobiet doszliśmy wspólnie do tak pozytywnych i krzepiących wniosków, chociaż np. firmy ubezpieczeniowe opierają się też na akwizytorach i wcale nie są uznawana na rynku za marne. Ale to juz inna historia.
Pozdrawiam.
millena

London69

  • Gość
Avon czy Oriflame ?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 04, 2010, 16:51:29 »
Oriflame :) Mi odpowiada bardziej przede wszystkim ze względu na to, że ma bezuczuleniowe kosmetyki. :) Z Avonu wystarczy że pomaluje oczy tuszem i już mnie swędzą. A nie wspomnę już o wszelkich kremach do twarzy itd. :/ Jedyne co fajne to żele pod prysznic i balsamy do ust. :P

Poza tym wg mnie w Avonie perfumy mają bardzo zbliżone do siebie zapachy. :P Za to w Oriflame jedyne czego nie lubię to szamponów do włosów. :)

London69

  • Gość
Avon czy Oriflame ?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 04, 2010, 16:55:51 »
I uważam że konsultantka to coś innego niż akwizytorka- wątpie żeby ktoś z Avonu czy Oriflame chodził po domach z walizeczką kosmetyków, w garniturku i co najważniejsze, żeby być akwizytorem trzeba mieć skończony odpowiedni kurs. A konsultanką z Avonu lub Oriflame może zostać każda osoba nie mająca do tego specjalnych kwalifikacji. :)