Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] nasi wspaniali siatkarze  (Przeczytany 5721 razy)

kresowiak

  • Gość
[Ogólne] nasi wspaniali siatkarze
« dnia: Września 13, 2009, 23:51:21 »
Dzięki sukcesowi polskich siatkarzy na ME odzyskuję wiarę w sens i piękno sportów drużynowych. Mamy świetnych piłkarzy ręcznych, siatkarzy, siatkarki a nawet koszykarzy. Nie wspomnę innych startujących w sportach indywidualnych- mistrzów Europy i Świata. Jak wielu zdegustowany jestem tym co dzieje się w polskim futbolu i w PZPN- dziadostwo! Ekstraklasa lipa, w centrali niewielkie zmiany, a sposób rozstania się Leo Beenhakerem- żenujący! Zatem chylą głowę przed wspaniałymi chłopcami, którzy mnie osobiście swą grą w Turcji dali wiele radosci!

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Ogólne] nasi wspaniali siatkarze
« Odpowiedź #1 dnia: Września 14, 2009, 07:03:05 »
ja równierz jak Ty jestem zażenowany polską piłką nożną bo jest na tragicznym poziomie. i niewiem czym ludzie sie podniecają jak nie ma na co patrzeć  :crazy: . ale rzeczywiście Polacy mają dużo osiągnięć i innych dziedzinach sportu i dlaczego mówi sie o tym mniej niż o piłce? wszystkie wiadomości sportowe to 2/3 informacji i futbolu  :crazy:  :crazy:

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Ogólne] nasi wspaniali siatkarze
« Odpowiedź #2 dnia: Września 14, 2009, 12:28:04 »
Monopol na jeden sport  w naszym kraju  panuje  już od  dawien dawna, więc nie ma co się dziwić, że piłka nożna jest wszechobecna ( pomimo żenującego jej wykonywania). No ale  nie o piłce  tutaj  temat a  o czym innym: Także  ja też  jestem  bardzo szczęśliwy że  Nasi siatkarze  pokazali  kawał pięknej siatkówki i już  czekam na IO, gdyż potencjał  mamy, aby je  wygrać:)
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Ciaciek

  • Gość
[Ogólne] nasi wspaniali siatkarze
« Odpowiedź #3 dnia: Września 14, 2009, 18:51:09 »
Skoro mowa o siatkówce to czy ktos w Policach gra w siatkówkę i dysponuje hala?