Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] TROPICAL ISLANDS  (Przeczytany 8736 razy)

Offline michu78-78

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
[Ogólne] TROPICAL ISLANDS
« dnia: Lutego 06, 2009, 15:35:55 »
Witam. Planuje wypad do tropical islands. Czy był już ktoś tam z Was? Jakie macie wrażenia, czy warto tam jechać?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Ogólne] TROPICAL ISLANDS
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2009, 16:39:07 »
ja bylem w listopadzie z rodzinka. wypad bardzo udany aczkolwiek bardzo kosztowny.za wszystko trzeba placic (nawet za wyporzyczenie kubka do napoju) sporą kase. najtańszy obiad dla jednej osoby kosztuje ok 8 Euro. Proponuje Ci wyjechać wczesnie rano ponieważ w godzinach południowych wyrasta tam olbrzymia kolejka w której trzeba spędzić min 1 h. z atrakcji bardzo sie nam podobała strefa SPA w której można naprawde się zrelaksować. trzeba pamietać ze z saun, jakuzzi itp. atrakcji w tej sferze korzysta się nago  :D       No i ta słynna zjeżdżalnia w której prędkość dochodzi podobno do okolo 80km/h- jak kto lubi ale mnie sie wogóle nie podobało. bardzo nieprzyjemne uczucie....     mino astronomicznych kosztów  naprawde polecam. sam napewno jeszcze sie tam kiedys wybiore. pozdrawiam i zycze miłej zabawy.

radziuxxxxx

  • Gość
[Ogólne] TROPICAL ISLANDS
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2009, 22:23:48 »
Byłem tam z rodzinką rok temu polecam naprawdę WARTO super zabawa .Polecam

czarna175

  • Gość
[Ogólne] TROPICAL ISLANDS
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2009, 00:39:18 »
Rewelka Polecam super zabawa

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
[Ogólne] TROPICAL ISLANDS
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2009, 16:56:02 »
Najgorsze ze o godzinie 3 w nocy doliczają 10euro, najlepiej tam sie wybrać i wejść tuż po 3 w nocy, i wyjść okolo 1, 2 nastepnego dnia. Bo szkoda 10 euro, a 24 godziny siedziec tam wystarczy ;)

modelus

  • Gość
Re: TROPICAL ISLANDS
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 28, 2009, 15:20:42 »
Byłem....Polecam ta jakże fajową wyspkę lecz zimą...totalną zimą...wtedy lepszy efekt :)