Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 226807 razy)

zaski

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #300 dnia: Października 19, 2009, 17:22:01 »
Cytat: "jezat"
Autorom tego granatu właśnie o to chodziło.Rzucić gównem a może coś się przyklei.

to stara sprawdzona komunistyczna metoda uprawiana od 1945 roku "kłamcie, kłamcie zawsze coś zostanie" a że PO tą metodę stosuje jakoś wcale mnie to dziwi, wkońcu to liberalna część PZPR, ooops przepraszam teraz się to nazywa demokratyczna lewica (nie mylić z SLD), czy też socjalistyczna. A że w Polsce jeszcze źle się to kojarzy to mamy PO. Urban i Michnik to ojcowie platformerskiej propagandy.

piesiek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #301 dnia: Października 19, 2009, 22:08:48 »
Cytat: "jezat"
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "rysiekzklanu"
Ale niesmak pozostał

Autorom tego granatu właśnie o to chodziło.Rzucić gównem a może coś się przyklei.Taką metodę przyjęła policka PO atakując Diakuna i Pisańskiego nadętymi do rozmiarów balonu
nieprawidłowościami.Kto mi odpowie na pytanie ,dlaczego komisja rewizyjna nie zrobiła tego na początku kadencji???


Dlaczego PO? Z tego co widziałem na sesji to raczej członek Komisji Rewizyjnej zarzucał niekompetęcje służbą gminnym,i brak kontroli nad podległymi podmiotami.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #302 dnia: Października 19, 2009, 22:28:39 »
Sposród najczęsciej wymienianych czyli W. Diakun v J. Kardziejonek - wybieram W. Diakuna. Biorąc wszelkie za i przeciw, któere powyżej zostały przestawione, najbardziej do mnie przemawia spokój oraz niekonfliktowość obecnego Burmistrza. Co może zaproponować Pan Kardziejonek- obecnie złote góry, ale potem? Zapewne to co Pan Krzystek...
Natomiast jako alternatywę dla tych dwóch osób- na stanowisku burmistrza widziałbym Pana Jerzego Manduka. Nie wiem, czy szerszemu gremium jest ta osoba znana, lecz może wspone że jest to człowiek mieszkający w Wołczkowie. Wykształcony- doktor nauk ekonomicznych. Za tym wykształceniem idzie także inteligencja i życiowa mądrość (poznałem Pana Jurka). Przez wiele lat był dyrektorem MZK w Szczecinie. W jego spoobie zarządzania przede wszystkim podobał mi sie jego spokój oraz sposób rozwiązywania konfliktowych sytuacji. Startował w ostanich wyborach na Prezydenta miest Szczecina. Niestety, bez sukcesu (brak zaplecza).
Jesli ktoś jeszcze zna Pana Manduka to niech też wtrąci się do dyskusji na temat tego człowieka jako potencjalnego kandydata na burmistrza.

rysiekzklanu

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #303 dnia: Października 20, 2009, 06:38:24 »
Cytat: "jezat"
nie zrobiła tego na początku kadencji???


Bo jeszcze była przy korycie? A inne świnie mniej się rozpychały?

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #304 dnia: Października 20, 2009, 09:58:30 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "zaski"
Cytat: "jezat"
Autorom tego granatu właśnie o to chodziło.Rzucić gównem a może coś się przyklei.

to stara sprawdzona komunistyczna metoda uprawiana od 1945 roku "kłamcie, kłamcie zawsze coś zostanie" a że PO tą metodę stosuje jakoś wcale mnie to dziwi, wkońcu to liberalna część PZPR, ooops przepraszam teraz się to nazywa demokratyczna lewica (nie mylić z SLD), czy też socjalistyczna. A że w Polsce jeszcze źle się to kojarzy to mamy PO. Urban i Michnik to ojcowie platformerskiej propagandy.

Przyganiał kocioł garnkowi.Przypomnę ci jeszcze jednego geniusza,którego zasługi w kłamstwach przewyższają w/w o całe wieżowce.To autor słynnej doktryny w układzie słonecznym
"nigdy nie pozwolimy aby białe nazywać białym a czarne czarnym"Wiesz o kim mówię??

anakonda

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #305 dnia: Października 20, 2009, 23:12:48 »
Nawiazujac do tematu kandydata na Burmistrza to:
PO wystawi Guzdziola lub Pachisa
GRYF wystawi Diakuna lub Arciszewskiego
PiS wystawi Drzeazge lub Tokarczyka
SLD wystawi Jazwinska (o ile wystawi kandydata)
Badelek wystawi Tarocinska
Moga sie  pojawic równiez  inni...
Ja osobiscie stawiam na Kazia Drzazge bo to porzadny chlop.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #306 dnia: Października 21, 2009, 00:02:49 »
Słuchaj Anakonda. Każdy, ale nie Drzazga! On nie zostanie burmistrzem, Tym razem ja gwarantuję! I proszę bez pytań lub uwag. To samo dotyczy Misiły. Też gwarantuję. Możecie się zastanawiać jak, ale mówię poważnie. Tym razem: śmiertelnie poważnie. Żaden z nich. Interpretujcie, jak chcecie.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #307 dnia: Października 21, 2009, 09:23:08 »
Cytat: "yak"
Każdy, ale nie Drzazga! On nie zostanie burmistrzem, Tym razem ja gwarantuję! I proszę bez pytań lub uwag. To samo dotyczy Misiły. Też gwarantuję. Możecie się zastanawiać jak, ale mówię poważnie. Tym razem: śmiertelnie poważnie. Żaden z nich. Interpretujcie, jak chcecie.

Faktycznie, nie ma co tu komentować, tylko poprosić administrację o wykasowanie tego postu.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #308 dnia: Października 21, 2009, 15:08:59 »
Yak,  jesteś chyba wszechmocny, że możesz składać takie deklaracje. Podeślesz tym Panom "Tomkową z CBA? Zmień ton wypowiedzi, ponieważ forumowicze przestaną traktować Cię poważnie.

anilewe

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #309 dnia: Października 21, 2009, 18:30:17 »
Cytat: "anakonda"
Nawiazujac do tematu kandydata na Burmistrza to:
PO wystawi Guzdziola lub Pachisa
GRYF wystawi Diakuna lub Arciszewskiego
PiS wystawi Drzeazge lub Tokarczyka
SLD wystawi Jazwinska (o ile wystawi kandydata)
Badelek wystawi Tarocinska
Moga sie  pojawic równiez  inni...
Ja osobiscie stawiam na Kazia Drzazge bo to porzadny chlop.


W takim razie ja zaglosuje na p. Tarociska. Dajmy szanse wykazac sie kobieta ;) tym bardziej, ze kobieta dobrze wyksztalcona.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #310 dnia: Października 21, 2009, 19:08:31 »
Umówmy się: chodzi o Panią Annę Tarocińską, tak się naprawdę nazywa. Ciekawa postać - do wzięcia pod uwagę w następnych kadencjach. Jak dożyję - pomogę.
A co do uwag pod moim adresem - powiem, jak Piłat. Quod scripsi - scripsi. Com napisał - napisałem (chodziło o INRI na krzyżu. Iesus Nazarenus Rex Iudoeorum. (Jezus Nazarejczyk Król Żydowski), na to nie chcieli się zgodzić arcykapłani, stąd odpowiedź Piłata). To było ponad 2000 lat temu.
Jest dziś, rok 2009. Wymienieni kandydaci na burmistrzów Polic się nie nadają. Z racji cech osobowościowych. Dlatego napisałem, co napisałem. Wierzę, że gdyby zechcieli startować, istnieją skuteczne metody zablokowania ich inspiracji. Nie ma powodów ujawniać ich teraz. Powtarzam niezmiennie: na dziś - najlepszym dla DOBRA POLIC kandydatem jest Władysław Diakun. Na zaś, czyli po nadchodzącej kadencji - możemy dyskutować.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #311 dnia: Października 21, 2009, 19:12:12 »
Drogi Panie Yaku, oburzać może nie treść, lecz forma wypowiedzi.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #312 dnia: Października 21, 2009, 19:22:15 »
Forma przeze mnie stosowana jest zawsze kulturalna. Bez obelg i inwektyw o ile mnie ktoś się nie czepia personalnie. Na tyle umiem pisać, by powiedzieć, co chcę, bez obrazy kogokolwiek. Ale zwykle bywa tak, że kiedy oponentom brakuje argumentów reagują tak, jak to drzewiej bywało: "Holoubek jest wspaniałym aktorem, lecz ma krzywy nos i prawdopodobnie jest Żydem". To są właśnie argumenty ad personam zamiast argumentów rzeczowych.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #313 dnia: Października 21, 2009, 19:35:33 »
Cytat: "airam"
Yak,  jesteś chyba wszechmocny, .
Raczej realistą. Też uważam, że obecny burmistrz (o ile wystartuje w wyborach) ma największe szanse na ponowny wybór. Pokuszę się na stwierdzenie, że je wygra, bo nie widzę tu wymienianych kandydatów, którzy mogliby mu zagrozić
<*)))))>{

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #314 dnia: Października 21, 2009, 20:27:07 »
Drogi Yaku, nie kultura wypowiedzi budzi wzburzenie. Nawet nie kwestia argumentacji jest przyczyną mojego tupnięcia, albowiem jak przeczytasz mój pierwszy post w tym temacie to zauważysz, że zgadzam się z Tobą i spośród obecnych kandydatów też widziałbym Pana Diakuna jako wygranego. Więc to jest jest kwestia, że jestem oponentem Twych tez.
Wzburzyła mi się krew szczególnym sformułowaniem:
Cytat: "yak"
On nie zostanie burmistrzem, Tym razem ja gwarantuję!

Z dalszej Twej wypowiedzi wynika by lepiej nie rozwijać tego i nie pytać się dlaczego?
Więc chowam się pod stołem i w strachu szepce sobie sam pytania: Czy Yak jest Bogiem? Czy może wie, że wymieni przez niego kandydaci niebawem zejdą z tego świata? Inne logiczne argumenty bezwarunkowej gwarancji, że Ci Panowie nie będą burmistrzami jakoś mi do głowy nie przychodzą.
Piszę to z perspektywy człowieka, który stosunkowo od niedawna w Policach osiadł. Słyszałem o tych Panach, czasem więcej, czasem mniej. W sumie osoba ciekawa świata chciałbym wiedzieć kim są, co takiego kiedyś dokonali, czym się wsławili i do czego dążą. Czyż miałbym ich od razu skreślać? Być może mają złą sławę, nie nadają się, nic dobrego dla gminy nie uczynili... ale... czy Ty Yaku o tym masz decydować? Wiesz doskonale, że weryfikacja następuje w Komisjach Wyborczych. Nie możesz, rzekłbym więcej- nie masz prawa wystawiać takich gwarancji.
Nawet jeśli wiesz, więcej, niżli przeciętny policzanin, to wydaje mi sie bardziej rozsądnym podzielenie się tymi wiadomościami, niż w oparciu o swoje informacje dyskredytować już w przedbiegach poszczególnych kandydatów.
Pozdrawiam