Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 96992 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 11, 2012, 18:01:12 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Wykidajło, nie uchwaliła tego rada miejska ;)

Sądzę, że regulamin zatwierdził burmistrz.

No to można jeszcze sprawę odkręcić. Pytanie, czy magistrat będzie na to stać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 11, 2012, 21:11:57 »
Cytat: "ona"
Tatankas troche się dziwię, że bylaś zdziwiona bo u nas wielkokrotnie powtarzali, że zmieniły sie warunki rekrutacji, było nawet w regulaminie, że rodzice muszą pracować. Chyba, ze w twoim przedszkolu dyrka olała i nie raczyła informować rodziców


Mi się wydawało,że jeżeli jestem zarejestrowana w urzędzie pracy to problemu nie będzie.Osoby zarejestrowane w urzędzie pracy podpisują papierek,że są zdolni do pracy i w każdej chwili mogą ją podjąć,jeżeli zadzwonią do mnie we wrześniu i każą się stawić,bo mają ofertę pracy dla mnie to co im powiem,że dziecka nie mam z kim zostawić,bo mi do przedszkola nie przyjęli,czy dziecko ze sobą ciągnąć?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

magdapoliczanka

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 23, 2012, 11:29:22 »
Czy ktoś może korzystał z usług Klubu "URWISEK"? chodzi mi o najmłodszą grupę - żłobek. Chciała bym poznać kilka opinii zanim się zdecydujemy. Byłam ostatnio zaczerpnąć wstępnych, ogólnych informacji i Pani z którą rozmawiałam (opiekunka z najmłodszej grupy) wydała mi się dość enigmatyczna jak na osobę która cały dzień spędza z dziećmi. Nie wymagam aby pani była nadmiernie opiekuńcza ale minimum entuzjazmu było by miłe.

Tak więc jeśli macie już jakieś doświadczenia to proszę o opinie  :-)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 23, 2012, 15:23:34 »
Cytat: "magdapoliczanka"
Czy ktoś może korzystał z usług Klubu "URWISEK"? chodzi mi o najmłodszą grupę - żłobek. Chciała bym poznać kilka opinii zanim się zdecydujemy. Byłam ostatnio zaczerpnąć wstępnych, ogólnych informacji i Pani z którą rozmawiałam (opiekunka z najmłodszej grupy) wydała mi się dość enigmatyczna jak na osobę która cały dzień spędza z dziećmi. Nie wymagam aby pani była nadmiernie opiekuńcza ale minimum entuzjazmu było by miłe.

Tak więc jeśli macie już jakieś doświadczenia to proszę o opinie  :-)
Przy kilku kontaktach z pracownicami Urwiska odnioslem podobne odczucie.Brak entuzjazmu,zainteresowania dzieckiem,moje pytania odnosnie pobytu corki w danym dniu ,byly zbywane tekstami "nie zwrocilam uwagi","nie przekazano mi" itp.Wytrzymalism kilka dni,a czara goryczy przelala sie jak kazano nam czekac na dziesieciostopniowym mrozie,poniewaz przyszlismy dziesiec minut przed czasem.Zaznaczam,ze to moje prywatne odczucia.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 23, 2012, 15:49:22 »
Cytat: "arcziro"
Cytat: "magdapoliczanka"
Czy ktoś może korzystał z usług Klubu "URWISEK"? chodzi mi o najmłodszą grupę - żłobek. Chciała bym poznać kilka opinii zanim się zdecydujemy. Byłam ostatnio zaczerpnąć wstępnych, ogólnych informacji i Pani z którą rozmawiałam (opiekunka z najmłodszej grupy) wydała mi się dość enigmatyczna jak na osobę która cały dzień spędza z dziećmi. Nie wymagam aby pani była nadmiernie opiekuńcza ale minimum entuzjazmu było by miłe.

Tak więc jeśli macie już jakieś doświadczenia to proszę o opinie  :-)
Przy kilku kontaktach z pracownicami Urwiska odnioslem podobne odczucie.Brak entuzjazmu,zainteresowania dzieckiem,moje pytania odnosnie pobytu corki w danym dniu ,byly zbywane tekstami "nie zwrocilam uwagi","nie przekazano mi" itp.Wytrzymalism kilka dni,a czara goryczy przelala sie jak kazano nam czekac na dziesieciostopniowym mrozie,poniewaz przyszlismy dziesiec minut przed czasem.Zaznaczam,ze to moje prywatne odczucia.


zapraszam na prv to również mam coś do powiedzenia

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 29, 2012, 13:21:27 »
Myślę o oddaniu dziecka (2,5 roku) do prywatnego żłobka lub przedszkola. Interesuje mnie okolica ulic (po kwadracie): bankowa-robotnicza-piaskowa-zamenhofa. Widzę że bajkowy świat malucha jest polecany, jednak to troszkę za daleko, latem to jeszcze spacerkiem można iść ale zimą to jakoś tego nie widzę. Dzienni tak na 6 godzin byśmy odstawiali dziecko.

Offline sylwiawiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 29, 2012, 13:47:05 »
w tej okolicy w grę wchodzi jeszcze Urwisek na ul. Bankowej

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 29, 2012, 14:20:22 »
z tego co tu czytam to nie ma dobrych pochwał te przedszkole.

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 29, 2012, 14:39:47 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
z tego co tu czytam to nie ma dobrych pochwał te przedszkole.
To w takim razie pozostaje spacerek :rotfl:A tak na poważnie w razie pytan dotyczacych Bajkowego swiata malucha,chetnie podziele sie spostrzeżeniami na pw.

Offline sylwiawiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 29, 2012, 14:40:00 »
w tej okolicy jest wybór albo Urwisek albo Bajeczny Świat Malucha - ja polecam zdecydownie ten drugi - innych możliwości nie ma. Syn też przez 2 miesiące chodził do Urwiska - i nie narzekam, ale jak 3 tygodnie chorował i ja tak musiałam zapłacić mimo że nie chodził - tylko za jedzenie mi zwrócili - to zrezygnowałam i przeszłam do Bajkowego Świata Malucha - tu syn czuje się bardzo dobrze i fajnie się rozwija. Ja wykupuje tu bon z godzinami i mogę wykorzystać go w ciągu 2 miesięcy - czyli jak syn choruje - to nie płacę za przedszkole

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 29, 2012, 15:58:57 »
sylwiawiec,  masz może namiar na ten Bajeczny Świat Malucha? Może być nawet na PW.

Offline sylwiawiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 29, 2012, 16:07:09 »
http://bajkowyswiatmalucha.pl/dojazd.html to jest strona internetowa przedszkola i numer telefonu  tel. 517-106-203