Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Fotografia ślubna i nie tylko  (Przeczytany 31189 razy)

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 02, 2010, 20:41:01 »
problem pojawia sie jeśli slub jest powiedzmy od października do marca:) bo klimat szczecina nie pozwala robic pleneru:) tak troche praktycznie na to spojrze... plener ma dużo uroku i tego nie neguje ale studio nie zawsze musi być " plastikowe"... widocznie macie kiepskie doświadczenia:) ale każdy ma prawo do własnej opinii:)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 02, 2010, 20:44:06 »
Można i od października do marca robić plener. Można za darmo popracować w Willi Lentza (Szczecin). Można w sukni wyjść na śnieg i śniegiem się pobawić. Sporo możliwości.

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 02, 2010, 20:44:13 »
Cytat: "C80"

PS. W razie potrzeby mogę dać kilka linków do fotografii z plenerów. Są zdjęciach których nigdy nie uda się uzyskać w studio.


ale chyba sie nie zrozumieliśmy... plener to plener... i w studiu nikt chyba sie nie silił stworzyć pleneru...  bo to chyba byłoby bezsensu...

[ Dodano: 2010-03-02, 20:49 ]
Cytat: "C80"
Można w sukni wyjść na śnieg i śniegiem się pobawić. Sporo możliwości.


a ile razy w szczecinie leży śnieg?? ta zima jest wyjątkiem... inaczej plucha... i jesienna pogoda... poza tym nie umniejszam plenerowi tylko twierdze ze studio nie jest złe... i że też można stworzyć w nim ciekawe zdjecia a nie tylko sztuczne i "plastikowe"... moje zdanie:)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 02, 2010, 20:57:36 »
Ja studia oceniam po tym co widzę na witrynach takich fotografów i po tym co ludzie wrzucają do sieci. Na prawdę ciężko znaleźć dobre studyjne zdjęcie. Nie twierdzę, że się nie da. Jeszcze nie trafiłem na takie które powala na kolana, za to z pleneru było już wiele takich. Moze miałem pecha.

Przykłąd zdjęcia które można zrobić bez względu na porę roku.

Roland

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 02, 2010, 21:08:58 »
Też jestem za plenerem. Z witryn fotografów wieje studyjną sztucznością i nigdy na takie zdjęcia bym się nie zdecydował.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 02, 2010, 21:17:58 »
A czy pod nickiem herbaciarnia nie kryje się czasem pani Mira? ;) Coś za bardzo się pani angażuje jak na zwykłą klientkę. Niemal wszystkie pani posty są reklamujące foto Anro…

Zgadzam się z tym co napisał Robert i C80. Zdjęcia studyjne ok, ale studio powinno być stworzone w taki sposób by wyglądało to jak najbardziej naturalnie, sztuczne tła z namalowaną jabłonką czy krętymi schodami odeszły już dawno do lamusa!  No i jeszcze te kolumienki, ławeczki, zjechane ,,białe,, futerka proszące od lat o wymianę. W mój gust to nie trafia. Już nie wspomnę o sztucznych pozach. Ja rozumiem, że zdjęcia studyjne zawsze są pozowane, ale tego pozowania nie powinno być widać, ja stawiam na naturalność! Dobra fotka powinna być zrobiona w taki sposób jak by była zrobiona z ukrycia, dotyczy to też fotek z pleneru. Ja do studyjnych nic nie mam, podobają mi się te z Este i Studio na piętrze. Z pleneru widziałam mnóstwo fajnych zdjęć. Dobre fotki można zrobić o każdej porze roku, wystarczy trochę wyobraźni a niestety nie każdy ją ma…

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 02, 2010, 21:40:42 »
Cytat: "C80"
Przykłąd zdjęcia które można zrobić bez względu na porę roku.

 ale tam chlapy też nie ma:) ani na mróz to nie wyglada... poza tym caly czas przyznaje ze plener to plener po raz trzeci ale wg. mnie zdjecia w studiu jeśli sa dobrze zrobione to tez nie wolno ich odrazu odrzucać i pisać o sztuczności...  poza tym nie mozna porówywać pleneru i studia... bo to zupełnie inna bajka...

pozdrawiam:)

[ Dodano: 2010-03-02, 21:47 ]
jaka pani mira??raczej Agnieszka:) miło mi:) korzystalam z ich usług i sie nie zawiodlam... i tyle...  a teraz piszemy o zdjeciach studyjnych wiec o co chodzi??
Cytat: "ona"
Zgadzam się z tym co napisał Robert i C80. Zdjęcia studyjne ok, ale studio powinno być stworzone w taki sposób by wyglądało to jak najbardziej naturalnie, sztuczne tła z namalowaną jabłonką czy krętymi schodami odeszły już dawno do lamusa! No i jeszcze te kolumienki, ławeczki, zjechane ,,białe,, futerka proszące od lat o wymianę.
i ja caly czas to popieram.. i nie neguje...  jakbym mogla to ym poleciła szczurka z torunia bo pochodze z tej mieściny a tu sprawdziło sie Anro dlatego ich chwale:)
pozdrawiam

DeWu

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 03, 2010, 10:16:56 »
Cytat: "herbaciana"
Cytat: "ona"
http://danielwojcik.pl

fotograf z Polic


Ale ten pan chyba nie ma studia??


Nie mam swojego studia. Korzystam ze studia zaprzyjaźnionego fotografa ale sesji ślubnych tam nie robię bo jest wiele ciekawszych miejsc, w których można zrobić zdjęcia podczas kiepskiej pogody.
Można zrobić świetne zdjęcia w studio. Pod warunkiem że wyniesie się z niego wszystkie tandetne gadżety, a młodzi są otwarci na artystyczne wizje fotografa :)

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2010, 21:30:22 »
Cytat: "DeWu"

Ale ten pan chyba nie ma studia??


jedno pytanie a tyle zamieszania narobiło...

nike2210

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 06, 2010, 12:24:21 »
ja polecam Foto Cmyka.( www.foto-cmyk.pl )  robili mi kościół i plener. przyjechało dwóch fotografów, mieli sporo pomysłów na sesję w plenerze, no i fotografie nie sa na maksa przerobione w programach od obróbki. byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. co do cen? to myślę, że z nas nie zdarli. zapłaciliśmy 1100 za kościół i plener.

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:41:43 »
My już jesteśmy po i Este mogę polecić w 135632325634% Zdjęcia są superfajne, a atmosfera i cała przygoda związana z sesją była niezapomniana!

Natomiast żeby za słodko nie było, to z braku czasu do kościoła i na wesele wybraliśmy Studio Bukowe - najgorszy fotograf w Szczecinie! Brońcie się rękami i nogami przed tym amatorem! Zamiast półokrągłych ujęć, rybiego oka i treli moreli które obiecał, dostaliśmy 200 megamaatorskich zdjęć W WORKU foliowym, 2 razy gorszych niż te które robili goście swoimi aparatami ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:48:17 »
Cytat: "nike2210"
ja polecam Foto Cmyka.( www.foto-cmyk.pl )  robili mi kościół i plener. przyjechało dwóch fotografów, mieli sporo pomysłów na sesję w plenerze, no i fotografie nie sa na maksa przerobione w programach od obróbki. byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. co do cen? to myślę, że z nas nie zdarli. zapłaciliśmy 1100 za kościół i plener.


Po tym co widac na stronie to niezbyt mnie zachęciło. Zwłaszcza fotki dzieci, artystyczne i te ślubne z kościoła. Dla mnie to zwykłe pstryki jak od ,,foto Ziutka ,, trzaśnięte lampą na wprost. Jak można za coś takiego kasę brać, masakra :/

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:52:52 »
Cytat: "Dr.Kafar"
No zdjęcia ogólnie nie zachęcają... Już nie wspominam o tych obrobionych w programach graficznych, bo jako grafikowi, to mi się od razu paint w kieszeni otwiera  :rotfl:


No te przeróbki to już totalna masakra  ;D

nike2210

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 06, 2010, 19:48:54 »
,, trzaśnięte lampą na wprost. - tu bym się nie zgodziła. u nas jak robili, to nie dostałam po oczach ani razu.
co do obróbki - to nie znam się na tym. ale te co nam zrobili  są bardzo fajnie i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. człowiek wygląda na nich normalnie i nie są na maksa przerobione, ze człowiek zastanawia się czy to zdjęcie czy obrazek i nie poznaje sam siebie.

Roland

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:18:15 »
Oj, bo zaraz się zacznie dyskusja o gustach a to raczej nic dobrego ;) Podoba się? - i dobrze. Nie podoba się - idę do innego :) Tyle w tym temacie. Gusta i wymagania są różne. Ceny pewnie też...