Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 295962 razy)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Vectra
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 09, 2017, 07:50:02 »
U mnie to samo, ale tylko raz. Że stare łącze (mam realne 100mbit/s), że nie mam niby wifi w całym domu, że moje łącze może zrywać połączenia. Aż kusiło, żeby zadać pytanie dlaczego w takim razie przez ostatnie lata oferowali mi takie g**no za pieniądze, które jak widać są nieadekwatne do jakości usługi i czy im po prostu nie wstyd sprzedawać taki shit. Niestety, bystrość umysłu pojawia się zawsze po zakończeniu rozmowy.  :o

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #541 dnia: Maja 09, 2017, 07:59:55 »
Wystarczyło nie wyrażać zgody na kontakty marketingowe.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #542 dnia: Maja 09, 2017, 08:50:48 »
Ale z drugiej strony jak cieszy człowieka gdy powie NIE gościowi który produkował się 10/15 min.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Vectra
« Odpowiedź #543 dnia: Maja 09, 2017, 10:12:53 »
Wystarczyło nie wyrażać zgody na kontakty marketingowe.

I w tym problem. Ja nigdy nie wyrażam zgód. Na szczęście dzwonili tylko raz.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 09, 2017, 23:29:49 »
Ale z drugiej strony jak cieszy człowieka gdy powie NIE gościowi który produkował się 10/15 min.

Cieszy chyba tylko typowego polaczka-janusza, dla którego wielkim osiągnięciem jest zrobienie komuś na złość.

To nie jego wina, że wyraziłeś zgodę na komunikację marketingową, on korzysta z tego, na co mu pozwoliłeś. A ponieważ jego pracą jest przedstawienie oferty zgodnie z wymaganiami pracodawcy to robi to. Dzięki temu zarabia pieniądze, które wydaje, które wracają do budżetu i z których korzystasz również ty.

Jeśli nie chcesz z takimi ludźmi rozmawiać to albo blokuj/nie odbieraj takich telefonów, albo odwołaj swoje zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i problem z głowy. Ale nigdy nie gardź pracą innego człowieka. Bo to tylko pokazuje jakim sam jesteś maluczkim człowiekiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 10, 2017, 09:57:19 »
Cieszy chyba tylko typowego polaczka-janusza, dla którego wielkim osiągnięciem jest zrobienie komuś na złość.
Gdyby Ci konsultanci byli Fair play to byłoby mi ich żal, ale sprzedają takie banialuki, że aż się śmiać chcę. Są tak bezczelni w rozmowie, zawsze na początku już pytam czy chodzi o ten szybszy internet mówiąc że nie jestem zainteresowany to znów coś opowiadają i na końcu " To Panie ... odblokowuje Panu szybszy, nowoczesny internet i router wifi, miesięczna opłata to tylko ... " i przez to mi ich nie szkoda!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #546 dnia: Maja 10, 2017, 13:21:14 »
Jeśli ktoś kłamie i cię oszukał to możesz to zgłosić do odpowiednich organów, co stoi na przeszkodzie? Jeśli nie chcesz by do ciebie dzwoniono w celach marketingowych to nie wyrażaj na to zgody, w czym problem?

Ja tylko mówię, że reperowanie swojego niskiego ego wyżywaniem się na ludziach, którzy uczciwie pracują i zarabiają pieniądze jest strasznie słabe.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #547 dnia: Maja 10, 2017, 14:54:36 »
że reperowanie swojego niskiego ego wyżywaniem się na ludziach, którzy uczciwie pracują i zarabiają pieniądze jest strasznie słabe
Jak wnioskuje dotyczy to mojej skromnej osoby. Co do mojego wcześniejszego postu, to akurat tym firmom którym zezwoliłem na marketing, to dyskutuje i  ustalam co jak,  najwyższej odmawiam po dyskusji jak mi oferta nie odpowiada.
 
Ale z drugiej strony jak cieszy człowieka gdy powie NIE gościowi który produkował się 10/15 min.
Takie zachowanie prezentowałem do ankieterów firm którym nie udostępniłem mojego telefonu i nie miałem wcześniej nic z nimi do czynienia. Teraz robię inaczej,  zadaje   proste pytanie " skąd ma pan mój nr telefonu" oczywiście gościu się pląta, wtedy go informuje ze ma wykreślić mój nr z ich bazy i ustawiam blokadę na ten nr. Wiesz dowcip polega na tym z tej samej firmy dzwonią z innego nr i inna osoba. Czarna listę mam już dosyć długą i jest to kilka firm.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2017, 14:56:15 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #548 dnia: Maja 10, 2017, 15:41:08 »
Handel numerami telefonów trwa w najlepsze, stąd kłopot. Raz wyrazisz zgodę i jesteś sprzedany innym.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #549 dnia: Maja 10, 2017, 16:48:40 »
Ja tylko mówię, że reperowanie swojego niskiego ego wyżywaniem się na ludziach, którzy uczciwie pracują i zarabiają pieniądze jest strasznie słabe.
Hehe uczciwie pracują? czyżby...
uczciwe jest przedstawienie oferty i zapytanie czy chcę aktywować czy nie, a nie wciskanie kitu, że stare łącze, itp. jak dobrze wiemy że w Policach nic nie wymieniają na nowe więc kłamstwa to są.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #550 dnia: Maja 10, 2017, 18:25:37 »
Handel numerami telefonów trwa w najlepsze, stąd kłopot. Raz wyrazisz zgodę i jesteś sprzedany innym.

Jak pilnujesz i czytasz na co wyrażasz zgodę to żadnego kłopotu nie masz.

Hehe uczciwie pracują? czyżby...
uczciwe jest przedstawienie oferty i zapytanie czy chcę aktywować czy nie, a nie wciskanie kitu, że stare łącze, itp. jak dobrze wiemy że w Policach nic nie wymieniają na nowe więc kłamstwa to są.

Skoro to kłamstwa wprowadzające cię w błąd to czy zgłosiłeś to odpowiednim organom?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #551 dnia: Maja 10, 2017, 23:58:28 »
Skoro to kłamstwa wprowadzające cię w błąd to czy zgłosiłeś to odpowiednim organom?
Wyluzuj Filozofie ...

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #552 dnia: Maja 11, 2017, 10:23:00 »
Jak pilnujesz i czytasz na co wyrażasz zgodę to żadnego kłopotu nie masz
G.....o prawda, ja pilnuje tego i jakoś jacyś "uzdrowiciele"  dzwonią, czy próbujące na siłę sprzedać jakieś super gary.

czy zgłosiłeś to odpowiednim organom
Ciekawi mnie ile ty masz już zgłoszeń, chyba już nie chcą przyjmować.

zgadzam się z przedmówcą
Wyluzuj Filozofie ..
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #553 dnia: Maja 11, 2017, 11:41:31 »
Wyluzuj Filozofie ...

Tylko na tyle cię stać? Czyli twoja odwaga i działanie w kierunku zgłaszania nadużyć kończy się na krzyczeniu "anonimowo" w internecie?

G.....o prawda, ja pilnuje tego i jakoś jacyś "uzdrowiciele"  dzwonią, czy próbujące na siłę sprzedać jakieś super gary.

Czyli jednak nie pilnujesz. Gdybyś pilnował to by takie coś nie miało miejsca.

Ciekawi mnie ile ty masz już zgłoszeń, chyba już nie chcą przyjmować.

Zero. Do mnie nikt nie dzwoni bez moich uprzednich zgód, a jeśli to robią to z firm, którym świadomie na to pozwoliłem. Więc albo nie odbieram, albo, jak dorosły i kulturalny człowiek, odmawiam oferty jeśli mnie nie interesuje. Nie reperuję swojego ego robieniem na złość ludziom, nie jestem zawistnym człowiekiem o niskim poczuciu wartości, który musi się wyżywać na innych bo samemu mu w życiu nie wyszło. :)

P.S. Niekiedy warto swoje dane udostępnić. Dzięki temu chociażby miałem kartę kredytową, którą w 90% spłacił mi sam bank (jakieś 1300zł za friko). :)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2017, 11:44:03 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Vectra
« Odpowiedź #554 dnia: Maja 11, 2017, 12:11:48 »
Handel numerami telefonów trwa w najlepsze
Sorry, ale na to nie mam wpływu jak 99,99% społeczeństwa, oprócz ciebie. I w dalszej części postu piszesz głupoty dlatego nie będę komentował i cie nakręcał do pisani twoich bezsensownych wywodów.  Miłego dnia.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2017, 12:13:48 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.