Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 115472 razy)

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #105 dnia: Września 03, 2009, 13:22:29 »
Cytat: "Ata"
W odpowiedzi na błyskotliwe komentarze:

-jak pisalam nie chcialam otwierac lokalu rok czy dwa lata temu, może było wówczas było ich pełno...

-Pani/Panie "Storczyk" otworz gastronomie na piętrze w Kindze- trzymam kciuki

-tak ja czekam na manne z nieba...i nie wiadomo czemu nie zauważylam super wyremontowanych lokali w blaszakach

-może nie każdy w Policach lubi hot-dogi z wózka, ciuchy z lumpeksu albo chińszczyzne z ryneczku...

Pozdrawiam fachowców


Może nie czujesz klimatu te remonty może specjalnie są tak robione żeby  bogactwem nie kluć ludzi po oczach,  coś na taką nowo-modę typy „ stara chłopska chata ”. Wystarczy spojrzeć  na warzywniak przy sklepie STOKROTKA i furorę jaką robi na Policach.
Może pomyśl nad gastronomią np. coś w stylu PRL-u
 :lol2:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #106 dnia: Września 03, 2009, 13:34:24 »
Cytat: "Ata"
może nie każdy w Policach lubi hot-dogi z wózka, ciuchy z lumpeksu albo chińszczyzne z ryneczku...

Pozdrawiam fachowców
Dziękuje jestem fachowcem od gastronomi i życzę Ci powodzenia w realizacji planów ale to potrzeby rynku weryfikują co się przyjmie.Co z tego że otworzysz ekskluzywny lokal czy sklep jak ludzie nie przyjdą tylko pozwiedzają a Tobie zostaną do zapłacenia rachunki.Ciuch buda no cóż to ludzie tam chodzą i widać tego im potrzeba .Ty możesz otworzyć Armaniego ,Bossa nikt Ci nie broni .Tylko dużo ludzi już próbowało i na razie nici .

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #107 dnia: Września 03, 2009, 14:27:20 »
Cytat: "Storczyk"
na moich oczach facet zadeptał karalucha , skąd w nowym bloku karaluchy?


A no zapewne z hotelow... W momencie kiedy zacznie sie rozbiorka pierwszego hotelu mozemy byc swiadkiem inwazji wszelkie masci potworow:D:D:D
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #108 dnia: Września 03, 2009, 15:11:50 »
Ata nikt nie pisał że w hotelach były super remonty, tylko poprostu remonty. Po drugie nie mam-,y, wpływu na czynsze za lokale tylko właściciele, a jak chcesz tani lokal to otwórz sobie w Jasienicy małą gastronomie, a jak Cię nie stać na drogi to nie narzekaj. Widocznie masz za duże ambicje i wygórowane marzenia. Weż kredyt (najlepiej w moim biurze :devil: ) albo poodkładaj jeszcze parę lat może uda Ci się uzbierać na lepszy lokal. I nie miej do nikogo pretensji że nie umiesz sobie znaleść lokalu, albo że za drogi. Jak będę miał w nowych budynkach po hotelach pomieszczenia to jak dadzą wykupić( za jakiś czas) to tez pier.... taką stawkę że głowa boli, za wynajem. Więc uważam że więcej Twojego narzekania nikt nie ma ochoty słuchac, a tym bardziel ludzie którzy na codzień zmagają się z za dużymi czynszami i wszystkim co utrudnia prowadzenie działalnosci..
A rada jest taka; daj ogłoszenie że szukasz lokalu w centrum po remoncie za 5zl za metr> i czekaj może ktoś się zgłosi

zaski

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #109 dnia: Września 03, 2009, 15:29:19 »
Cytat: "Storczyk"
A za takie pieniądze to w Kindze stoją puste tylko brać

przecież w kindze nic się nie uchowa ewentualnie kolejny fryzjer albo solarium. żeby nie empik to by nie było po co w ogóle tam wchodzić no może jeszcze sklep papierniczy (bo księgarni to nie przypomina) we wrześniu po książki do szkoły.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #110 dnia: Września 03, 2009, 19:03:06 »
W nowych blokach jak ich postawią więcej też będą stały puste bo czynsz duży a Police to trudny rynek zbytu jeszcze teraz jak nie wiadomo co będzie z Z.CH.Zostało tylko prosić Boga aby ludzie mieli prace bo inaczej to sklepy i puby będą świecić pustkami a Police będą wioską po pegierowską.

zaski

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #111 dnia: Września 03, 2009, 20:26:29 »
Cytat: "Storczyk"
puby będą świecić pustkami

no w końcu jakieś pozytywne rokowania na przyszłość

89anula11

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #112 dnia: Września 03, 2009, 23:28:35 »
Cytat: "Ata"
Kwestie mieszkan pomijam...
Ale nie mogę zrozumieć ideoologii zamknietego przetargu na lokale usługowe-niech sobie będa jak ktos opisał "wilgotne, nie wykończone porządnie..itp" to byłby mój problem.
Staram się o lokal pod działalność (w Policach nie ma takiech za wiele)-i nie chce otwierać kolejnej ciuchbudy, ani komisu z wozkami, i mogłabym zaplacic wiecej byle mieć lokal, ale gmina nie chce uczciwego przetargu, na zasadach-kto da wiecej ma lokal-nie chce zarobic, dalej liczą sie tylko uklady.... szkoda

Jeszcze od niedawna słyszałam że kupcy mają być przenoszeni tylko ci
którzy będą "burzeni". Czyli przeniosą tą czwórkę a reszta lokali trafi
na wolny rynek, miały być sprzedawane żeby pozyskać fundusze na dalszą
budowę. A dzisiaj się dowiaduję do mojej fryzjerki że oni przechodzą
również pomimo iż ich lokal ma być burzony za ok. 5 lat
Cytat: "Uchwała nr XL/301/09
Rady Miejskiej w Policach"
w § 9 pkt. 6
proponowania lokalu zamiennego dotychczasowemu najemcy, któremu
wypowiedziano umowę najmu w związku z koniecznością przeznaczenia
wynajmowanego przez niego lokalu na cele niekomercyjne, lub z uwagi na
ważny interes Gminy".


Czytam i nie bardzo to rozumiem, znaczy niby co za 5 lat będziemy
musieli zburzyć pani lokal z zamian już dziś zaproponujemy pani lokal w
nowym budynku, a wypowiedzenie spiszemy później gdzieś na kolanie .
Czy nie powinno być najpierw wypowiedzenie a później proponowanie ???
Czy to nie jest jakoś naciąganie tego przepisu ???

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #113 dnia: Września 03, 2009, 23:52:55 »
Bardzo dobrze według mnie, niech zapełniają w pierwszej kolejności handlarzami etc, a kolejne domy będa miały więcej lokali na wolne przetargi. Tak czy siak liczba lokali się nie zmieni, a koleżanka fryzjerka i tak ma przecież przejść, więc w czym problem? A jeśli chodzi o fundusze to nie nasza w tym głowa tylko radnych i burmistrza.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #114 dnia: Września 04, 2009, 09:08:59 »
To nie tajemnica gmina od początku mówiła że lokale które zostaną będą zaproponowane następnym kupcom z pozostałych blaszaków .A powstałe puste  lokale będą do wynajęcia.Nie wiem skąd te zdziwienie.
Cytat: "89anula11"
Czyli przeniosą tą czwórkę a reszta lokali trafi
na wolny rynek, miały być sprzedawane żeby pozyskać fundusze na dalszą
budowę. A dzisiaj się dowiaduję do mojej fryzjerki że oni przechodzą
również pomimo iż ich lokal ma być burzony za ok. 5 lat
Nie czwórkę tylko siedem osób bo dochodzi przybudówka lombard i Bajlo ale z tego co wiem Pan z Bajlo jakimś cudem nie będzie burzony i dostanie w następnym bloku duży.Jedna fryzjerka też zrezygnowała za wysoki czynsz był tego powodem.I zostało 5 osób z tego bloku na nowe sklepy.

[ Dodano: 2009-09-05, 10:31 ]
Postawili ławeczki pod nowymi blokami na ul.Bankowej zaczyna się robić ładnie.Tylko żeby już odbiór budynku wreszcie był .Jak oni mogli takiego babola strzelić jeden pion nie został podłączony do kanalizacji i na nowo poraź trzeci rozkopali i kładą kanalize.

[ Dodano: 2009-09-09, 11:50 ]
I cisza dalej bloków nie oddają bo okazało się że trzeba kable podciągnąć do prądu jakby wcześniej nie wiedzieli. Już piąty raz kopią i rozkuwają beton.Tak dzieje się  tylko w Polsce przecież ktoś za to odpowiada ktoś bierze pieniądze .Ale najważniejsze że w prasie odtrąbili oddanie bloku . Może w październiku może w grudniu popołudniu :rotfl:

perez

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #115 dnia: Września 30, 2009, 18:50:48 »
Jestem przerażony tym co tu się wypisuje o nowych najemcach mieszkań. Jestem mieszkańcem tych przybytków rozkoszy"płacę uczciwie po 600 zl miesięcznie i nowego nie dostałem"Mieszkam w 9 a te mieszkania są dla 11. Żadnym menelem ani złodziejem nie jestem i wypraszam sobie takie sugestie.Wracając do darmowego przekazania mieszkań,przypominam ,że 90% mieszkańców osiedla "Chemik" dostała za grosze własność na mieszkanie,i nikt im tego nie wypomina. Ja też bym chętnie kupił mieszkanie za 1000-1500 zl i teraz się wymądrzać.Co do regulaminu przydziału mieszkań, to lokal dostają ci co płacili uczciwie przez 10 lat"1999-2009"pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #116 dnia: Września 30, 2009, 19:25:26 »
Proszę nie pogrubiać całych postów - boldowanie służy tylko do wyróżnienia FRAGMENTU tekstu.

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #117 dnia: Września 30, 2009, 20:02:51 »
Tyle hałasu, a w pierwszym bloku mamy chyba pięć lokali wolnych i z tego co wiem chętnych niema. Proponowali niektórym kupcom z kolejnych hoteli żeby już teraz przeszli do tych lokali. Chętnych brak, czynsz kosmos, jak na polickie warunki. Niema się więc czemu dziwić.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #118 dnia: Października 01, 2009, 22:24:21 »
Strasznie wandalizm nastąpił wokół nowego bloku ładne ławeczki już zostały zniszczone :| ciekawe czy kamera to ujęła ????
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #119 dnia: Października 02, 2009, 11:34:39 »
Cytat: "lupka"
Chętnych brak, czynsz kosmos, jak na polickie warunki. Niema się więc czzecinaemu dziwić.
I tu jest pies pogrzebany ,czynsz jak z centrum Szczecina to i nie dziwota że nie ma chętnych bo w Szczecinie za te pieniądze stoi pełno pustych .Ale nasza kochana Gmina zrobi wszystko aby pognębić lokalny biznes ,tak więc sklepów będzie ubywać bo każdy się boi takiego czynszu. Doliczyć trzeba ubezpieczenie ,pensje dla pracowników ,podatki jak ktoś umie liczyć to rezygnuje.A poza tym to blok nie jest jeszcze oddany bo to jeden wielki bubel a pamiętam że we wrześniu mieli już mieszkać ludzie .Nie ma gazu ,światła bo zapomnieli podłączyć :rotfl: