Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Szkutnik51 rażąco  łamał zasady forum. Czy wykluczenie było słuszne?

Tak
29 (54.7%)
Nie
24 (45.3%)

Głosów w sumie: 24

Głosowanie skończone: Sierpnia 29, 2009, 01:51:53

Autor Wątek: Anonimowość a kultura na forum  (Przeczytany 43029 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #75 dnia: Września 21, 2009, 12:30:46 »
Cytat: "RobertPolice"
Widzę że zupełnie nie radzi Pan sobie z administrowaniem tego forum. A mając takich moderatorów jak Kuba i Plm daleko Pan nie "dojedzie" Doprawdy "płakać "się chce, czytając takie odzywki ze strony administracji. Ignoracja i kompletny brak szacunku !!


Ciągnijcie dalej tę wojnę, to na pewno szacunek zdobędziecie ;]. Choć pewnie będzie on miał postać bana :P. A Ty byś płakał, gdyby dał Ci spokój ktoś, kto zatruwa Ci atmosferę?

Cytat: "RobertPolice"
Widzę że zupełnie nie radzi Pan sobie z administrowaniem tego forum.

Skoro jesteś lepszy - to załóż własne Forum; zobaczymy ile czasu będzie działać. Był już taki jeden (niektórzy pewnie Posejdona jeszcze pamiętają ;) ) - jego własne i prywatne, lepsze forum wytrzymało jakieś pół roku. No ale skrypt phpBB jest skryptem darmowym - więc droga wolna. Chyba, że masz większe ambicje i 200 dolców na np. skrypt IPB nie jest dla Ciebie przeszkodą.

BTW - dla Twojej wiadomości - moderatorzy mają u nas nicka pokolorowanego na zielono - ja takiego nie mam. Tak więc pudło.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #76 dnia: Września 21, 2009, 13:15:38 »
Cytat: "Kuba"
Ciągnijcie dalej tę wojnę, to na pewno szacunek zdobędziecie ;]. Choć pewnie będzie on miał postać bana  . A Ty byś płakał, gdyby dał Ci spokój ktoś, kto zatruwa Ci atmosferę?


Cytat: "Kuba"
Skoro jesteś lepszy - to załóż własne Forum; zobaczymy ile czasu będzie działać. Był już taki jeden (niektórzy pewnie Posejdona jeszcze pamiętają  ) - jego własne i prywatne, lepsze forum wytrzymało jakieś pół roku. No ale skrypt phpBB jest skryptem darmowym - więc droga wolna. Chyba, że masz większe ambicje i 200 dolców na np. skrypt IPB nie jest dla Ciebie przeszkodą.


Kuba ! -to co chciałbym napisać uważam że nie powiniwnem więc pozdrawiam ciebie .

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #77 dnia: Września 22, 2009, 23:57:05 »
RobertPolice może podałbyś swoje nazwisko też żeby można było się do ciebie też tak zwracać jak ty to robisz, a nie tylko cwaniaczysz ;| i do innych po nazwisku się odnosisz. Denerwuje to mnie we wszystkich przypadkach na tym forum. Do tego jest nick żeby się tak zwracać. Jednynym wyjątkiem chyba jest Pan Grzegorz U. który dał sobie taki login.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #78 dnia: Września 23, 2009, 00:37:32 »
Piotrek, popieram.... niektórzy znaja sie tu jak łyse kopnie i dogaduja sobie ad persona, a my zwykli forumowicze czujemy sie jak "tredowaci "...to nie jest ok.

RobertPolice

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #79 dnia: Września 23, 2009, 02:26:42 »
Cytat: "Piotrek"
RobertPolice może podałbyś swoje nazwisko też żeby można było się do ciebie też tak zwracać jak ty to robisz, a nie tylko cwaniaczysz ;| i do innych po nazwisku się odnosisz. Denerwuje to mnie we wszystkich przypadkach na tym forum. Do tego jest nick żeby się tak zwracać. Jednynym wyjątkiem chyba jest Pan Grzegorz U. który dał sobie taki login.

Swego czasu p. Hałgas, korzystając z prywatnej poczty (łamiąc tym przepisy) podał moje imię i nazwisko do wiadomości publicznej. Więc uważam że nie muszę tego robić ponownie.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #80 dnia: Września 23, 2009, 09:16:29 »
Cytat: "RobertPolice"
Swego czasu p. Hałgas, korzystając z prywatnej poczty (łamiąc tym przepisy) podał moje imię i nazwisko do wiadomości publicznej. Więc uważam że nie muszę tego robić ponownie.


Panie Warzychowski - napisał Pan nie na prywatny email ale firmowy - nie zastrzegł sobie pan anonimowości  - skoro na forum wzywa mnie pan "do tablicy" z imienia i nazwiska to chciałem uhonorować pana w ten sam sposób.
Które to przepisy złamałem?
Wirtualne Police - www.police24.pl

RobertPolice

  • Gość
...przyjęte standarty
« Odpowiedź #81 dnia: Września 24, 2009, 01:23:40 »
Cytat: "admin"
Cytat: "RobertPolice"
Swego czasu p. Hałgas, korzystając z prywatnej poczty (łamiąc tym przepisy) podał moje imię i nazwisko do wiadomości publicznej. Więc uważam że nie muszę tego robić ponownie.


Panie Warzychowski - napisał Pan nie na prywatny email ale firmowy - nie zastrzegł sobie pan anonimowości  - skoro na forum wzywa mnie pan "do tablicy" z imienia i nazwiska to chciałem uhonorować pana w ten sam sposób.
Które to przepisy złamałem?


Zapewne tajemnicę korespondencji. Gdyby to była poczta prywatna, nie zastrzegałem anonimowości. Ale skoro pisze Pan że email był do firmy, tym bardziej sobie nie życzę, ujawniania mnie jako klienta :)  No coż standart polski niestety wciąż różni się od zachodniego. Na niekorzyść chyba zachodu, według malkontentów.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #82 dnia: Września 24, 2009, 09:16:25 »
Cytat: "RobertPolice"
Zapewne tajemnicę korespondencji. Gdyby to była poczta prywatna, nie zastrzegałem anonimowości. Ale skoro pisze Pan że email był do firmy, tym bardziej sobie nie życzę, ujawniania mnie jako klienta  No coż standart polski niestety wciąż różni się od zachodniego. Na niekorzyść chyba zachodu, według malkontentów.


Napisze tak jak napisał Jurgenson - to co chciałbym napisać uważam że nie powinienem więc pozdrawiam
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #83 dnia: Września 24, 2009, 11:39:29 »
Cytat: "admin"
Cytat: "RobertPolice"
Zapewne tajemnicę korespondencji. Gdyby to była poczta prywatna, nie zastrzegałem anonimowości. Ale skoro pisze Pan że email był do firmy, tym bardziej sobie nie życzę, ujawniania mnie jako klienta  No coż standart polski niestety wciąż różni się od zachodniego. Na niekorzyść chyba zachodu, według malkontentów.


Napisze tak jak napisał Jurgenson - to co chciałbym napisać uważam że nie powinienem więc pozdrawiam

Eee, moment. Brednie obywatela W. nie powinny zostać skwitowane tyko w ten sposób, bo jeszcze ktoś w nie uwierzy.
Ujmę to tak: jeżeli gdzieś za naszą zachodnią granicą przepisy zabraniają mi ujawniania treści skierowanej do mnie prywatnej korespondencji, to rzeczywiście tamtejsze standardy są gorsze od naszych. Mam jednak przekonanie graniczące z pewnością, że to obywatel W. ma tak samo mierne pojęcie zarówno o zachodnich standardach, jak i o naszych.
I jeszcze coś, co najwyraźniej do Szanownych Emigrantów nie dotarło: czasy, kiedy słowo „zachodnie” było u nas traktowane jako synonim słowa „najlepsze”, dawno już minęły. Raczej bezpowrotnie. Oczywiście zawsze się znajdą ludzie, którzy każdego przybysza z Zachodu będą traktowali jak półboga - ale to już tylko niedobitki. Powtórka z Tymińskiego nam nie grozi.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.