Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 97677 razy)

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 25, 2010, 12:07:26 »
Kategorycznie odradzam przedszkole nr6 --- mój synek był po prostu załamany atmosferą jaka tam panuje , to samo odczuwalem ja po kilku rozmowach z Paniami przedszkolankami . Pózniej chodził do 1 i to przedszkole jest super ---codziennie do i z przedszkola z usmiechem na twarzy. Pozdrawiam

Offline aga.32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 25, 2010, 13:56:37 »
A mój synek też chodzi do "6" i wraca uśmiechnięty - ja jestem zadowolona. Panie przynejmniej z tej grupy do której chodzi mój synek są sympatyczne i co najważniejsze bardzo dobrze nauczają i przygotowują do szkoły. :compress:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 25, 2010, 14:48:25 »
Piszę bo może nie każdy wie,przedszkole na Wróblewskiego to właśnie "6".Nie znam rodzica,który byłby niezadowolony z tego przedszkola a prowadzam tam swoje córki od 5 lat.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 25, 2010, 18:28:30 »
Problem polega na tym, że jedni polecają przedszkole nr 6, inni 9, jeszcze inni 1, w zależności od tego jak się dziecko tam czuje, jakie są panie itp. I tak naprawdę każde przedszkole jest dobre i każde ma jakieś wady. Osobiście jestem zrażona do przedszkola nr 1, bo nie wszystkie panie i ich sposób opieki i współpracy z rodzicami odpowiadał mi. Miałam dwa przykre nieporozumienia z jedną panią przedszkolanką. Ale ogólnie przedszkole jest bardzo fajne (szkoda tylko, że taka stara elewacja, kolorowe byłoby weselsze z zewnątrz.)
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 25, 2010, 21:53:14 »
Cytat: "Agnes_1976"
jestem zrażona do przedszkola nr 1, bo nie wszystkie panie i ich sposób opieki i współpracy z rodzicami odpowiadał mi.
ciekawe, czy masz tą samą panią na myśli. bo ja też miałam jedną przykrą sytuację z pewną nauczycielką. zaraz na początku roku- jak mój synek poszedł pierwszy raz do przedszkola ( bardzo to przeżywał i płakał ) przyszłam wcześniej po niego. Akurat byli na  ogrodzie. Siadłam spokojnie na ławeczce i obserwowałam, jak się mój synek zachowuje. I właśnie akurat ta pani przechodziła obok mojego smyka i stał jej na drodze- zamiast go przesunąć, przeprosić to szarpnęła go mocno za ramię ( aż się biedny skrzywił i nie czaił o co chodzi w ogóle ) i krzyknęła, żeby się odsunął. Mnie normalnie zatkało.  :<
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 26, 2010, 12:21:46 »
Cytat: "Agnes_1976"
Problem polega na tym, że jedni polecają przedszkole nr 6, inni 9, jeszcze inni 1, w zależności od tego jak się dziecko tam czuje, jakie są panie itp. I tak naprawdę każde przedszkole jest dobre i każde ma jakieś wady. Osobiście jestem zrażona do przedszkola nr 1, bo nie wszystkie panie i ich sposób opieki i współpracy z rodzicami odpowiadał mi. Miałam dwa przykre nieporozumienia z jedną panią przedszkolanką. Ale ogólnie przedszkole jest bardzo fajne (szkoda tylko, że taka stara elewacja, kolorowe byłoby weselsze z zewnątrz.)
Ale koleżanka sama sobie zaprzecza , najpierw pisze ze jest zrażona do przedszkola nr1 a potem ze ogolnie przedszkole jest bardzo fajne ??  :rotfl:

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 26, 2010, 14:05:46 »
Cytat: "potrek"
Ale koleżanka sama sobie zaprzecza , najpierw pisze ze jest zrażona do przedszkola nr1 a potem ze ogolnie przedszkole jest bardzo fajne ??  :rotfl:[/quote]

Napisałam ogólnie przedszkole jest w porządku. Gdyby jednak częściowo wymienić niereformowalną kadrę, byłoby całkiem ok.

Grubcia, nie wiem, czy o tej samej pani piszemy, nie będziemy sypać nazwiskami, ale faktycznie postąpiła źle. Poza tym, chociaż plac zabaw jest niezły, ile czasu można na nim spędzać każdego dnia? A spacery? Do lasu, do parku... Ile razy pytałam syna, czy byli na spacerze, odpowiadał za każdym razem, że nie byli. Natomiast przedszkole nr 11 słynie z rajdów, wycieczek, to duży plus.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 26, 2010, 16:45:38 »
Cytat: "Agnes_1976"
Grubcia, nie wiem, czy o tej samej pani piszemy, nie będziemy sypać nazwiskami,
no ja nawet nie znam nazwiska tej pani bo nie uczy w grupie mojego syna. ja z tych dwóch pań prowadzących grupę mojej pociechy jestem bardzo zadowolona i sobie chwalę. faktycznie z tym wychodzeniem gdzieś dalej, niż plac zabaw koło przedszkola to trochę szwankuje tutaj. ale jeśli chodzi o stronę edukacyjną to jestem zadowolona. teraz od marca mają codziennie godzinę angielskiego, za darmo! ogólnie nie znam innych przedszkoli, więc nie mam porownania. więc chwalę to, co znam ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 29, 2010, 19:49:37 »
w pp6 też jest już darmowy angielski
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

krecik

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 29, 2010, 20:42:05 »
Cytat: "tatankas"
w pp6 też jest już darmowy angielski

W każdym polickim przedszkolu i każdej zerówce (niezależnie od tego czy jest w szkole, czy przedszkolu) jest darmowy angielski.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 29, 2010, 21:27:15 »
No to się chyba zmieniło, bo w PP nr 1 płaciłam za kwartał 60 zł.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 29, 2010, 22:43:10 »
Cytat: "Agnes_1976"
No to się chyba zmieniło,
 od marca tego roku nasza gmina sponsorowała angielski dla wszystkich dzieci za darmo- na 2 lata.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

marta45

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 30, 2010, 14:20:19 »
Może najwyższa pora żeby zbudować nowe duże przedszkole i zapewnić warunki .Szkoda ,że nie wszystkie nasze dzieci mogą chodzić do przedszkoli. W 11 jest fajna atmosfera, duzo imprez, wycieczek.Polecam a dostanie się graniczy z cudem.

Medimama

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 30, 2010, 18:52:48 »
Cytat: kika
dzięki dziewczyny, ja do urwiska zapisalam od września, chyba że do przedszkola przyjmą, a o 9 słyszałam niezbyt przychylne opinie dlatego pytam[/q

Moje dziecko chodziło  do 9 i byłam  bardzo zadowolona  samodzielne i świetnie przygotowane do szkoły,  lubił chodzić do  przedszkola a to chyba o to chodzi. W Paniach podobało mi się że były szczere i konkretne poza tym również sympatyczne,  teraz oddaję tam córeczkę i dziwią mnie te nieprzychylne uwagi.
Polecam zajrzeć na stronę
http://www.pp9.police.pl/

wtrych

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 30, 2010, 19:19:01 »
Cytat: "grubcia1982"
od marca tego roku nasza gmina sponsorowała angielski dla wszystkich dzieci za darmo- na 2 lata.

zamiast np. rytmiki (czyli odpowiednika szkolnego w-f i muzyki w jednym) uczą dzieci jezyka obcego gdy te po polsku jeszcze nie mówią :crazy:
w podstawówce rozumiem ale przedszkole to już przegięcie a do tego jeszcze wciskają nachalnie obce obyczaje w głowy maluchom.