Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] S.M. Chemik Wymiana Domofonu  (Przeczytany 8617 razy)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] S.M. Chemik Wymiana Domofonu
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 24, 2013, 16:45:48 »
Cytat: "tommen0"
Dodam tylko że w klatce obok mieszka pan radny Polic...


No to tak jak członek zarządu SM miał od kilku ładnych lat (tam za farmerem) klatkę nową, plastikową a my ponad rok pisma, telefony bo nasze drzwi ważyły tonę.
Nie dało się wyjść z wózkiem, niszczyły drzwi.... nam kazano czekać ponad rok do wymiany  bo robili ja wszędzie.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

mm

  • Gość
[Police] S.M. Chemik Wymiana Domofonu
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 05, 2013, 21:45:37 »
jak kto mnie zapyta na nic sie nie zgodze. Maja swoj zasrany plan remontow niech wpisza w koszta  :spiderman:

..jak sie wszyscy nie zgodza to sie prezes spoldzielni zastanowi co glupiego wymyslil.
Ich zasranym obowiazkiem jest oplacanie tego typu akcji  :ass:

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] S.M. Chemik Wymiana Domofonu
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2013, 14:54:31 »
Cytat: "tommen0"
ta s.m chemik to tylko wielka pomyłka,s.m. odra ma dwa razy niższe  czynszcze,to jeszce bloki buduje,a chemik to tylko siedzibe wybudowała i samochód wymienia co pół roku...
niema dobrej spółdzielni, Odra też do dupy,prezesowa robi co jej się jawnie podoba, wiara w mieszkańcach, którzy nie dadzą się zrobic w konia

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
[Police] S.M. Chemik Wymiana Domofonu
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 19, 2013, 22:36:41 »
z tego co wiem a źródła mam pewne do do wymiany domofonu ze zwykłego klasycznego na domofon na kod potrzebna była zgoda wszystkich mieszkańców klatki za dodatkową opłatą oczywiście, mieszkańcy się zgodzili więc maja domofon taki jak chcieli. nie rozumiem więc pretensji dlaczego ktoś ma a ktoś nie ma trzeba było się zgodzić