Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] F1 Kubica  (Przeczytany 36857 razy)

policeman

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 27, 2009, 22:54:29 »
Prawdę mówiąc możemy sobie tutaj pogadać a i tak przewidzieć cokolwiek w tym sporcie nie jest łatwo. Znowu przez zmianę przepisów  bardzo zmieni się konstrukcja bolidów, czyli wszyscy robią zupełnie nowe bryki. Będą nowe teamy, może tak jak Brawn zadebiutują?

Krisek_244

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 28, 2009, 17:06:58 »
Mi sie wydaje, ze moze byc w nowym sezonie jakis czarny kon, czy to bedzie Lotus, kto wie :) pozdrawiam wszystkich Kubicomaniakow

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 28, 2010, 10:16:19 »
Odświeżam temat:) Szczególnie po dzisiejszej GP w Australii. Jestem pełen podziwu dla Kubicy - pojechał rewalecyjnie:) Buton również poczynił świetny ruch z wcześniejszą zmianą ogumienia. Jak zjechał do pitstopu i potem wyjechał ślizgając się to już pomyślałem, że on już jest po zawodach- a tu proszę.
Zresztą co sądzicie o nowym sezonie, przy uwględnieniu wszystkich zmian w regulaminach?
Według mnie jest ciekawiej.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 28, 2010, 10:58:52 »
po pierwszym wyścigu w Bahrajnie mogło wydawać się, że przez brak tankowania podczas wyścigu cały sezon będzie nudny a wyniki wyścigu przewidywalne. po dzisiejszym widze że jednak sie myliłem. dzisiejszy był chyba jednym z ciekawszych od kilku sezonów, oby tak dalej a będzie baaardzo ciekawie :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 28, 2010, 11:12:13 »
Robert to bardzo dobry kierowca i co najważniejsze jest "regularnie stabilny" w jeździe, a to podczas wyścigu jest bardzo ważne. Mogliśmy to dzisiaj zaobserwować. Co do jego zespołu, to można powiedzieć, że chłopaki mają ambicję, lecz niestety jeszcze odbiegają od czołówki, szczególnie podczas kwalifikacji. Osobiście myślę, że wprowadzona zmiana przepisów wpłynęła na sprawiedliwszą rywalizację między kierowcami. Brak tankowania spowodował więcej walki na torze, a nie w pit-lane. Może pierwszy wyścig był nudny ze względu na tor na jakim się odbywał, ale miejmy nadzieję, że następne starty będą ciekawsze. Stawiam na tory uliczne, które są wąskie i nie wybaczają błędów. Realnie oceniając zwycięstwa w dzisiejszej F1, to można powiedzieć, że w bardzo dużym stopniu zależą one nie tylko od umiejętności kierowcy, ale także od niezawodności i konkurencyjności sprzętu poszczególnych zespołów. Myślę, że Robert ma realne szanse zakończyć ten sezon w pierwszej piątce, na mistrzostwo raczej bym nie liczył. Faworytów jest kilku: Vettel, Alonso, Massa, Button może Hamilton choć na niego raczej nie stawiam, bo jak było widać będąc pod presją zachowania dobrej pozycji popełnia za dużo błędów. Jako rodak gratuluję Robertowi dzisiejszego występu i życzę samych sukcesów. Myślę, że jak Renault pójdzie w dobrym kierunku, to  w ciągu następnych 2-3 sezonów możemy mieć co najmniej wicemistrza świata (jeżeli oczywiście Robert zostanie w tej ekipie). Trzymajmy więc zatem za Niego kciuki!!! :jupi:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 03, 2010, 09:53:21 »
Gdyby ktoś chciał obejrzeć na kompie Kubicę to polecam
http://www.sport-typ.info/viewpage.php?page_id=95

fazi

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 03, 2010, 11:54:02 »
Dzisiaj Kubica 6 w kwalifikacjach.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 03, 2010, 13:05:30 »
Ładnie, ładnie - adrenalina w Q1, Q2, szkoda, że w Q6 trochę słabiej ale to i tak lepiej niż w BMW :P

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 03, 2010, 13:55:28 »
Cytat: "fazi"
Dzisiaj Kubica 6 w kwalifikacjach.


Myślę, że jutro są realne szanse na pudło, jeżeli po pierwszych zakrętach nic się nie wydarzy. Robert bardzo dobrze jeździ w deszczu.
Trzymajmy jutro za Niego kciuki!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 05, 2010, 00:02:40 »
No i ładnie pojechał, szkoda że nie wbił się na trzecie miejsce, ale to i tak nieźle! Sauber ma problemy, więc wyszła mu na dobre.. ta zmiana stajni :D

4 miejsce - 12 pkt, gratulacje!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 05, 2010, 10:39:46 »
Do ok. 40 okrążenia Robert dobrze cisnął, później pojawiły się problemy z temp. silnika i widać było, że odpuścił. W pewnym momencie Jego strata do Rosberga wynosiła tylko 0,6 sek. po czym nagle wzrosła do ponad 4 sek. I tak już róznica utrzymywała się na podobnym poziomie. Myślę, że gdyby nie te problemy, Robert byłby szybszy od kierowcy Mercedesa. Następne wyścigi odbywać się będą w bardziej łatwiejszych warunkach klimatycznych, co daje nadzieję na lepsze wyniki. Niestety obecna pozycja bolidu Renault jest daleko za Red Bullem, Mc'Larenem i Ferrari (Ci ostatni startowali z odległych miejsc). Zobaczymy też jak potoczy się sprawa zawieszenia w autach Red Bull-a, którą zgłosił do rozpatrzenia zespół Mc'Larena. 4-te miejsce to max co Robert mógł wycisnąć z tego wyścigu. Pełen Szacun i gratulacje!

[ Dodano: 2010-05-15, 12:04 ]
Robert najszybszy na 3 treningu przed GP Monako.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 16, 2010, 15:34:46 »
Stanie na podium ?!?!?! :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 16, 2010, 15:42:02 »
Pewnie będzie 3. Zostało 6 okrążeń.

[ Dodano: 2010-05-16, 15:52 ]
No i mamy Roberta na pudle :jupi:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 16, 2010, 16:02:51 »
Zaraz poprawią tabelę i wskoczy na 6 miejsce ;-)

http://sport.onet.pl/f1/20144,73,226,2010,tabela.html

GRATULACJE !

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 10, 2010, 15:19:20 »
Wielki Szacun dla Roberta za dzisiejsze kwalifikacje.

[ Dodano: 2010-07-20, 18:07 ]


Wizyta Roberta na Torze Poznań.