Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: AmpioNet  (Przeczytany 75746 razy)

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 09, 2010, 20:18:34 »
problemy są zawsze, chodzi tylko o to czy administrator sieci traktuje te sprawy jako pierwszą, nadrzedną sprawę. Wszystko jest możliwe, ale wiem, że Kris zrobi wszystko, by klient był zadowolony. 4 lata w espolu byłem i nigdy nie dostałem telefonu od administratora po zgłoszeniu jakiegoś incydentu z zapytaniem, czy już jest wszystko oki. Jestem w Ampioze dwa lata i szczerze z odpowiedzialnościa moge powiedzieć, że chłopaki z Ampio wiedzą jak zadowolić klienta.
1. Prędkość na maxa
2. Umowa bez zobowiązań
3. Zero awarii, chyba, że na osiedlu prąd wyłączą i serwer trzeba zresetować
4. Kontakt z Krisem jest na komórkę - zero olewania klienta, rzetelność,  
    natychmiastowe załatwianie spraw - no profesjonalizm a jestem upierdliwym
    klientem i ci z espola odetchneli, że odszedłem.

Fakt, że Ampio nie jest takim molochem jak espol, ale sądzę, że świat jest niesprawiedliwy, bo jakby dać chlopakom z Ampio takie serwery i sprzęt jak ma espol, to naprawdę stworzyli, by bardzo dobrego operatora. Chodzi tu o osoby zarządzające przede wszystkim.

Nie jestem pracownikiem ampio i nie wystepuję tu w takiej roli jak bokserka, jestem poprostu upierdliwym klientem, bo taki juz jestem..... i ten upierdliwy klient, który bada kilka razy dziennie prędkości na speedtest.net, noc.gts.pl mówi Wam wszystkim, że nie mam się do czego przyczepić, oto pomiar: 4Mb/s w umowie i trzy filmy ściągaja się na DC++ a pomiar taki:



Ampio nie może pozwilić sobie na stratę stałych klientów i dlatego o nich dba......

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 09, 2010, 20:22:48 »
wiadomo już czy i kiedy będzie możliwość podłączenia się do sieci w SM Chemik?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 09, 2010, 20:23:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Ampio nie może pozwilić sobie na stratę stałych klientów i dlatego o nich dba......


Dlatego mam pewne obawy gdyby przeszło na masówkę. Espol obsługuje Police i pewnie sporą część Szczecina, prócz tego TV i telefon więc nie dziwię się, że czasem nie ogarniają.

Ale mnie jako klienta teoretycznie nie powinno to obchodzić.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 09, 2010, 20:26:19 »
Szczecin to coś innego niż Police jeżeli chodzi o zadania w Espolu.
Niech ma 40% tego co ma Espol i będzie git.
Gdyby zmienił sięw molocha, który nie dba o klienta to byśmy masowo odchodzili, bo taką skonstruowali umowę :)

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 09, 2010, 20:28:02 »
jak slyszałem to chemik odpada, bo prezes odpwoedział Ampio, że nikt z mieszkańców spółdzielni nie jest zainteresowany Ampio. Powiedział, że jest dostęp do espola, vectry a jak sie komuś nie podoba to tpsa jeszcze jest. Wiadomo, że Ampio tam nie wejdzie.
Powiem, Ci Krp, że nie chciałbym, by Ampio przeszło na masówkę. Od masówki jest espol, niech naiwnych zgarnia a rozsądni i tak odejdą po jakimś czasie.....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 09, 2010, 20:30:13 »
Cytat: "82200"
jak slyszałem to chemik odpada, bo prezes odpwoedział Ampio, że nikt z mieszkańców spółdzielni nie jest zainteresowany Ampio. Powiedział, że jest dostęp do espola, vectry a jak sie komuś nie podoba to tpsa jeszcze jest. Wiadomo, że Ampio tam nie wejdzie.
.


Ta pamiętam tę akcję. Szkoda, że szanowny prezes ani nikt inny NIGDY nie pytał ŻADNEGO mieszkańca spółdzielni czy chce być podłączony do Ampionetu.

Ale wszyscy doskonale wiemy o co chodzi.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

82200

  • Gość
AmpioNet
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 09, 2010, 20:32:42 »
powinno sie dbać, by syna posada miała betonowe podwaliny:)

Tam w ogóle w Chemiku w spóldzielni jest bajzel. Ale macie racje KrP i rbk, niech Ampio pozostanie Ampio i nie bawi sie w molocha:)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 09, 2010, 20:36:59 »
czyli nici z tego?! nikt dalej nic nie próbował robić w tym kierunku? mam dość espola ;/

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 09, 2010, 20:47:48 »
Cytat: "piotr0822"
czyli nici z tego?! nikt dalej nic nie próbował robić w tym kierunku? mam dość espola ;/


Nie wiem czy nie jest tak, że jak zbierze się X ilość podpisów członków spółdzielni to ta MUSI spełnić żądanie. Ale głowy nie dam sobie uciąć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2010, 20:51:02 »
może uderzyć do Ampionetu z taką prośbą o pozbieranie podpisów osób chętnych?! powinno to być w ich interesie bo na pewno wiele osób z Chemika chciało by mieć Ampionet

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 09, 2010, 21:00:35 »
Raczej to my powinniśmy działać, Ampio już chyba parę razy próbował.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 09, 2010, 21:01:27 »
Cytat: "KrP"
Raczej to my powinniśmy działać, Ampio już chyba parę razy próbował.


..i nadal próbuje.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 09, 2010, 21:04:02 »
No to szacun. Jak postępy?

BTW da się wyzerować liczbę postów w profilu? Lub jakoś to skasować?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 09, 2010, 21:05:21 »
Cytat: "KrP"
No to szacun. Jak postępy?

BTW da się wyzerować liczbę postów w profilu? Lub jakoś to skasować?


Postępy wkrótce, toć to nawet i beton można rozkuć :)

Co do btw. da się wszystko ;)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
AmpioNet
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 09, 2010, 21:05:24 »
a czy ampio chodziło i zbierało podpisy?! nie słyszałem, a takie coś chyba dużo by dało