Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Szkutnik51 rażąco  łamał zasady forum. Czy wykluczenie było słuszne?

Tak
29 (54.7%)
Nie
24 (45.3%)

Głosów w sumie: 24

Głosowanie skończone: Sierpnia 29, 2009, 01:51:53

Autor Wątek: Anonimowość a kultura na forum  (Przeczytany 43034 razy)

StarePolice

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #60 dnia: Września 15, 2009, 00:03:36 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "RobertPolice"
A slang też jest polski?


To w jakim języku tak odmienia się rzeczownik :P:

M: warn
D: warna
C: warnie
B: warn
N: warnem
Msc: warnie
W: warnie

 Więc są to zapożyczenia do języka polskiego, bo przecież w angielskim odmiany przez przypadki rzeczownika nie ma ;)


Kompletny debilizm !! Słowo "warn" skrót od ang. warning tłumaczone na polski jako ostrzeżenie nie jest rzeczownikiem.

[ Dodano: 2009-09-15, 00:04 ]
Cytat: "Plm"
Cytat: "JazzCalifornia"
Dolaczona ankieta wyraznie kompromituje administracje chocby stwierdzeniem ze „to forum ma ponad 1200 uzytkownikow. Wniosek z tego ze odliczajac 24 glosy za tak, ponad 1100 „wielbicieli” forum, swoim milczeniem podziela poglady Szkutnika51. Z czym nie trudno sie nie zgodzic, lecz przyznac nie sposob


Teraz sam się kompromitujesz. Skoro w ankiecie udział wzięło tylko 42 użytkowników (z których większość uważa usunięcie za słuszne) to nie oznacza to, że pozostałe 1200 jest przeciwko. Oznacza to, że cała reszta ma w głębokim poważaniu szkutnika i całą tą dyskusję. Ale ok, mów sobie, że milczenie jest wyrazem poparcia dla szkutnika - jak Ci z tym lepiej, albo jakoś ci to pomaga.
Zrozum tylko jedno - nic na tym forum nie zwojujesz. Nic.


Następny prorok ! cholera.

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #61 dnia: Września 15, 2009, 16:58:08 »
Cytuj (zaznaczone)
Czy Szkutnik51 rażąco łamał zasady forum. Czy wykluczenie było słuszne?
Tak    
  55%  [ 26 ]
Nie    
  44%  [ 21 ]
 Głosowań: 47
Wszystkich Głosów: 47

Jeżeli ktoś zabiera się za tworzenie ankiety, niech najpierw poczyta sobie o tym np. w Metodologii babań społecznych, bo w tym czymś co ma przypominać ankietę jest kilka błędów i niewiem czy to jest zgodne z regulaminem

JazzCalifornia

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #62 dnia: Września 16, 2009, 01:18:00 »
Cytat: "Plm"
Cytat: "JazzCalifornia"
Dolaczona ankieta wyraznie kompromituje administracje chocby stwierdzeniem ze „to forum ma ponad 1200 uzytkownikow. Wniosek z tego ze odliczajac 24 glosy za tak, ponad 1100 „wielbicieli” forum, swoim milczeniem podziela poglady Szkutnika51. Z czym nie trudno sie nie zgodzic, lecz przyznac nie sposob


Teraz sam się kompromitujesz. Skoro w ankiecie udział wzięło tylko 42 użytkowników (z których większość uważa usunięcie za słuszne) to nie oznacza to, że pozostałe 1200 jest przeciwko. Oznacza to, że cała reszta ma w głębokim poważaniu szkutnika i całą tą dyskusję. Ale ok, mów sobie, że milczenie jest wyrazem poparcia dla szkutnika - jak Ci z tym lepiej, albo jakoś ci to pomaga.
Zrozum tylko jedno - nic na tym forum nie zwojujesz. Nic.


Najwyrazniej trudno Ci zrozumiec ze Szkutnika51 zablokowal Kuba na wyrazne polecenie z "gory"  a nie zostal "wyklety" przez uzytkownikow forum. I bedzie on wracal na ekran Waszych monitorow jeszcze przez dlugi czas. Mysle ze zapoczatkowal ON nowa ere w mysleniu przecietnych ludzi. A ja ?  jestem zwyklym uzytkownikiem ktory przeszedl z czytania tylko do pisania. Bo krew mnie zalewa jak ktos probuje kreowac moja wyobraznie !!
Zmian dokonuje sie trudno. Koniecznosc zmian trzeba najpierw zauwazyc, pozniej realizowac. Czy ktos lubi czy NIE, dlugo jeszce bedziemy musieli uczyc sie od zachodu wielu rzeczy. Zyczyl bym sobie aby te zmiany zaczely sie od kultury politycznej i zachowan
Wulgarnosc na polskich ulicach i w miejscach publicznych przekracza dopuszczalne normy. Jako przyklad moge podac ostatnia wizyte w kraju. Znajomi ze Szczecina, zaprosili mnie na koncert ?:) ..............zepolu Feel. Ktory mial odbyc sie  w Stargardzie Szczecinskim. Chcac sprawic im przyjemnosc uleglem. Idac ulicami nasluchalem sie do syta "polskiej kultury" ale nie to bylo najgorsze.  O przyjemnosciach przestalem mowic natychmiast po przekroczeniu ogrodzen amfiteatru.  Siedzenia byly tak brudne, zarosniete mchem ze kontakt z moimi spodniami i kreacjami pan byl nie do przyjecia. Postanowilem udac sie do samochodu po jakiekolwiek nakrycia aby uniknac zabrudzenia odziezy. Niestety uniemozliwiono mi ten zamiar gdyz nie moglem juz opuscic amfiteatru bez ponownego wykupienia blietu. Na nic zdaly sie wyjasnienia i skargi !! Koncert ogladalismy na stojaco !!
I w tym momencie przypomnialy mi sie wszystkie brzydkie slowa. Dlatego w zupelnosci rozumiem frustracje Szkutnika.
!! A dla oportunistow maly quiz. Wez karte i olowek i spisz 50 rzeczy w Twoim gospodarstwie ktore Cie otaczja. Pozniej zaznacz skad pochodza? zaloze sie ze oprocz rozpadajacych sie mebli, wiele "polskosci" nie znajdziesz !! I z czego mamy byc dumni?
Moze z polskich pilkarzy?
Pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #63 dnia: Września 16, 2009, 09:00:34 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Najwyrazniej trudno Ci zrozumiec ze Szkutnika51 zablokowal Kuba na wyrazne polecenie z "gory" a nie zostal "wyklety" przez uzytkownikow forum.


LOL może mnie oświecisz kto mi to kazał: któryś z ministrów, premier, prezydent, CBŚ, CBA, przewodniczący Parlamentu UE, sekretarz ONZ, a może papież? Bo bardzo chciałbym się dowiedzieć tego, co do dzisiaj jest przede mną zakryte... :(

Tyle piszesz o potrzebie wprowadzenia zmian - tylko dlaczego Szkutnik nie potrafił się dostosować do tych kilku zasad pilnujących między innymi kultury na tym forum. Poza tym, czy w Stanach jest inaczej? Mam tu na myśli dzielnice, gdzie mieszkają biedniejsi ludzie. Może trudno jest tam być wyzwanym od "madafaka"? Nie sądzę. Ale nikt takich ludzi nie uogólnia i nie bierze tego za przykład określający wszystkich Amerykanów. Więc wypraszam sobie, żebyś przenosił kulturę kilku gnojków na cały naród. Obrażasz takim gadaniem tych porządnych.

Cytat: "JazzCalifornia"
Wez karte i olowek i spisz 50 rzeczy w Twoim gospodarstwie ktore Cie otaczja. Pozniej zaznacz skad pochodza? zaloze sie ze oprocz rozpadajacych sie mebli, wiele "polskosci" nie znajdziesz !! I z czego mamy byc dumni?


Przepraszam, a jakie firmy jako jedne z pierwszych zaczęły przenosić kapitał do Chin i okolic? Bo najwyraźniej amerykańskim firmom też jest tam dobrze...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #64 dnia: Września 17, 2009, 10:19:01 »
JazzCalifornia czy ty rozumiesz co piszesz?
Cytat: "JazzCalifornia"
Mysle ze zapoczatkowal ON nowa ere w mysleniu przecietnych ludzi.

haha, Szkutnik51 to jakiś myśliciel, filozof?  :rotfl:  ;D  :lol2:

JazzCalifornia

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #65 dnia: Września 18, 2009, 00:25:04 »
Cytat: "Piotrek"
JazzCalifornia czy ty rozumiesz co piszesz?
Cytat: "JazzCalifornia"
Mysle ze zapoczatkowal ON nowa ere w mysleniu przecietnych ludzi.

haha, Szkutnik51 to jakiś myśliciel, filozof?  :rotfl:  ;D  :lol2:


A gdybym napisal ze dokladnie wiem co pisze to co? poskarrzysz sie nauczycielce?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #66 dnia: Września 18, 2009, 00:37:52 »
Nie, poskarży się mamie...

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #67 dnia: Września 18, 2009, 09:48:58 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Najwyrazniej trudno Ci zrozumiec ze Szkutnika51 zablokowal Kuba na wyrazne polecenie z "gory" a nie zostal "wyklety" przez uzytkownikow forum.


Skoro posiadasz takie informację to napisz przez kogo a i jeszcze udowodnij - jeśli nie jesteś kłamcą i osobą niewiarygodną.
Wirtualne Police - www.police24.pl

JazzCalifornia

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #68 dnia: Września 18, 2009, 23:41:19 »
Cytat: "admin"
Cytat: "JazzCalifornia"
Najwyrazniej trudno Ci zrozumiec ze Szkutnika51 zablokowal Kuba na wyrazne polecenie z "gory" a nie zostal "wyklety" przez uzytkownikow forum.


Skoro posiadasz takie informację to napisz przez kogo a i jeszcze udowodnij - jeśli nie jesteś kłamcą i osobą niewiarygodną.



Panie Mariuszu, czytac potrafie. Zdolnosc do logicznego rozumowania odziedziczylem po przodkach. A muzyka dala mi cholerna wrazliwosc na ton. Wracajac do Pana pytania.
Odpowiem tak. Roznica pomiedzy zachodnia demokracja i Polska, polega na tym ze w pierwszym przypadku mi trzeba cos udowodnic. W drugim, udowodnienie czegokolwiek jest niemozliwe !!

P.S. Jezeli powaznie mysli Pan o swoim Forum, radze zmienic moderatorow. Albo conajmniej odstapic od spraw powaznych.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #69 dnia: Września 19, 2009, 11:52:15 »
Pisząc o wykonaniu polecenia "z góry" obraża Pan mnie jak również adminów. Nie ma Pan dowodów - bo takich być nie może. Nie było żadnego polecenia z "góry" na odstrzelenie Szkutnika - nie ma różnicy między polską a zachodnią demokracją - wszędzie bezpodstawne oskarżenie jest KŁAMSTWEM. Jak widać i z logiką u Pana kiepsko i z wrażliwością na ton. Nie mam zamiaru udawadniać że nie jestem wielbłądem ale nie pozwolę aby ktokolwiek o mnie lub o adminach pisał BZDURY.

PS. Czy wchodząc do czyjegoś mieszkania od progu mówi Pan że trzeba inaczej poustawiać meble? Nie mam monopolu na forum - skoro to forum się Panu niepodoba może Pan pisać na innym lub założyć swoje.
Wirtualne Police - www.police24.pl

JazzCalifornia

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #70 dnia: Września 19, 2009, 14:55:17 »
Cytat: "admin"
Pisząc o wykonaniu polecenia "z góry" obraża Pan mnie jak również adminów. Nie ma Pan dowodów - bo takich być nie może. Nie było żadnego polecenia z "góry" na odstrzelenie Szkutnika - nie ma różnicy między polską a zachodnią demokracją - wszędzie bezpodstawne oskarżenie jest KŁAMSTWEM. Jak widać i z logiką u Pana kiepsko i z wrażliwością na ton. Nie mam zamiaru udawadniać że nie jestem wielbłądem ale nie pozwolę aby ktokolwiek o mnie lub o adminach pisał BZDURY.

PS. Czy wchodząc do czyjegoś mieszkania od progu mówi Pan że trzeba inaczej poustawiać meble? Nie mam monopolu na forum - skoro to forum się Panu niepodoba może Pan pisać na innym lub założyć swoje.


Oczywiscie, Was obraza wszystko. A odnoszac sie do Pana porownania. Czy ma Pan prawo obrazac swojego goscia  w domu? Czy zgani Pan swojego klienta ze nie wytarl butow przy wejsciu? Niech Pan przeczyta jeszcze raz swoja odpowiedz. Gra w "ping-ponga" Najgorsza z towarzyskich gier. Niech sie Pan wysili na bardziej intelektualna odpowiedz. Bzdur nie pisze. Jest to moje prywatne zdanie. Z ktorym moze sie Pan zgodzic lub nie. Nic pozatym. Takie sa reguly gry. Kultura konwersacji. Czego niestety brakjue i panu i poiltyce polskiej. A co do forum, sam decyduje gdzie bede pisal.
Pozdrawiam

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #71 dnia: Września 19, 2009, 23:22:18 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Jest to moje prywatne zdanie

Nie - bo publicznie mnie Pan obraża i pisze bzdury. Dziwnie Pan pojmuję kulturę konwersacji - zwłaszcza jeśli publicznie pisze Pan bzdury.

KŁAMIE PAN - a jeśli nie potrafi się Pan do tego przyznać to Pański problem - ale z takimi zasadami nie ma Pan prawa pouczać innych.
Wirtualne Police - www.police24.pl

JazzCalifornia

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #72 dnia: Września 20, 2009, 03:15:34 »
Cytat: "admin"
Cytat: "JazzCalifornia"
Jest to moje prywatne zdanie

Nie - bo publicznie mnie Pan obraża i pisze bzdury. Dziwnie Pan pojmuję kulturę konwersacji - zwłaszcza jeśli publicznie pisze Pan bzdury.

Stwierdzam że mamy odmienne spojrzenie na "kulturę konwersacji" i jako że jest Pan gospodarzem, wychodzę :)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #73 dnia: Września 21, 2009, 11:05:29 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Cytat: "admin"
Cytat: "JazzCalifornia"
Jest to moje prywatne zdanie

Nie - bo publicznie mnie Pan obraża i pisze bzdury. Dziwnie Pan pojmuję kulturę konwersacji - zwłaszcza jeśli publicznie pisze Pan bzdury.

Stwierdzam że mamy odmienne spojrzenie na "kulturę konwersacji" i jako że jest Pan gospodarzem, wychodzę :)


Wyszedłeś, a  swoich "prawd" nie udowodniłeś... szkoda, ale płakać nie będziemy.

RobertPolice

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #74 dnia: Września 21, 2009, 11:34:13 »
Cytat: "Plm"
Cytat: "JazzCalifornia"
Cytat: "admin"
Cytat: "JazzCalifornia"
Jest to moje prywatne zdanie

Nie - bo publicznie mnie Pan obraża i pisze bzdury. Dziwnie Pan pojmuję kulturę konwersacji - zwłaszcza jeśli publicznie pisze Pan bzdury.

Stwierdzam że mamy odmienne spojrzenie na "kulturę konwersacji" i jako że jest Pan gospodarzem, wychodzę :)


Wyszedłeś, a  swoich "prawd" nie udowodniłeś... szkoda, ale płakać nie będziemy.


Panie Hałgas. Rad nie zamierzam nikomu udzielać. Aby z rad korzystać trzeba wykazać trochę inteligencji.
Jest to tylko moja prywatna opinia.
Widzę że zupełnie nie radzi Pan sobie z administrowaniem tego forum. A mając takich moderatorów jak Kuba i Plm daleko Pan nie "dojedzie" Doprawdy "płakać "się chce, czytając takie odzywki ze strony administracji. Ignoracja i kompletny brak szacunku !!