Inne tematy > Dla forumowiczów

Nie płucz ust płynem z TESCO!

(1/4) > >>

kanioma:
"Sieć mówi o "zagrożeniu mikrobiologicznym".

Uważaj na płyn do płukania ust o nazwie Tesco. 600-mililtrową butelkę najlepiej zanieś do sklepu,. Dostaniesz zwrot pieniędzy i nie stracisz zdrowia. A jak przyznaje sama sieć, płyn jest skażony. Na razie nie wiadomo czym i jak wielkie jest zagrożenie.

Dostaliśmy informację od producenta tego płynu, że podczas rutynowych badań stwierdzono możliwość wystąpienia w nim zagrożenia mikrobiologicznego - mówi "Dziennikowi" Dorota Karwala, rzeczniczka prasowa Tesco.

Sieć już poinformowała o sprawie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Ten ostatni żąda więcej informacji, bo komunikat Tesco jest zbyt lakoniczny."

http://www.sfora.pl/Nie-plucz-ust-plynem-Tesco-Jest-skazony-a5320


źródło: sfora.pl

P.S.

Kupiłam taki płyn we Wrocławiu w TESCO, jeżeli będzie ktoś zainteresowany, napiszę jakie są faktyczne szanse na zwrot towaru i otrzymaniu zwrotu pieniędzy.

Nataleczka:
co do tesco ja bym tam nic nie kupywała i nie kupuje jeden wielki syf ... TescO - Milczańska nie polecam

kanioma:
Byłam dziś oddać feralny produkt, nie ma żadnego problemu :) tak więc, jeżeli masz w domu taki płyn, to lepiej go oddać niż chorować ;)

Co do zakupów w TESCO to je lubię, mimo iż wbrew pozorom nie jest to tani sklep ( znam tańsze;) ), podoba mi się, że mogę zrobić zakupy 24h.

rbk:

--- Cytat: "kanioma" ---Byłam dziś oddać feralny produkt, nie ma żadnego problemu :) tak więc, jeżeli masz w domu taki płyn, to lepiej go oddać niż chorować ;)

Co do zakupów w TESCO to je lubię, mimo iż wbrew pozorom nie jest to tani sklep ( znam tańsze;) ), podoba mi się, że mogę zrobić zakupy 24h.
--- Koniec cytatu ---


na CPN'ach też można kupić alkohol 24h :D:D:D:D:D:D

kanioma:
rbk,  jasne, że tak :) ale ja codziennie prowadzę 40 tonowe maluszki, to nie piję ... za dużo się wylewa na dziurawych drogach :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej