Inne tematy > Motoryzacja

Co kupić?

(1/8) > >>

lupka:
Witam czy lepiej kupic Volvo S60 diesel w sedanie na pełnym kozaku z 2004r, czy V50 diesel również kozak w kombi z 2005 ew. 06r. Oto jest pytanie, nad którym już myślę jakiś czas. Internet i fora tematyczne nie naprowadziły mnie do tej pory na odpowiedni tor. Zostaje więc koło ratunkowe - publiczność.

jurgenson:
Moze ten bardziej by ci pasował  :
http://moto.allegro.pl/item628073691_volvo_v_70_t_5.html

Pełna opcja - 240 KM - bardzo szybkie auto , wspaniale się prowadzi - miałem takie nie moge złego słowa powiedziec , cos niesamowitego co ten samochód potrafi .
Jest jedno ale !!!  - trzeba umieć korzystać z jego walorów - jest niebezpieczny dla niezrównoważonych.
Na temat volvo moge sporo powiedziec.

Tu masz jak s60 z ferrarii roboi porządek :


a tu jak 850 daje popis :


a tu jak sie młodzież w szwecji bawi :


tu masz z porsche :

a tu z BMW :


A tu masz v50 :


[ Dodano: 2009-05-17, 03:25 ]

--- Cytat: "jurgenson" ---Moze ten bardziej by ci pasował  :
http://moto.allegro.pl/item628073691_volvo_v_70_t_5.html

Pełna opcja - 240 KM - bardzo szybkie auto , wspaniale się prowadzi - miałem takie nie moge złego słowa powiedziec , cos niesamowitego co ten samochód potrafi .
Jest jedno ale !!!  - trzeba umieć korzystać z jego walorów - jest niebezpieczny dla niezrównoważonych.
Na temat volvo moge sporo powiedziec.

Tu masz jak s60 z ferrarii roboi porządek :


a tu jak 850 daje popis :


a tu jak sie młodzież w szwecji bawi :


tu masz z porsche :

a tu z BMW :


A tu masz v50 :

--- Koniec cytatu ---

i na koniec z 500KM Toyotą suprą :


[ Dodano: 2009-05-17, 03:27 ]
W zwiazku z ograniczeniem czasowym jakis bałagan sie zrobił , ale to u nas normalne - ograniczenia , zakazy , nakazy -no w końcu Polska !

logout11:
Kolego LUPKA dlaczego decyzja padła na VOLVO ??
Przypominam iż właścicielem marki jest Ford..
Silniki TDCI, TDDI nie należą do najlepszych jesli chodzi o Forda.

jurgenson:

--- Cytat: "logout11" ---Kolego LUPKA dlaczego decyzja padła na VOLVO ??
--- Koniec cytatu ---

Bo posiadaja renome bardzo dobrze wykonanych samochodów , przede wszystkim są robione funkcjonalnie t.z. wygodne dla kierowcy , mozna nimi przejechać 1000 km i zmeczenie nie jest tak dokuczliwe jak w innych markach.
Konstrukcja karoserii zapewnia ogromne bezpieczeństwo , bardzo dobrze zrobiony układ jezdny -świetnie się prowadzą .
Masywna konstrukcja śróby miedziowane ,bez problemu dają sie odkrecać ,a nie jak w wv trzeba ukrecac niejednokrotnie.
O stali szwedzkiej nie trzeba pisać .
Silniki - cóz silniki się zmieniaja w zależności od kondycji finansowych fabryki , ale trzeba dodac że problem ze sprzedazą volvo na rynkach ,równiez wiaże sie z powodu bardzo długiego okresu ich eksploatowania mało awaryjnie, szwedzi jeżdża po 20 lat nimi i sobie bardzo chwalą.
Wersji i typów jest sporo ,każdy wybiera to co mu pasuje najlepiej , ale niektóre wersje z silnikami 240KM  -pozwalaja na nie zapomniane efekty.
Oczywiście mowa tu o rozważnym kierowaniu tymi autami.
Dlaczego inne nie ??
WV - miałem , miękki , odpada ,nigdy nie kupię ,choćby toalete w nim zamontowali , jeżdziłem przez pare lat i to róznymi.
Audii -to samo , owszem sporo się w nich pozmieniało , ale nadal miekki.
Opel - jest ok też jeżdziłem parę lat , konstrukcyjnie lepszy od WV - masywniejszy ,ale to nie to -kompletna porażka z Astrą.
BMW - miałem przez pare lat - chodzi nie zle , ale też jest nie dla wszystkich , specyficzny właściciel musi być.
Francuskie totalnie odpadają -nikomu nie polecam -Rene , Peże ., Citrone - jak to brzmi ? -to nie auto dla prawdziwego mężczyzny , chyba że dla tych myslacych inaczej.  :lol2:   :lol2:   :lol2:
Mercedes - to jest auto które daje maximum satysfakcji , owszem ma swoje wady ,ale komfort bezpieczeństwo , prowadzenie - to jest to !!!!
Nigdy nie zrozumiem kupującego jakaś skode ,czy japończka , albo jakie kolwiek auto za kwotę 30 tys , w sytuacji gdy można już kupiś dobre volvo , lub mercedesa za te pieniądze i być naprawde bardzo zadowolonym , oczywiście nie wspomne o tych co stac ich jast na droższy .

lupka:
Dzięki za wszystkie posty, zostaje przy planach na volvo i to na S60, oczywiście minimum 163KM. Czekam tylko na odpowiednie autko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej