Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Szkutnik51 rażąco  łamał zasady forum. Czy wykluczenie było słuszne?

Tak
29 (54.7%)
Nie
24 (45.3%)

Głosów w sumie: 24

Głosowanie skończone: Sierpnia 29, 2009, 01:51:53

Autor Wątek: Anonimowość a kultura na forum  (Przeczytany 43026 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #30 dnia: Września 06, 2009, 18:22:41 »
Cytat: "Piotrek"
Mariusz rozumiem ciebie, ale weź pod uwagę to że cała strona WP straci wtedy na popularności. Dużo osób wchodzi na WP tylko z powodu forum, które jest naprawdę potrzebne dla naszego regionu. Mam nadzieję że forum bedzie nadal funkcjonowało.

Piotrek, spokojnie. Delete dotyczy użytkowników, nie forum.
Ani Mariusz, ani Kuba, ani Plm nie napisali wprost jednej rzeczy. Napiszę więc ja: tak, to (i każde inne) forum to jest prywatny folwark Administracji. I jeśli komuś się wydaje, że ma tu prawo do większej wolności niż zechcą mu dać administratorzy, to... mu się wydaje.

Ps. Mam nadzieję, że w tej ambasadzie nikt nie umarł ze śmiechu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

JazzCalifornia

  • Gość
Wykasowany post
« Odpowiedź #31 dnia: Września 06, 2009, 21:39:06 »
Cytat: "jurgenson"
Panie Kuba!

Przypomnę, że jeżeli ktoś posiada Nick: szkutnik51, to nazywanie go szkodnikiem znając znaczenie tego słowa -uwłacza dobremu imieniu tego obywatela USA.
I jak sam Pan widzi wchodzimy powoli na bardzo ciekawy temat, jak można naruszyć: prawo polskie, prawo międzynarodowe, nie wspomnę o innych.
Jak Pan myśli, czy powinno się żądać wyciągnięcia sankcji od właściciela Sewera?
Kopia strony zostaje przesłana do USA celem analizy prawnej i konsularnej, zobaczymy, co oni na to.



Brawo, "jurgenson" !! Udał Ci się ten wybieg. Zrobiłęś "sieczkę" z mózgów całej tej wspaniałej "administarcji" .....no i nie tylko  :rotfl: Jak ONi się w to zaangażowali :)
A znając życie,szkutnik ma dwa obywatelstwa. Polskie i USA więc o ingerencji obcego obywatela w sprawy polskie nie ma zastosowania  :rotfl:  :rotfl:


A tak poważnie to nie było moim celem wykazywać "inteligencji" właściciela i moderatorów forum lecz wpływ anonimowości na kulturę i zachowania użytkowników. Ale widać że inteligencja użytkowników "poszła w las"

Kuba, czytałem krótki post (wykasowany) RobertaPoilce i przyznam że Ty chyba musisz być chory?

RobertPolice

  • Gość
Re: Wykasowany post
« Odpowiedź #32 dnia: Września 06, 2009, 21:45:12 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Cytat: "jurgenson"
Panie Kuba!

Przypomnę, że jeżeli ktoś posiada Nick: szkutnik51, to nazywanie go szkodnikiem znając znaczenie tego słowa -uwłacza dobremu imieniu tego obywatela USA.
I jak sam Pan widzi wchodzimy powoli na bardzo ciekawy temat, jak można naruszyć: prawo polskie, prawo międzynarodowe, nie wspomnę o innych.
Jak Pan myśli, czy powinno się żądać wyciągnięcia sankcji od właściciela Sewera?
Kopia strony zostaje przesłana do USA celem analizy prawnej i konsularnej, zobaczymy, co oni na to.



Brawo, "jurgenson" !! Udał Ci się ten wybieg. Zrobiłęś "sieczkę" z mózgów całej tej wspaniałej "administarcji" .....no i nie tylko  :rotfl: Jak ONi się w to zaangażowali :)
A znając życie,szkutnik ma dwa obywatelstwa. Polskie i USA więc o ingerencji obcego obywatela w sprawy polskie nie ma zastosowania  :rotfl:  :rotfl:


A tak poważnie to nie było moim celem wykazywać "inteligencji" właściciela i moderatorów forum lecz wpływ anonimowości na kulturę i zachowania użytkowników. Ale widać że inteligencja użytkowników "poszła w las"

Kuba, czytałem krótki post (wykasowany) RobertaPoilce i przyznam że Ty chyba musisz być chory?


Przestań się tym przejmować. Niech kasują. Sami stwarzają alternatywę - Razem do Europy.  A z postu jurgensona to tez sie uśmiałem. Jak łatwo tu manipulować i prowokować  :)

MiraL

  • Gość
Re: Wykasowany post
« Odpowiedź #33 dnia: Września 06, 2009, 22:01:18 »
Cytat: "RobertPolice"
Cytat: "JazzCalifornia"
Cytat: "jurgenson"
Panie Kuba!

Przypomnę, że jeżeli ktoś posiada Nick: szkutnik51, to nazywanie go szkodnikiem znając znaczenie tego słowa -uwłacza dobremu imieniu tego obywatela USA.
I jak sam Pan widzi wchodzimy powoli na bardzo ciekawy temat, jak można naruszyć: prawo polskie, prawo międzynarodowe, nie wspomnę o innych.
Jak Pan myśli, czy powinno się żądać wyciągnięcia sankcji od właściciela Sewera?
Kopia strony zostaje przesłana do USA celem analizy prawnej i konsularnej, zobaczymy, co oni na to.



Brawo, "jurgenson" !! Udał Ci się ten wybieg. Zrobiłęś "sieczkę" z mózgów całej tej wspaniałej "administarcji" .....no i nie tylko  :rotfl: Jak ONi się w to zaangażowali :)
A znając życie,szkutnik ma dwa obywatelstwa. Polskie i USA więc o ingerencji obcego obywatela w sprawy polskie nie ma zastosowania  :rotfl:  :rotfl:


A tak poważnie to nie było moim celem wykazywać "inteligencji" właściciela i moderatorów forum lecz wpływ anonimowości na kulturę i zachowania użytkowników. Ale widać że inteligencja użytkowników "poszła w las"

Kuba, czytałem krótki post (wykasowany) RobertaPoilce i przyznam że Ty chyba musisz być chory?


Przestań się tym przejmować. Niech kasują. Sami stwarzają alternatywę - Razem do Europy.  A z postu jurgensona to tez sie uśmiałem. Jak łatwo tu manipulować i prowokować  :)


Radzę uważać bo pozabierają nam obywatelstwa :) Jak nie Polski to przynajmniej Polic.
Smiać mi się chcę jak faktycznie można manipulować ludzką opinią. Ci "mądrzejsi" gimnazjaliści na uługach jakiegoś faceta każą każdemu "spiewać" jak ON chce. Dla dobra Polic oczywiście. Fakt,że nic tu mnie nie trzyma. Ale sentyment do Polic i kraju nie pozwala mi spokojnie patrzeć na te wszystkie przekręty i sposób traktowania obywatela. Jak widać nie tylko w urzędach. Ci nieświadomi ludzie dają się wodzić za nos garstce postkomunistycznych "wybrańców" !!
wydaje mi się że lepiej pracować w klozecie niż na "poletku Pisańskiego" Ale czas biegnie nieubłagalnie.
Pozdrawiam.

RobertPolice

  • Gość
Re: Wykasowany post
« Odpowiedź #34 dnia: Września 06, 2009, 22:12:59 »
Cytuj (zaznaczone)


Radzę uważać bo pozabierają nam obywatelstwa :) Jak nie Polski to przynajmniej Polic.
Smiać mi się chcę jak faktycznie można manipulować ludzką opinią. Ci "mądrzejsi" gimnazjaliści na uługach jakiegoś faceta każą każdemu "spiewać" jak ON chce. Dla dobra Polic oczywiście. Fakt,że nic tu mnie nie trzyma. Ale sentyment do Polic i kraju nie pozwala mi spokojnie patrzeć na te wszystkie przekręty i sposób traktowania obywatela. Jak widać nie tylko w urzędach. Ci nieświadomi ludzie dają się wodzić za nos garstce postkomunistycznych "wybrańców" !!
wydaje mi się że lepiej pracować w klozecie niż na "poletku Pisańskiego" Ale czas biegnie nieubłagalnie.
Pozdrawiam.


Skoro nie za opinie tu się szykanuje,więc wyrażę i swoją. Zgodnie z narzucanym standartem,ci glupsi wyjechali pracować w "klozetach" a kwiat "inteligencji' pozostał w kraju.
Zobaczymy jak ta "świta" wyglądać będzie z tak potężnym długiem budżetowym po prywatyzacji ZCH. Będziemy musieli zwolnić miejsca w klozetach??
A tak prywatnie to to forum niedługo nadawać się będzie tylko do anonsów typu:
Skundlona suczka zagineła,proszę o wiadomość.
Pozdrawaim.

Gratuluje świetnej postawy piłkarzy narodowych w kolejnej walce o  RPA

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #35 dnia: Września 06, 2009, 22:47:28 »
jak nic Cię tu nic nie trzyma to zabieraj się stąd !!! a nie siejecie jakąś propagandę na tym forum .!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Zafrina

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #36 dnia: Września 07, 2009, 10:46:20 »
A może by tak stworzyć jeden odrębny temacik dla "niepokornych"? Oznaczony byłby jaskrawym kolorem z dopiskiem - "tylko dla forumowiczów o silnych nerwach"  :devil:  Takie miejsce, gdzie można by było wylać wszelkie swoje żale i pretensje. Może forumowicze korzystający z tego wirtualnego wora treningowego nie przenosili by swoich frustracji na wszystkie pozostałe tematy??

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #37 dnia: Września 07, 2009, 19:39:25 »
Cytuj (zaznaczone)
 




A może by tak stworzyć jeden odrębny temacik dla "niepokornych"? Oznaczony byłby jaskrawym kolorem z dopiskiem - "tylko dla forumowiczów o silnych nerwach"  Takie miejsce, gdzie można by było wylać wszelkie swoje żale i pretensje. Może forumowicze korzystający z tego wirtualnego wora treningowego nie przenosili by swoich frustracji na wszystkie pozostałe tematy

jestem za bo nie długo wszyscy zostaną usunięci z tego forum oprócz adminów oczywiście

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #38 dnia: Września 07, 2009, 19:46:52 »
Cytuj (zaznaczone)
jestem za bo nie długo wszyscy zostaną usunięci z tego forum oprócz adminów oczywiście


Nikt nie będzie usunięty jeśli nie będzie łamał Regulaminu :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #39 dnia: Września 08, 2009, 09:50:21 »
Tak nawiasem mówiąc, kiedyś za komuny jak najpierw popsute społeczeństwo próbowano wychować to umieszczali takie tabliczki w miejskich WC - żądasz czystości, zachowaj ją sam !

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #40 dnia: Września 11, 2009, 21:25:57 »
Jak zwykle rozpisałem się na pół strony, ale dobre poczucie humoru powiedziało mi: Zostaw to! Posłuchałem go i nie narzekam. Mój lekarz mnie za to pochwali. Dziwię się, że Ci "Niepokorni" mają jednak czas, żeby pisać na tym forum jakie to ono jest złe i niedobre. Czyimi to pionkami nie jesteśmy i jakiś sił i układów nie popieramy. Jest tyle rzeczy do zrobienia: można poczytać dzieciom, można pójść na spacer. Przyniesie to więcej korzyści niż wylewanie tu swoich żali.

Cytat: "Zafrina"
A może by tak stworzyć jeden odrębny temacik dla "niepokornych"? Oznaczony byłby jaskrawym kolorem z dopiskiem - "tylko dla forumowiczów o silnych nerwach"  :devil:  Takie miejsce, gdzie można by było wylać wszelkie swoje żale i pretensje. Może forumowicze korzystający z tego wirtualnego wora treningowego nie przenosili by swoich frustracji na wszystkie pozostałe tematy??


Pomysł dobry, ale potrzebna dobrego firewall'a, żeby tak forum podzielić. Solidnej tamy potrzeba by to morze frustracji zatrzymać.

PS. Wykidajło Trafiłeś w sedno sprawy. Może by tak Twój cytat nad wejściem do forum umieścić? Tak jak napis o porzucaniu nadziei w boskiej komedii na bramie piekieł. [:

piotrus^

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #41 dnia: Września 12, 2009, 00:15:11 »
Ja jestem z tych "pół-niepokornych" ale....
Zastanawia mnie jedno, teraz nagle cala administracja są w jak najlepszych układach z Panem YAKiem..... ktory jeszcze niedawno (niedawno - kwestia wzgledna ale przy niej zostane;) straszyl ich prokuratura, pozwami itp.... No i wlasnie po tym straszeniu zostalo zamkniete forum, czystki w tematach i uzytkownikach.... forum otwarte na nowo.... i taka zmiana pogladow wsrod administracji. Moze w "tym czasie" cos sie jednak wydazylo ze Administracja tak swoj punkt widzenia zmienila?

O nic nie oskarzam, to tylko moja spiskowa teoria dzejow.

No ale tym razem pozdrawiam;)

Zafrina

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #42 dnia: Września 12, 2009, 08:32:08 »
Cytat: "piotrus^"
Ja jestem z tych "pół-niepokornych" ale....
Zastanawia mnie jedno, teraz nagle cala administracja są w jak najlepszych układach z Panem YAKiem..... ktory jeszcze niedawno (niedawno - kwestia wzgledna ale przy niej zostane;) straszyl ich prokuratura, pozwami itp.... No i wlasnie po tym straszeniu zostalo zamkniete forum, czystki w tematach i uzytkownikach.... forum otwarte na nowo.... i taka zmiana pogladow wsrod administracji. Moze w "tym czasie" cos sie jednak wydazylo ze Administracja tak swoj punkt widzenia zmienila?

O nic nie oskarzam, to tylko moja spiskowa teoria dzejow.

No ale tym razem pozdrawiam;)


Hehe Każdy zasługuje na drugą szansę :). Osobiście uważam, że to pozytywne zjawisko i warto dążyc do konsensusów z pozostałymi forumowiczami. Mnie by raczej raziło w oczy ciągłe bezsensowne ścinanie się z błahych powodów.

Spisek? A może po prostu zgadzają się w swoich poglądach co do obecnych tematów? A może doszli do porozumienia na priv?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #43 dnia: Września 12, 2009, 09:20:42 »
Tak to prawda, z yakiem też było parę incydentów, lecz po każdym takim incydencie była wymiana pw z wyjaśnieniem sytuacji. Z tym, że incydenty te dotyczyły tylko i wyłącznie nieprzestrzegania regulaminu - teraz jak widać reguły generalnie są przestrzegane :). Szkoda, że Szkutnik nie miał takich chęci, bo na początku dostawał wiele szans. No ale cóż.

I żadnej tu teorii spiskowej bym nie tworzył - uwierzcie, tamtego bałaganu nie dało się uprzątnąć ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
Anonimowość a kultura na forum
« Odpowiedź #44 dnia: Września 12, 2009, 09:28:03 »
Jeszcze trochę, a uwierzę, że jestem arabskim terrorystą na tym forum...