Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196258 razy)

anilewe

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #330 dnia: Października 22, 2009, 23:04:47 »
Cytat: "yak"
Dąsajcie się ile chcecie. Burmistrzem 2010-14 będzie Władysław Diakun. Moja w tym głowa.


Nikt nie ma zamiaru sie dasac, ale ile razy mozna czytac jedno i to samo? Pierwszy raz spotykam sie z sytuacja, w ktorej obywatel miasta az tak pod kazdym wzgledem broni swojego burmistrza, nie pozwalajac przy tym innym pomyslec, rozwazyc, wyciagnac wnioskow. Panie Yak napisal Pan jasno, ze burmistrzem nastepnej kadencji bedzie Wladyslaw Diakun, niech Pan tego nie powtarza w kazdej swojej wypowiedzi, bo swiadczy to tylko o tym, ze traktuje Pan osoby uczestniczace w dyskusji jak bande debili do ktorych nic nie dociera. Pozdrawiam

anakonda

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #331 dnia: Października 22, 2009, 23:14:54 »
Pierwszy raz spotykam sie z sytuacja, w ktorej obywatel miasta az tak pod kazdym wzgledem wychwala i broni burmistrza[/quote]


Po prostu dla niektorych to jest byc albo nie byc, stad ta zacinajaca sie plyta u Yaka.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #332 dnia: Października 23, 2009, 01:15:05 »
Burmistrzem może być tylko Diakun, dlatego że:
1. Ludzie przyzwyczaili się do jego nazwiska i nikt nowy nie zakorzenił się w ich głowie (bo żadna formacja polityczna nie zadbała o to przez ostatnie 3 lata, a teraz jest już za późno).
2. Im więcej będzie się mówić w mediach politycznych źle o Diakunie, tym bardziej jego elektorat będzie zmotywowany (przykład Nowych Polic i P. Misiło jest aż nadto dobitnym przykładem).
3. Diakunowi nie trzeba pomagać (co otwarcie deklaruje Yak, i pewnie z czasem kilka innych osób),  z powodzeniem obroni się sam swoim nazwiskiem przed krytyką.

Burmistrzem nie powinien być Diakun bo:
1. Władza sprawowana zbyt długo psuje, jeśli nie samego Diakuna, to z całą pewnością jego zaplecze polityczne, zo zresztą widać co raz jaskrawiej.
2. Jeśli okaże się, że popełnił kłamstwo lustracyjne, nie powinien stawać w szranki wyborcze w 2010 roku. A to, jesli okaże się prawdą zostanie rozstrzygnięte po wyborach. Do tego czasu Gryf na plecach (nazwisku) Diakuna wprowadzi do rady miasta od 7 do 10 radnych.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #333 dnia: Października 23, 2009, 01:26:27 »
Co za buta i pycha przemawia przez niektórych głosować będę na kogo mi się podoba.Nie mam nic przeciw p.Diakunowi ale nie lubię jak ktoś nachalnie tylko jedno w koło czasem odnosi to odwrotny skutek.A po za tym przydał by się już ktoś nowy na burmistrza Police potrzebują kogoś młodego rzutkiego z głową na karku i pomysłem na pogłębiający się kryzys .Nasz Burmistrz ma złych doradców pora przewietrzyć Gminę .Nadmienię że panowie K też nie są kandydatami na to stanowisko.Ale czasu jeszcze dużo pożyjemy zobaczymy .

[ Dodano: 2009-10-23, 01:28 ]
Cytat: "babadraba"
Władza sprawowana zbyt długo psuje, jeśli nie samego Diakuna, to z całą pewnością jego zaplecze polityczne, zo zresztą widać co raz jaskrawiej.
Całkowicie się z tym zgadzam .

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #334 dnia: Października 23, 2009, 05:02:27 »
Cieszę się "babadraba", że podzielasz moje przekonanie odnośnie kolejnego burmistrza. Jak słusznie piszesz - będzie nim Władysław Diakun.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #335 dnia: Października 23, 2009, 05:43:08 »
Cytat: "yak"
Burmistrzem 2010-14 będzie Władysław Diakun. Moja w tym głowa.

To brzmi źle, bardzo źle. Czyżby obywatel yak miał wpływ na wynik wyborów, inny niż normalny tryb wyborczy? Gdzie prokurator? PKW?
Poza tym, wygląda to na fanatyzm, a to już zdrowe nie jest.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #336 dnia: Października 23, 2009, 05:54:08 »
Pogadamy po wyborach!

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #337 dnia: Października 23, 2009, 10:09:46 »
Cytat: "yak"
Pogadamy po wyborach!

Panie Yak, skoro już zostało wszystko roztrzygnięte dzięki Panu, to po co wybory? Niech Pan napisze pismo do PKW i od razu do RM by zrezygnowali z organizowania wyborów na burmistrza w naszym okręgu. Dzięki temu zostaną zaoszczędzone niemałe pieniądze, a Pan dodatkowo będzie miał dużego + za znajdowanie sposobów na oszczędności budżetowe.

A tak na poważnie. Co Pan sobie wyobraża? Że ma Pan monopol na wiedzę i informacje? Pan jest wszechwiedzący i wszechmogący, a pozostali policzanie to zwykli abderyci?
Powiem Panu jedno- to co Pan wyprawia to Pana sprawa, ale jeśli jest Pan zaślepiony w swej arogancji, bucie i zarozumialstwie, to napiszę Panu, że nie tyle szkodzi Pan sobie, co szkodzi Pan swoimi wypowiedziami Panu Diakunowi. Dlaczego? Niech się Pan zastanowi, dlaczego.
Pozdrawiam.

Offline polichrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #338 dnia: Października 23, 2009, 11:38:02 »
We wtorki w TVP1 powtarzają serial 'Rancho'. Proponuję obejrzeć ostatnie odcinki serialu i przypomnieć sobie jak skończyły się tam wybory. Panie 'Czerpak', w serialu Pan przegrał. Jestem pewien na 1000% (tysiąc), że polickie realia 2010 roku to potwierdzą.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #339 dnia: Października 23, 2009, 23:22:31 »
Cytat: "yak"
Cieszę się "babadraba", że podzielasz moje przekonanie odnośnie kolejnego burmistrza. Jak słusznie piszesz - będzie nim Władysław Diakun.


"Yak" cóż mogę powiedzieć, będzie bo być musi. Wynika to z ignorancji dużych ugrupowań politycznych, którym brakuje pomysłu i profesjonalizmu. Skoro przez mijające trzy lata nie wypromowano kontrkandydata to można teraz "pocałować psa w nos" i zabiegać tylko o miejsca w radzie miejskiej.
Jak pisałem wcześniej, władza sprawowana zbyt długo psuje. Jeśli nie samego Diakuna to jego zaplecze polityczne z pewnością. Zmiana przydałaby się już teraz ale jej nie będzie. Moim typem byłaby Elżbieta Jaźwińska - byle nie jako kandydatka polickiej lewicy w obecnym wydaniu.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #340 dnia: Października 24, 2009, 01:03:55 »
Posłuchaj "babadraba". Rozmawiasz uczciwie - ja też tak postąpię. Sytuacja jest, jaka jest. To, co twierdzę jest efektem naprawdę głębokiej analizy różnych okoliczności. W tej chwili moja diagnoza jest trafna, co więcej - słuszna. Ale co do kadencji 2014-2018 możemy rozmawiać (o ile dożyję). Możemy się nawet spotkać i cokolwiek uzgodnić. W tym co piszę nie ma koniunkturalizmu. Na dziś nie mam wątpliwości: na pewno Diakun! A na zaś - wszystko jest możliwe. Istnieje następstwo pokoleń. Wszystko jednak trzeba spokojnie przygotować.
Pozdrawiam serdecznie. J. A.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #341 dnia: Października 24, 2009, 01:07:32 »
Yak....wyrocznia pllicka  :rotfl:  tylko sie posmiać

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #342 dnia: Października 24, 2009, 01:18:36 »
Ten się śmieje, który się śmieje ostatni. Miałem Cię za inteligentną. Nie rozumiesz, co czynię?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #343 dnia: Października 24, 2009, 10:02:42 »
Cytat: "yak"
Ten się śmieje, który się śmieje ostatni. Miałem Cię za inteligentną. Nie rozumiesz, co czynię?
A kto myśli inaczej ten ten już nie inteligentny .To chyba pan nie wie co czyni ,złą przysługę burmistrzowi bo go pan ośmiesza .Diakun jeżeli ma zostać burmistrzem następnej kadencji to o tym zdecydują mieszkańcy Polic .

[ Dodano: 2009-10-24, 10:06 ]
Pani Jażwinska jak najbardziej tylko właśnie z jakiego ugrupowania?

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #344 dnia: Października 24, 2009, 10:40:04 »
Jeśli znamy już wynik przyszłorocznych wyborów samorządowych na burmistrza, to tylko źle to świadczy o możliwościach wyboru, jakie dane są polickiemu elektoratowi. Jest to w pewnym sensie pochodna procesów społecznych zachodzących w naszym mieście. Nie wykuwa się nowych elit, kto miał coś w głowie to wyjechał, zostały styropiany i aparatczycy. Diakun to dobra perspektywa dla pierników, ale nie dla tych, którzy chcieliby widzieć Police w regionalnej czołówce. Człowiek ten wspaniale konserwuje przeszłość, ale nie jest to postać przyszłości, żaden manager, żaden wizjoner, a raczej wytwór strajkowy, chłop-roztrop w rodzaju Wałęsy czy Jurczyka. Może starczał na czasy, kiedy to jeszcze zakłady dobrze przędły. Ale dziś?! Pan yak stara się przekonać forumowiczów do obecnego burmistrza, ale sama jego postać i to co robi jest wystarczającą przyczyną, by na Diakuna głosu nie oddać, wiedząc jakimi postaciami się otacza. Przykro mi, ale tak to odbieram.

Czasy się zmieniają, i zasługi minionych lat już nie starczają. Ze wszystkich wymienionych tu nazwisk moim skromnym zdaniem najciekawszą propozycją jest Jaźwińska. Najbardziej stonowana postać. Jeśli chciałaby wystartować, mogłaby powołać własną inicjatywę wyborczą, niekoniecznie z poparciem konkretnego ugrupowania politycznego. Nie wiadomo tylko, czy wyraża chęć i czy ma zaplecze. Być może objawi nam się jeszcze inna postać, choć nic na to na razie nie wskazuje. Police nie zasługują na wiarusów w przydużych garniturach, awanturników, chłopków, mściwców.