Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobry salon fryzjerski  (Przeczytany 88170 razy)

Rybcia23

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 24, 2010, 23:21:40 »
Salon look owszem ale tylko do Eweliny:) sylwia faktycznie prereklamowana ale Ewelina robi włosy świetnie. a jesli chodzi o fryzury weselne okolicznosciowe to rewelacja :)bez przesady i elegancko polecam:-)

kinia

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 25, 2010, 06:51:35 »
Dla mnie rewelacyjna jest Laura z Kingi,włosy zafarbowane i zrobione fachowo.Ale ostatnio pokusiłam się na p.Anię Czarnecką która ma zakład mieszczący się w pasażu tam gdzie Pasieka.Ceny niekosmiczne za farbowanie,strzyżenie,modelowanie zapłaciłam 90zł.Wyszłam zadowolona :rotfl:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 25, 2010, 08:06:15 »
Cytat: "kinia"
ostatnio pokusiłam się na p.Anię Czarnecką


Potwierdzam - znakomita fryzjerka.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 18, 2010, 21:07:15 »
witam,odświeżę trochę temat :compress:
Za 2 tyg chcialabym zrobic pasemka + cięcie [cieniowanie ].Włosy mam prawie do pasa.
czy ktos sie orientuje ile mnie wiecej zaplace ? :roll:

A może znacie fryzjerkę która robi włosy klientom w domach ?

pozdrawiam
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 21, 2010, 13:23:54 »
Jakiś czas temu robiłam sobie fryzurkę na ślub (nie swój) u pani Eweliny w salonie Look i muszę przyznać, że efekt końcowy był dość zadowalający aczkolwiek nim doszłam do kościoła wszystko się rozpadło.
“imperfections make you more beautiful”

karolina

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 21, 2010, 23:01:16 »
Cytat: "Lilo"
Jakiś czas temu robiłam sobie fryzurkę na ślub (nie swój) u pani Eweliny w salonie Look i muszę przyznać, że efekt końcowy był dość zadowalający aczkolwiek nim doszłam do kościoła wszystko się rozpadło.



Witam :)

JA robiłam sobie fryzurkę ślubną ( na mój prywatny ślub) właśnie u Eweliny z salonu Look i byłam bardzo zadowolona. Wszytko trzymało się bardzo ładnie ( w dniu poprawin oprócz poprawienia kilku spinek i poprawieniu grzywki nei musiałam nic robic) no i bardzo ładnie wygladało.
JA gorąco polecam.
niestety nie moge dodać zdjęć ( cos mi nie wychodzi) , bo bym się ja pochwaliła cudem jaki miałam na głowie:)

kinia

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 22, 2010, 06:56:35 »
Moją  fryzurę ślubną robiła mi Laura.Wytrzymała w niezmienionym kształcie  wieczór,potem noc i całe poprawiny z żywymi kwiatami wpiętymi, które pozostały na swoim miejscu.

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 22, 2010, 19:15:28 »
Cytat: "karolina"
Witam :)

JA robiłam sobie fryzurkę ślubną ( na mój prywatny ślub) właśnie u Eweliny z salonu Look i byłam bardzo zadowolona. Wszytko trzymało się bardzo ładnie ( w dniu poprawin oprócz poprawienia kilku spinek i poprawieniu grzywki nei musiałam nic robic) no i bardzo ładnie wygladało.

więc widocznie pani Ewelina miała zły dzień, albo to wina moich włosów. no cóż, nie ważne. nie wspominam tego dnia najlepiej :(
“imperfections make you more beautiful”

Offline lightdevil

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 30, 2010, 20:19:35 »
jaki polecacie salon fryzjerski męski lub damski, gdzie ktoś z wyobraźnią wygala wzorki itp ? pozdrawiam

Janek

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 12, 2011, 19:44:58 »
na mój ślub potrzebuję dość nietypową fryzurę,trudną do uczesania...
Gdzie wy robiłyście swoje fryzury i jaki był ich koszt?
dziekuje,pozdrawiam

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 12, 2011, 20:06:52 »
Spróbuj na starych policach koło Urzędu Pracy

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 12, 2011, 18:11:37 »
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie: gdzie się przeniósł fryzjer z ulicy Zamenhofa? Wiem, że gdzieś na Piłsudskiego, ale nie wiem gdzie dokładnie... Z góry dzięuję za informację.

Salon nosił nazwę "Jola"- jeśli dobrze pamiętam.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

megi39

  • Gość
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 12, 2011, 19:49:09 »
Cytat: "grubcia1982"
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie: gdzie się przeniósł fryzjer z ulicy Zamenhofa? Wiem, że gdzieś na Piłsudskiego, ale nie wiem gdzie dokładnie... Z góry dzięuję za informację.

Salon nosił nazwę "Jola"- jeśli dobrze pamiętam.



sama byłam tam wczoraj i akurat spotkałam chyba właścicielkę... powiedziała, że aktualnie jest remont i zaprasza w maju.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 13, 2011, 11:00:48 »
ale gdzie dokładnie teraz się znajduje ten salon? z tego, co wiem mieli się przenieść w kwietniu. możesz podać, w jakim miejscu teraz będą?
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Dobry salon fryzjerski
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 03, 2011, 14:02:45 »
Ja polecam Sylwię Wojnicz, dziewczyna potrafi zdziałać z włosami cuda, zna się na tym co robi, zawsze doradzi korzystam z jej usług od lat, farbowałam włosy, rozjaśniałam, robiła mi upięcia. Jest ze Szczecina ale wykonuje usługi również u klientek w domu, jak ktoś chce namiar to zapraszam na pw.