Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 115963 razy)

zaski

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 31, 2009, 21:58:37 »
jezat, przecież to ty jesteś Guru tego forum jedynym i nieomylnym, wszechwiedzącym a tak prozaicznej rzeczy nie wiesz?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #91 dnia: Września 01, 2009, 14:16:04 »
Dziś było można oglądać lokale handlowe w nowym bloku na Bankowej.No cóż lokale byle jak wykończone wilgoć zamalowana pomijając że projektant tych lokali by się dziś przydał bo posłuchałby co mówili kupcy na środku każdego sklepu filar duży ,skrzynki z prądem na salach sprzedażowych ,zamalowana wilgoć ,chodziliśmy grupą oglądać te sklepy i punkty usługowe na moich oczach facet zadeptał karalucha , skąd w nowym bloku karaluchy?Zaplecza byle jak zrobione a brak nawet małego magazynu .Medal z czarnego salcesonu dla architekta .I to są te luksusy z wilgocią i karaluchami na dzień dobry kupcy muszą zrobić deratyzacje .

zaski

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #92 dnia: Września 01, 2009, 15:13:44 »
nie tylko kupcy, to ma sens tylko jak wszyscy zrobią inaczej to bez sensu. W ogóle sprawę zgłosić administratorowi niech robi dezynsekcję i deratyzację i tyle. Po za tym robaczki mogli porzucić "uprzejmi", którzy pozostają bo się nie załapali na nowe

Ata

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #93 dnia: Września 01, 2009, 15:22:06 »
Kwestie mieszkan pomijam...
Ale nie mogę zrozumieć ideoologii zamknietego przetargu na lokale usługowe-niech sobie będa jak ktos opisał "wilgotne, nie wykończone porządnie..itp" to byłby mój problem.
Staram się o lokal pod działalność (w Policach nie ma takiech za wiele)-i nie chce otwierać kolejnej ciuchbudy, ani komisu z wozkami, i mogłabym zaplacic wiecej byle mieć lokal, ale gmina nie chce uczciwego przetargu, na zasadach-kto da wiecej ma lokal-nie chce zarobic, dalej liczą sie tylko uklady.... szkoda

jezat

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #94 dnia: Września 01, 2009, 16:57:54 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "zaski"
jezat, przecież to ty jesteś Guru tego forum jedynym i nieomylnym, wszechwiedzącym a tak prozaicznej rzeczy nie wiesz?

A ja naiwny myślałem,że twoja wiedza o blaszakach jest nieograniczona.Myliłem się tak samo jak w przypadku wiedzy o bolszewickim rozdawnictwie
mieszkań komunalnych.
To poprawna wersja poprzedniego postu.

ela

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #95 dnia: Września 02, 2009, 00:17:46 »
Cytat: "Ata"
Kwestie mieszkan pomijam...
Ale nie mogę zrozumieć ideoologii zamknietego przetargu na lokale usługowe-niech sobie będa jak ktos opisał "wilgotne, nie wykończone porządnie..itp" to byłby mój problem.
Staram się o lokal pod działalność (w Policach nie ma takiech za wiele)-i nie chce otwierać kolejnej ciuchbudy, ani komisu z wozkami, i mogłabym zaplacic wiecej byle mieć lokal, ale gmina nie chce uczciwego przetargu, na zasadach-kto da wiecej ma lokal-nie chce zarobic, dalej liczą sie tylko uklady.... szkoda


jakie układy? przecież lokale użytkowe w nowych budynkach to forma zadośćuczynienia dla kupców za wyburzenie blaszaków. chcesz kupić lokal - poszukaj oferty w BIP-ie albo na tablicy ogłoszeń.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #96 dnia: Września 02, 2009, 13:06:46 »
Cytat: "Ata"
Kwestie mieszkan pomijam...
Ale nie mogę zrozumieć ideoologii zamknietego przetargu na lokale usługowe-niech sobie będa jak ktos opisał "wilgotne, nie wykończone porządnie..itp" to byłby mój problem.
Staram się o lokal pod działalność (w Policach nie ma takiech za wiele)-i nie chce otwierać kolejnej ciuchbudy, ani komisu z wozkami, i mogłabym zaplacic wiecej byle mieć lokal, ale gmina nie chce uczciwego przetargu, na zasadach-kto da wiecej ma lokal-nie chce zarobic, dalej liczą sie tylko uklady.... szkoda

Nie wiem skąd się urwałaś, ale dla Twojej informacji nie wszystkie lokale zajmą kupcy z byłych blaszaków. Lokali jest więcej niż kupców i na te wolne będzięeprzetarg otwarty, więc będziesz miała jeszcze okazje popodbijać cenę za lokal.Życzę oczywiście powodzenia. A nawiasem lokale w przetargu zamkniętym kupcom należą się jak... wiadomo co

Ata

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #97 dnia: Września 02, 2009, 21:51:48 »
Widocznie niektórzy rzadko zaglądaja na tablicę w BIP-ie chyba,że chcą lokalu w piwnicy albo na Konopnickiej(lokale ktorych gmina kolejnyi rok probuje sie bezsilnie pozbyć w przetargach...) szukam lokalu w Policach od ok 7 miesięcy i niezauwazylam,żeby było w czym wybierać, jedyne pocieszenie to powstające lokale kolo ronda.

A zadośc uczynienie za lokale w blaszakach... chyba tylko w Policach takie rzeczy sie zdarzają (myśle,że przynajmniej od 6lat jasne było co czeka blaszaki, więć jak nagle kupcow z hoteli to zaskoczyło...a niby skąd mieli tak niskie ceny najmu).

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #98 dnia: Września 02, 2009, 22:23:35 »
Cytat: "Ata"
.a niby skąd mieli tak niskie ceny najmu).

 Ceny najmu miał każdy inne bo większość brała lokale z przetargu,każdy mógł startować, Ata również, a po drugie każdy te nory w hotelach remontował i trudno żeby płacili jakieś kosmiczne sumy jakby Ata Mądralińska nie wiedziała.
Cytat: "Ata"
A zadośc uczynienie za lokale w blaszakach... chyba tylko w Policach takie rzeczy sie zdarzają
Nie tylko w Policach, a po drugie jeśli chodzi o Police to jest kontynuacja polityki która miała miejsce z kupcami z ryneczku i nie wiem czemu kupcy z hoteli mieli by mieć inaczej.
Cytat: "Ata"
szukam lokalu w Policach od ok 7 miesięcy
To tylko świadczy o znajomości rynku i obrotności Aty. Ja za każdym razem kiedy potrzebowałem lokalu w Policach znajdowałem go bez problemu i nie tylko ja

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #99 dnia: Września 02, 2009, 23:13:40 »
Cytat: "lupka"
Ceny najmu miał każdy inne bo większość brała lokale z przetargu,każdy mógł startować, Ata również, a po drugie każdy te nory w hotelach remontował i trudno żeby płacili jakieś kosmiczne sumy jakby Ata Mądralińska nie wiedziała.
Jakby chciała to tych lokali zawsze było pełno mogła brać remontować widocznie czeka na mannę z nieba albo jest mało operatywna.A w nowych blokach to myślą chyba że za darmo, czynsz ok 4 tysięcy zależy od powierzchni .A za takie pieniądze to w Kindze stoją puste tylko brać ,za te pieniądze to w centrum Szczecina można wynająć.Poza tym znowu  rozkopali chodnik  bo w jakimś pionie nie podłączyli kanalizacji ryją już trzeci raz bo stale coś nie tak i odbioru nie ma.Pechowy ten blok .

Ata

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #100 dnia: Września 03, 2009, 08:37:41 »
1. Ktore z lokali w hotelach sa po tych super remontach?!?no chyba, ze kolor na sciane i panele to juz ten super remont, jedune lokalegdzie rzeczywiście widzialam włożone pieniądze to salony fryzjerskie.
2. Kazdy mogl wziąć lokal w hotelu-tylko jak ja nie chce warzywaniaka albo komisu to lokal w hotelu sie nie nadawal i jak wiem ze go wyburza to tym bardziej-bo otwierając np lokal z gastronomią  pomalowanie scian i polozenie paneli nie wsytarczy....i inwestycja w blaszaku nie ma wtedy najmniejszego sensu.
3. I znowu wracam do tej dostepności lokali (i mojej nieobrotności) wszytsko zależy jaką chcecie prowadzić dzialaność... pod lokal uslugowy z gastronomią lokali do wyboru nie zauważyłam w Policach, a lokal po Remusie za 16000zł miesiecznie, to juz nie na moją kieszen.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #101 dnia: Września 03, 2009, 10:37:35 »
Cytat: "Ata"
Kazdy mogl wziąć lokal w hotelu-tylko jak ja nie chce warzywaniaka albo komisu to lokal w hotelu sie nie nadawal i jak wiem ze go wyburza to tym bardziej-bo otwierając np lokal z gastronomią pomalowanie scian i polozenie paneli nie wsytarczy....i inwestycja w blaszaku nie ma wtedy najmniejszego sensu.
A Koreańczyk otworzył całkiem przyzwoity lokal tyle tylko że chyba ruchu nie ma .A w nowym bloku nie ma nic co nadawałoby się na gastronomie bo to są małe lokale od 37m do 60 a sanepid swoje wymagania ma .Po prostu brak miejsca na zaplecze .A trochę się na tym znam .

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #102 dnia: Września 03, 2009, 10:38:59 »
Zawsze możesz zainwestować w super wypasiony wózek z hot dogami  :chef:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #103 dnia: Września 03, 2009, 10:42:40 »
Cytat: "pycek"
Zawsze możesz zainwestować w super wypasiony wózek z hot dogami
Odpadnie remont i czynsz 4 tysiące .

Ata

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #104 dnia: Września 03, 2009, 12:33:12 »
Cytat: "Storczyk"
Jakby chciała to tych lokali zawsze było pełno mogła brać remontować widocznie czeka na mannę z nieba albo jest mało operatywna.A w nowych blokach to myślą chyba że za darmo, czynsz ok 4 tysięcy zależy od powierzchni .A za takie pieniądze to w Kindze stoją puste tylko brać
Cytat: "pycek"
Zawsze możesz zainwestować w super wypasiony wózek z hot dogami


Jakby chciała to tych lokali zawsze było pełno mogła brać remontować widocznie czeka na mannę z nieba albo jest mało operatywna.A w nowych blokach to myślą chyba że za darmo, czynsz ok 4 tysięcy zależy od powierzchni .A za takie pieniądze to w Kindze stoją puste tylko brać ,za te pieniądze to w centrum Szczecina można wynająć.

W odpowiedzi na błyskotliwe komentarze:

-jak pisalam nie chcialam otwierac lokalu rok czy dwa lata temu, może było wówczas było ich pełno...

-Pani/Panie "Storczyk" otworz gastronomie na piętrze w Kindze- trzymam kciuki

-tak ja czekam na manne z nieba...i  nie wiadomo czemu nie zauważylam super wyremontowanych lokali w blaszakach

-może nie każdy w Policach lubi hot-dogi z wózka, ciuchy z lumpeksu albo chińszczyzne z ryneczku...

Pozdrawiam fachowców