Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 96989 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #135 dnia: Marca 27, 2012, 17:08:04 »
Dopłaty do świadczeń w prywatnych placówkach złobkowo-przedszkolnych sa w tej samej uchwale o odplatności za przedszkola, cytowanej w tym watku wcześniej.
Ale to sa dopłaty, które otrzymuja przedsiębiorcy prowadzący prywatny żłobek. Oni sobie kalkuluja swoje koszty wliczając dopłatę i ustalają swój cennik. Z tego co słyszałem, to jednak te cenniki, mimo dopłat, sa dosyć wysokie. Ale to wiedomości z jesieni, być może coś się już zmienilo.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #136 dnia: Marca 27, 2012, 22:24:40 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Z tego co słyszałem, to jednak te cenniki, mimo dopłat, sa dosyć wysokie.


Zgodnie z cennikiem jednego z wymienionych przez Pana Mirowskiego żłobków pobyt miesięczny dziecka wynosi 600 zł...( do 160 godzin miesięcznie)

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #137 dnia: Marca 28, 2012, 09:03:47 »
Cytat: "planeta"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Z tego co słyszałem, to jednak te cenniki, mimo dopłat, sa dosyć wysokie.


Zgodnie z cennikiem jednego z wymienionych przez Pana Mirowskiego żłobków pobyt miesięczny dziecka wynosi 600 zł...( do 160 godzin miesięcznie)


w żłobku publicznym opłata wynosi około 300 zł

hmm 600 zł  + dofinansowanie, które gmina płaci za dziecko w prywatnym żłobku/przedszkolu - to ja za tą kwotę mam  opiekunkę dla dziecka, która tylko moim dzieckiem się zajmuje.
Chyba przesiębiorcy prowadzący prywatne żłobki/przedszkola skalkulowali tą cenę na zbyt wysokim poziomie.

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #138 dnia: Marca 28, 2012, 09:51:03 »
Zgodnie z cennikiem przedszkola prywatnego w Policach(mozna latwo sie domyslic nazwy) ,po dotacji cena pobytu dziecka w placowce w godz.7-15 ,to koszt 300 zl.+ wyzywienie(10 zl.).Tylko nie jestem pewien ,czy dotacja zostala przyznana.                                                                                                  Ja ,swoja pocieche oddaje pod opieke pań z bawialni(przy rondzie)do godz.15 jest jak przedszkole,jestesmy bardzo zadowoleni,takze cenowo.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #139 dnia: Marca 28, 2012, 14:38:40 »
W Policach jest niejedno przedszkole prywatne. To do którego zapisany jest mój synek, ma nieco inne opłaty: stała - 250 zł a wyżywienie - 8 zł za dzień. A chciałam zapytać Arcziro, co dzieci w bawialni przy rondzie robią podczas swojego pobytu? Jak wypełniony jest ich czas? Jest to sama zabawa?
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 28, 2012, 15:06:50 »
Cytat: "Agnes_1976"
To do którego zapisany jest mój synek, ma nieco inne opłaty: stała - 250 zł a wyżywienie - 8 zł za dzień


A możesz powiedzieć na ile godzin Twój synek chodzi i co to za przedszkole? Czy jest podział na ilość godzin?
Bo np. w przedszkolu "Urwisek" są różne warianty i różne ceny- ale próg zaczyna się od 300+ wyżywienie.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 28, 2012, 16:32:17 »
No to mówimy o tym samym przedszkolu. Ja mam właśnie wariant 250 zł + 8 zł. Mój syn jest w przedszkolu od 7.30 do 15.30.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 28, 2012, 16:59:34 »
Cytat: "Agnes_1976"
W Policach jest niejedno przedszkole prywatne. To do którego zapisany jest mój synek, ma nieco inne opłaty: stała - 250 zł a wyżywienie - 8 zł za dzień. A chciałam zapytać Arcziro, co dzieci w bawialni przy rondzie robią podczas swojego pobytu? Jak wypełniony jest ich czas? Jest to sama zabawa?
Dzieci maja zajecia plastyczne,gimnastyczne,zupelnie jak w przedszkolu.Minusem jest brak spacerow.Wyzywienie,napoje,owoc, ewentualnie pieluchy,sa w cenie karnetu.Wielkim plusem jest duza powierzchnia do zabawy w tym osobne pomieszczenie do spania,a dla dziecka w wieku ok 3 lat to najwazniejsze.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 28, 2012, 21:09:09 »
Oj, to szkoda, że nie ma spacerów, dla mnie to bardzo ważne. Czy słońce, czy deszczyk, dzieci powinny wychodzić na spacer. No i ważna jest też nauka przez zabawę: poznawanie literek, cyferek ale tylko w zabawie. A sala faktycznie duża, moje dziecko było kilka razy na zabawie urodzinowej w sali zabaw przy rondzie.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

pyton5

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 28, 2012, 21:54:45 »
Moja córcia (2,5 roku) także chodzi do przedszkola przy rondzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko codziennie chodzi tam z chęcią. Uczęszcza tam od pół roku i przez ten czas nauczyła się kilku wierszyków i piosenek, nauczyła się liczyć, kształtów kolorów. A to dowód na to, że dzieci nie tylko się tam bawią ale także uczą. Pani są bardzo miłe i od razu widać, że dzieci je uwielbiają.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 29, 2012, 08:02:15 »
Cytat: "Agnes_1976"
No to mówimy o tym samym przedszkolu. Ja mam właśnie wariant 250 zł + 8 zł. Mój syn jest w przedszkolu od 7.30 do 15.30.


a gdzie jest ten "urwisek" ?
Na stronie internetowej są 2 adresy : Sikorskiego i Bankowa
Sikorskiego to chyba wiem gdzie, ale Bankowa ?

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 29, 2012, 08:37:40 »
Bankowa - w nowym budynku, tak bardziej z tyłu.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 29, 2012, 10:57:33 »
A jak się nazywa przedszkole/bawialnia koło ronda? mają może jakąś swoją stronę internetową?

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 29, 2012, 11:09:58 »
Cytat: "planeta"
A jak się nazywa przedszkole/bawialnia koło ronda? mają może jakąś swoją stronę internetową?
                                                                                               http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=17&ved=0CE8QFjAGOAo&url=http%3A%2F%2Fbajkowyswiatmalucha.pl%2F&ei=ZCd0T_WkK9LP4QT9yu2LDg&usg=AFQjCNGqtTvkY4WXqvohmRKV2NuPUMrs3w&sig2=J9F_5zj5Edthd0C-L3iqFQ

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 29, 2012, 11:29:03 »
O, dziękuję