Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 437384 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #30 dnia: Października 26, 2009, 07:54:53 »
Dr.Kafar, jakbym to ja miał na to wpływ, to miałbym powyżej 100Mb...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #31 dnia: Października 26, 2009, 11:02:13 »
Dr Kafar: a ja nie wiem jak ty to robisz, że masz przepustowość 12Mb, której nawet nie ma w ofercie firmy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline krzy12315

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #32 dnia: Października 26, 2009, 11:13:12 »
To ja wytłumacze jeśli  dr kafar ma w espolu 6Mb to od godziny 0:00 o godziny 12:00 ta predkosc jest podwajana wychodzi wtedy 12Mb

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #33 dnia: Października 26, 2009, 18:06:19 »
To może napiszcie gdzie mieszkacie i wszystko się wyjaśni - będzie wiadomo gdzie są problemy (jakieś wąskie gardła). ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #34 dnia: Października 26, 2009, 21:06:40 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie mam 2Mb tylko 4,5Mb - co w nocy daje 9Mb.

Po prostu dziwie się, że macie tak niskie transfery, ja przez większość czasu mam wyższy niż powinienem.

Oczywiście pomijam dni kiedy neta nimo wcale  :devil:

Ale nie zdarzyło mi się jeszcze, abym miał tak fatalny transfer - u mnie albo jest net, albo go niema.


To dziwne bo ja mam 6Mb i żadnego podwojenia nie mam.

No i w ofercie Espola nie ma (i z tego co pamiętam to nigdy nie było) oferty internetu 4,5Mb.

Chyba, że masz indywidualnie wynegocjowane warunki.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #35 dnia: Października 26, 2009, 21:17:53 »
Wracając do  awarii Telewizji w sobotę. Dostałem takiego o to mejla:

Cytat: "Espol"
Witamy W sobotę od ok. 20-stej do 22-iej w Policach nie było telewizji w godzinach wieczornych. Zostały ukradzione bezpieczniki oraz spaliło się jedno z urządzeń odpowiedzialnych za dostarczenie sygnału. Awaria jednak została profesjonalnie i szybko usunięta . Przepraszamy za niedogodności. Jeśli chodzi o odliczenie tego czasu od płatności to prosimy napisać podanie tzw.reklamację w tej sprawie. Z poważaniem Biuro Obsługi Klienta
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Tomislav

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #36 dnia: Października 27, 2009, 09:49:58 »
Cytat: "Dr.Kafar"
a myśle ze na dniach zakupie sobie 25Mb za 99zl

Też nadtym myślałem, ale zniechęca mnie to że zamiast mieć espol 3/6Mb mam 3//3 i w nocy ani troszke nie chce podskoczyć a podobno podwajają w nocy ;) Było dobrze jeszcze kilka tygodni temu i od jakiegoś czasu porażka w nocy tyle samo co w dzień. Ale widze że inni mają jeszcze gorzej

yoshime

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 14, 2009, 14:38:12 »

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 24, 2009, 11:17:43 »
mam pytanko - warto w espolu abo 30Mb/s wziąć za 99 zł wziąć? Bo tak czytam, że ludzie mają takie problemy z espolem, te ich urządzenia na klatach, które od czasu trzeba resetować, by szalonych prędkości na minus nie było. Fakt, prędkość fajna,tylko przeczytaniu gwiazdki wychodzi na to. że jeżeli na www mam 30 Mb to na DC++ mogę mieć najwyżej 15 Mb, ale tak naprawdę gwarantują tylko 7,5Mb/s na DC++ a właśnie na p2p potrzebne jest konkretne ssanie a nie na www. Po co oni w ogóle mają te urządzenia a klatce? Ampio nie ma takich urządzeń i nie ma potrzeby resetowania ich.
Poproszę o opinie użytkowników espola jak  naprawdę wygląda, no i te osoby, które podpisały umowy na 30Mb - jak to w rzeczywistości wygląda, o raz już byłem w espolu 5 lat i nie wiem, czy raczyć się mniejszymi prędkościami za rozsądną cenę i praktycznie bezawaryjnie,  czy wchodzić do tego bagna na nowo..... bo 30Mb kusi, a może dużo czau minęło, jak byłem w espolu i zapomniałem jak co tydzień do ich biura dzwoniłem i bezskutecznie rozmawiałem z panią, która tylko tipsami o biureczko stukać potrafi, a KB/s na Mb/s zamienić nie potrafi.... nie każdy musi skończyć podstawówkę, ale zdaje mi się, że w podstawówce uczą nadal mnożyć przez 8:) czekam na Wasze opinie..... jest lepiej w espolu? i czy należy traktować espol jako rzetelnego dostawcę, czy jednak moje doświadczenia są nadal aktualnością w espolu..... bardzo proszę o opinie, bo to jest forum na temat espolu. Może ktoś pokaże pomiar jak te 30Mb wygląda w godzinach szczytu?

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 24, 2009, 12:53:19 »
Cytuj (zaznaczone)

Aaa i najważniejsze - Espol ma światłowody, co jest dość istotne. Ponoć w 2010-2011 mają być doprowadzone do każdego mieszkania, które ma Espola.

oby, bo jak narazie max co mam to 6mb, wiecej nie moge brac

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 24, 2009, 15:24:53 »
no ale jakie to wyjście mieć planety na klatkach jak co dwa tygodnie techik musi je resetować..... ja nie uważam, że ludzie mające zle zdanie na temat espolu to rozmyslne niekorzystne działanie, oni poprostu mówia prawdę i wklejaja pomiary do tego...........

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 24, 2009, 16:58:14 »
Ja jeśli chodzi o Internet to w Espolu też nie miałem żadnych problemów z działaniem. Czego nie mogę powiedzieć o TV :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 24, 2009, 17:00:42 »

Mam espol ok 5 lat i rowniez nie mialem przez ten czas zadnych wiekszych problemow

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 24, 2009, 17:27:40 »
w sumie umowa na 6 miechów, by te 30 Mb mieć, ale dalej mam mieszane uczucia odnośnie espola po pobycie w nim 5 lat..... Jeżeli wtedy planeta na klatce szwankowała to dlaczego dziś po roku czasu ma być inaczej?   6 miesięcy to nie dużo, ale wyjmowanie kabla z jednej sieci i wkładanie drugiego, a później duże prwdopodobieństwo, że espolowi podziekuje za 6 miesięcy i znów przekładanie kabla...Wiem jedno, narazie widzę, większość postów, że w espolu nie jest różowo, natomiast nie spotkałem jeszce opini, że w Ampio cośik jest nie tak - i w sumie jest mi obojętne, czy dostawca jest molochem, czy osiedlowym, czy sygnał idzie do bloku radiowo czy światłowodem na osiedle - dla mnie jest ważne czy prędkośc neta jest zgodna z warunkami umowy, czy jest awaryjność częsta i czy jest kontakt idealny z dostawcą. Obecnie tak jest - w espolu wiem co moge mieć, bo 5 lat do abonamentu powinienem dodać kasę wydaną na telefony do biura obsługi........ muszę to przemysłeć, by nie wylądować z reką w nocniku..... tak jak powiedział mój kumpel - espol posiada jedną zaletę - potrafi zepsuc przyjemnośc z naprawde szybkiego neta przez częstą awaryjność i fatalną obsługę klienta tzn niekompetentną - a klietnów ze względu na duży obszar działania mają dużo, więc trudno jest obsłuzyć wszystkich na raz. Pogadam z kumplem jeszcze nad tym czy warto, chociaz spodziewam się już jego odpowiedzi - stety!

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 24, 2009, 17:54:26 »
no zaleta to 30Mb jaka narazie widzę, a reszta....... chodzi,że w ampio tyle nie mają.....  kolega węszy antyreklamę..... a ja tylko prawdę piszę!